S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy dokáže poradit a dlouhé čekací doby jsou pouze znamení, že má hodně spokojených pacientů.

Lékař je ochotný, dobře komunikuje s pacientem a svoji práci zvládá velmi dobře

Paní doktorka velmi šikovná, bohužel sestřička nemá k pacientům přijemný přístup.
Kazí to celkový dojem a objednací lhůty jsou cca 5 měsíců. To není úplně v pořádku.

Velmi vstřícná, situaci vždy řeší s co největším ohledem na pacienta - to často nezažijete. Lepší služby jsem jinde nezažila a to včetně draze zaplacených zákroků u jiných odborníků, kterí odmítají smlouvy s pojišťovnami. U paní doktorky mám nejlepší servis v rámci pojištění. Jediný problém - vzhledem k vysoké vytíženosti dlouhé objednací doby, nicméně bych v žádném případě neměnila.

Velmi milá paní doktorka. Má lidský přístup a snaží se vždy pomoci. Po profesionílní stránce též nelze nic vytknout. Jenom sestřička by mohla být trochu vlídnější k pacientům.

Příjemná, hodná zubařka, která mi vždy spravila zuby k mé velké spokojenosti. Škoda jen že nemá lépe vybavenou ordinaci.

Moc hodná,šikovná a milá paní doktorka a super sestřička