Samostatná ordinace stomatologa
Letňanská 24, Praha

Paní doktorku znám 35 let a neznám lepší.Vždy profesionální přístup a jednání s dětmi úplně super.Paní doktorce přejeme hodně zdraví.Těšínských z Milovic

Paní doktorku znám 35 let a neznám lepší.Vždy profesionální přístup a jednání na úrovni.Přejeme ji hodně zdraví.Těšínská

šikovná, ochotná, spokojenost

Dobrý den.

Paní doktorka Petrášová byla mým stomatologem cca 10 let. Z důvodu mého stěhování jsme se musely rozloučit. Nebyla pro mne jen "zubařkou", ale hlavně vzácným člověkem. Neváhala mi podat pomocnou ruku, když jsem se dostala do svízelné životní situace. Je to nejen skvělá lékařka (plomby od ní mám celou řádku let!), ale laskavá a chápající bytost. Bylo mi nesmírnou ctí být její pacientkou! Jí i její dlouholeté sestřičce patří můj hluboký dík!

Paní doktorko, ať vám Bůh vrátí zdraví!!!

S nesmírnou úctou

Citliva stomatolozka, ktera se snazi ve vsem vyhovet, rychle resit bolesti pacientu a dobre spolupracuje s dalsimi odborniky, napr. parodontology, apod. Jsem s ni velmi spokojena.