Stomatologická ordinace
Spálená 12, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Paní doktorka rozhodně nebude vyhovovat všem. Jednak tedy kuřačka, pročež je to z ní občas cítit, druhak je pravda že ne každému vyhovuje poněkud kantorský přístup k vysvětlování atd. Někomu může i vadit placení za lepší plomby, což ovšem v dnešní realitě nechápu.

Na druhou stranu, co se týče péče o zuby, nepotkal jsem dosud lepší. Jsem registrován od roku 2009 a přesto že jsem zanedbával návštěvy i péči o chrup, vždy trpělivě a dlouhodobě léčila, pamatovala si a ještě nepodnikla nevhodný zákrok. Spravuje i renoncy mé bývalé zubařky a na rozdíl od ní nikdy neměla problém použít anestetikum, které jako bolestín potřebuji.

Celkově doporučuji zvážit, zda jste při respektování výše uvedených výhrad připraveni, ale pokud je přežijete, nebudete litovat.

Vyžaduje od pacienta maximální péči o chrup. Potom pro vás udělá i nemožné.

I když je tato paní doktorka k pacientům dost drsná, zánět dásní mi pomohla vyléčit skvěle! Trošku mě ovšem otrávila jednak přehnanou snahou dohodit mě k nějaké zubní hygieničce (jako by nestačila jedna zubařka a jedna parodontoložka!?) a také protěžováním ústní vody listerine, která má podle mě dost jedovaté složení :o)

Paní doktorka má podivně nadřazený přístup k pacientům, jakoby ke školákům. Mně zanedbala dva zuby, na moje podněty, že se mi tam něco nezdá vždy odpověděla, že je to od dásní. Ukázal se později zánět kořene...

Nejlepší

Velmi pečlivá, skvělá péče, vyžaduje disciplínu, pak vyjde pacientovi takřka ve všem vstříc, v opačném případě nemá slitování ;-) Jediný zápor spatřuji v zápachu cigaret.

profesional, nejvetsi spokojenost