Zubní ordinace J & B medic
Senovážné náměstí 992/8, Praha

Profesionální, ochotná a hlavně lidská to a mnohem víc je paní MUDr. Hana Matanelli je vážně skvělá a jsem za ní moc ráda

Peklo jsem zažíval jako mladý kluk , dokud jsem se nedostal k p.Dr Mattaneli.Odbornost a péče kterou mi věnuje je příkladná a já mohu jen tímto drobným příspěvkem poděkovat.
Děkuji za péči a ochotu kterou jste mi věnovala.Váš věrný pacient Radek

K paní doktorce chodím řadu let, chodí k ní má žena i mé děti. Je vždy milá, dobře naladěná, před zákrokem mi vše vysvětlí, v průběhu zákroku mě informuje, je empatická, odvádí perfektní práci. K dětem je velmi citlivá, získala si jejich důvěru a pro děti není stomatzolog žádným strašidlem. Když jim dělá nějaký zákrok, i když to není příjemné, plně s ní spolupracují, protože i ony jí věří. Bude super, když takové lékaře budeme potkávat všude :-)

Ač nejsem odborníkem ve stomatologii, paní MUDr.Matanelli mne s dokonalým mistrovstvím složitě ošetřila, a mohl jsem se smysluplně rozhodovat z možných alternativ, které mně předem objasnila. A ne ve smyslu nějakého vychvalování nejdražšího řešení. Velmi vyváženě mně podala výčet relativních východ a nevýhod možných řešení. V léčbě je tedy pacient partnerem a nadto přístup paní doktorky snoubí vysokou odbornost s lidskou citlivostí. Jsem velice spokojen a děkuji. S důverou se budu vracet na prevenci popř.další nutnou péči.

Paní doktorka Matanelli je nejlepší! Spravila mi spadlé zámečky rovnátek, vyrovnala křivé zuby a co víc- vyřešila můj problém (některé zuby mám totiž jen mléčné a další už mi nenarostou) kde mi chyběly zuby, tam mi dala umělé tak dokonalé, že by je nikdo od pravých nerozeznal! Doporučuji všem!!!
Clawdeen W.

Křivé zuby, stoličky, které mi nikdy nenarostou, některé jen mléčné zuby- tak začínal můj případ. Doktorka MUDr Matanelli mi udělala několik blomb, vytrhala křivé zuby a nahradila je umělými. Poté jsem zašla k specialistce, která mi nasadila rovnátka. Několikrát mi spadly zámečky a specialistka neměla volno. Zašla jsem k doktorce Matanelli, a ta mi znovu nasadila zámečky, přestože přes práci s rovnátky není odborník. Dr. Matanelli je vynikající, rozhodně doporučuji!!!
Clawdeen W.

K paní doktorce rád vážím cestu z Moravy. Vysoce profesionální a kromobyčejně precizní péčí mně přes poučení o limitech záchovné péče dopřála další léta s funkčně a esteticky dokonalým chrupem. V mém regionu mně zpravidla lékaři nabízeli snímatelné náhrady nebo jejich hybrydy.
Krom odborných kvalit si cením lidského přístupu paní doktorky, která třeba mně jako technikovi dokáže časově úsporně, ale výborně srozumitelně vysvětlit možnosti řešení péče o můj chrup a porovnat jejich výhody a nevýhody. Přitom zjevně respektuje pacientův profit, nikoli doporučení nejdražšího řešení. Pacient se stává u paní doktorky Matanelli partnerem v léčbě, který je vybaven informacemi, na základě nichž se může rozhodovat.
Považuji za štěstí býti v péči lékařky těchto kvalit. Pokud by při své zjevné pracovní vytíženosti měla ještě nějaké místo volné, velmi paní doktorku doporučuji. Jaroslav, Kroměříž.

Chodíme k paní doktorce Matanelli s dětmi už mnoho let a jsme s ní velice spokojeni. Je vždy velmi příjemná a milá, všechny zákroky pacientovi řádně vysvětlí, je citlivá a pečlivá. Má svou práci ráda a je to znát. Mohu ji všem vřele doporučit. Irena Taxová

Dobrý den, pracuji jako zdravotní sestra, i když ne stomatologická. K paní doktorce jsem pro její zkušený profesionální i citlivý lidský přístup získala velikou důvěru. Jsem moc ráda, že smím být v její péči. Mé předchozí zkušenosti s jinými stomatology byly špatné (proti paní MUDr.Matanelli špatná odbornost, mohu-li srovnat stejné zákroky, tedy bývaly neporovnatelně hrubější,o komunikaci se mnou jako pacientem škoda mluvit).
Zdena M.

Léčila jsem se psychiatricky a mám střídavé zkušenosti s lékaři a zubaři. Paní doktorka Matanelli se mne vlídně a trpělivě ujala a opravila mně spoustu zanedbaných zubů. Nyní se již nebojím a mám k ní plnou důvěr a obdivuji její schopnosti. Slovensky píšící kritička se možná taky léčila pro laktační psychozu jako já. O paní doktorce a jejích schopnostech píše nesmysly.
Novotná A.