S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Vše dělá velmi pečlivě, zákroky od ní nebolí. Pokud se jedná o placení určitých zákroků, vždy nabídne dvě varianty a všechno vysvětlí. Už bych neměnila, opravdu mohu jen doporučit.

Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň, Brno
Šikovní zubaři (mapa)

Ošetření kořenových kanálků

Dentální hygiena

Estetická stomatologie +7 Více

Bělení zubů

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

Paní doktorka je moc milá, trpělivá a pečlivá, prostředí příjemné. Vše pěkně vysvětlí, nabídne varianty, ošetření navíc vůbec nebolí.

Pani doktorka je skvělá!!!

Byla jsem u ní a jsem velmi spokojena, udělala mi kompletní vyšetření, řekla mi věci o kterých jsem ani neměla tušení. Nebere nic na lehkou váhu :)

U paní doktorky jsem byla zatím dvakrát a veliká spokojenost. Paní doktorka je milá, ochotná a vstřícná. Objevila mi kaz pod plombou, který potom potvrdil i rentgen.

Velmi milá, ochotná a šikovná paní zubařka, začala jsem k ní chodit i sdětmi. Jsme všichni velmi spokojení.

Kdybych se bývala neodstěhovala,chodila bych k vám i se svými dvěma syny.

Ošetření kořenových kanálků

Keramické korunky

Endodontické konzultace

Implantáty

Šikovní zubaři

Pani doktorka je skvělá!!!

Kdybych se bývala neodstěhovala,chodila bych k vám i se svými dvěma syny.

• zubní lékař - stomatolog