Zubní lékařství
Březenská 2466 /2, Praha

Umístění: Zubní lékařství Jiný

K paní doktorce chodím delší dobu. Moc toho nenamluví, ale na dotazy odpoví. Zdá se milá a hodná. Ordinace pěkná, moderní, dochvilnost v pořádku, RTG, objednávání a další služby OK. Paní doktorka má klasický a precizní přístup. Stěžuji-li si při pravidelné kontrole na některý zub, je vyhotoveno RTG jednotlivého zubu a je stanoven další postup. Spokojenost :-)

Umístění: Zubní lékařství Jiný

Paní doktorka je arogantní, nejsem přesvědčena o kvalitě odvedené práce. Po zaplombování zubů mě tyto začali bolet, být citlivé, zachytává se mi mezi ně jídlo. Do tě doby byly bez problémů. Paní zubarka mi doporučila navštívit její hygienistku.

Moje letitá zkušenost je naprostá spokojenost. Jak mého chrupu, tak i moje. Záchrana chrupu? = nejlepší zde. :-) MaBu

Naprostá spokojenost! Bojím se dne, kdy oznámí, že jde do důchodu. Pevně věřím, že ten den je ještě hodně daleko!!!!

velmi dobrý

Perfektni pristup, dobre schopnosti a kvalita provedene prace. To vse za mozna trochu vyssi poplatky rozhodne stoji. A rozhodne neni jako jiny doktori kteri vase problemy rozebiraji dokola a dokola jaky jste ******.

A k tomu vsemu nadherna, sympaticka, prijemna pomocnice diky ktere se prvne k zubari tesim a vzdy doufam ze dostanu termin nejpozdeji do tydne. A to jsem tam byl zatim jen 2x :)

Velice příjemná erudovaná aní doktorka, která se vždy individuálně věnuje kažédmu pacientovi tak, aby odcházel spokojen. Její ordinace je velice moderně vybavena, vaše investice do chrupu se u této lékařky stoprocentně vyplatí.

K paní Meiselsové chodím již několik let a vždy jsem naprosto spokojená.

K této zubařce chodím již několik let a neměnila bych.

S pani doktorkou jsme velmi spokojeni, chodime k ni s manzelem. Velmi dobre vybaveni, prijemne jednani a pristup, pouziva moderni technologie. Rozhodne doporucujeme.