Praktický zubní lékař
Lumírova 3/526, Praha

Bůh mezi zubaři!!!! Nikdy k nikomu jinému! Liškovi Helena a Otto.Nedovedu si představit,že by nás ošetřoval někdo jiný! Sestřička famozní.

Díky tomuto doktorovi se nebojím jít k zubaři, i když mám oteklou pusu, v hlavě mi buší. Pan doktor a jeho sestřička umí uklidnit a povzbudit. Pan doktor má šikovné ruce a oba mají srdce na pravém místě.

Tohoto zubaře nedoporučuji. Měla jsem silný zánět zubu a přežívala jsem na ibalginech a pan doktor mě přijal až za 3 dny, prý z toho důvodu, že má plno. Navíc zánět, který jsem měla, byl způsoben plombou, kterou mi dělal právě tento "doktor".Když jsem mu jeho chování vytkla a řekla mu, že každý normální doktor bere přednostně akutní případy, tak byl dost arogantní a nepříjemný.

Moc toho nenamluví ale ruce má zlatééé škoda že nejsou všichni takoví

Ne, že bych tam chodil rád :o), ale díky panu doktorovi jsem se přestal bát zubaře. Se sestřičkou jsou sehraní, snaží se vyjít vstříc i s termíny. Oceňuji odbornost i milý přístup k pacientům. Milan Srb

Chodíme k nemu celá rodina a jsme velice spokojeni.

Pan doktor Mudra je nejmilejší a fantastický! Je velmi lidský,ohleduplný a po všech stánkách nejlepší! Spolu se sestřičkou tvoří úžasný tandem,sestřička je též fantastická.Ve svých 57 letech jsem se setkala již se spoustou zubařů,ale tohohle nedám a sestřičku taky ne! Jsou fantastičtí a moji. Helena Lišková,Lumírova 1/525,Praha 2

Jak jsem se vždy trochu "bál" ošetření zubů, u tohoto lékaře jsem ztratil všechny obavy. Výborný lékař i člověk.

Profesionální a lidský přístup. Velmi dobrý lékař, úžasná sestřička. Jsem velmi spokojená a hlavně se nebojím.

Báječný lékař, příjemná sestřička, perfektní tandem, chodíme k němu celá rodina a vždy odcházíme s úsměvem:-)))) je skvělé mít "rodinného" lékaře!