Filip Kratochvíl, zubař Praha

Praha
zubní ordinace

Názory

Umístění: zubní ordinace Jiný

Pan doktor Kratochvíl je nejen velmi milý lékař, který neváhá vzít pacienta, i když mu již skončila pracovní doba, on je navíc velmi zručný a citlivý k pacientovi. Zažila jsem u něj trhání zubu, dostavbu zubu, výrobu nové vyjimatelné protézy pro maminku. Pokaždé odvedl skvělou práci. Navíc jsem u něj v čekárně skoro nikdy nečekala. Bezvadná je i jeho sestra. Zkrátka doktor “ideál”. Člověk se k němu ani nebojí chodit, ačkoliv návštěva zubaře obvykle nebývá zrovna příjemnou záležitostí.

Umístění: zubní ordinace Jiný

Pan doktor je skvely! Vzali me urgentne, kdyz moje doktorka neordinovala (odpoledne jsem volala, druhy den rano jsem sla)a odvedli skvelou praci! I pres to, ze meli sve pacienty, dokazali mi vyjit vstric. Opravoval mi ulomeny zub a nic neni poznat. Mohu jen doporucit! Velmi mily a hodny doktor i sestricka.

Umístění: zubní ordinace

Naprosto nejlepsi zubar, kterého jsem kdy navštěvovala. Je hodny, precizní, prace mu jde od ruky. Dava mi dohromady hodne zubu, prosla jsem u nej trhanim, vrtanim, dostavbou zubu a prakticky vsechno bezbolestne. Ma i uzasne hodnou a laskaví sestřičku. Dekuju, ze jste me pane doktore zbavil strachu ze zubare. B. D.

Umístění: zubní ordinace

Nejlepší zubař jakého jsem kdy poznala, vždy jsem měla panickou hrůzu z každé návštěvy, ovšem jen do doby než jsem se dostala do péče tohoto zubaře. Už k němu přešla celá má rodina a všichni jsou nad míru spokojeni s jeho precizní péčí. Je to prostě pan Zubař! Stal se jasnou volbou i pro našeho osmiměsíčního prcka. Za celou naši rodinu doporučuji všemi desíti.

Zkušenost s výměnou plomb a odstranění kazu pod nimi :
V čekárně se vetšinou čeká jen pár minut. Zákrok bezbolestný a rychlý (do 45 min jsem byla zas venku). Cenově 1250,- jedna plomba. Po odeznění účinku injekce žádná bolest, jako bych u zubaře nebyla. Na zkus mi nic nevadí. Co se týče tedy tohoto úkonu, žádný problém.

Názor přidán dne 31.05.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.