607 02.....

Je povinností každého postarat se o zdraví svých zubů a dutiny ústní. Povinností zubního lékaře je pak nabídnout pacientovi špičkové ošetření šité na ...

• skřípání zubů
  • zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Italština

Pan doktor moc milý a šikovný trhal mi 6 a 8 a vždy to proběhlo v klidu celkem a to že mám se zubařů úplnou hrůzu.Doporucuji

Umístění: jiné místo chirurgické odstranění dolní osmičky

Přístup pana doktora byl naprosto úžasný. Měla jsem veliký strach. Od začátku až do konce se mnou mluvil, informoval mě, co a jak zrovna dělá/chystá se udělat. I když jsem mu vyloženě nahrávala svojí vystrašeností na nějakou ironickou poznámku, nikdy do toho nešel. Sestřičky byly výborné, ale měly už víc odstup. Moc děkuji a přeji panu doktorovi, aby mu jeho přístup vydržel a doufám, že se mu v životě bude jen a jen dařit :)! Hrubanová

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Pan doktor mi stanovil plán léčby, dělal několik výplní, trhal dvě osmičky a jeho služby můžu s klidným svědomím doporučit. Vše proběhlo bez komplikací s výborným výsledkem a vždy jsem dostal profesionální a lidsky příjemnou péči.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Výborná zkušenost s panem doktorem, mohu jen doporučit. V rámci zákroku, který není a ani nemůže být příjemný, udělal vše potřebné k tomu, aby jeho průběh byl co nejhladší. Vysvětlil mi všechny okolnosti kolem stavu zubů a po zákroku i doporučený postup pro udržení co nejlepší kondice do budoucna.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

S panem doktorem jsem resila problemovy zub – zanet v oblasti korenovych kanalku. Ackoli me uz na zacatku upozornil, ze vidi zub spise na vytrzeni, udelal pro zachranu vse, co mohl. Dostala jsem take kontakt na mikrostomatologii a zaroven i na specialistu do Sv. Anny, abychom vyloucili neurologickou pricinu. Kdyz uz doslo na extrakci, ta probehla naprosto bezbolestne. Pana doktora urcite doporucuji. Karolina Pawlusova

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu, extrakce zubu

Špičkový mladý doktor. Měl jsem vždy strach ze zubařů a do jisté míry ho mám dodnes. Ovšem profesionalita, znalosti a preciznost doktora Hromčíka mi změnila pohled na zubaře. Nerad chodím k zubařům stále, ale tady vím, že jsem v dobrých rukách. Trhání osmiček u mě proběhlo naprosto bez problémů a bez jakékoli bolesti u zákroku.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno Špatný bolavý zub.

Vytržení zubů. Přístup profesionální. Doktor mi vysvětlil co a jak bude dělat a jak řekl, tak to taky dopadlo a byl jsem mile překvapen. Supr profesionál.

• skřípání zubů
  • zubní kaz