Soukromá zubní ordinace
Budečská 35/2165, Praha 2, Praha

Moderní soukromé zařízení, erudovaná a milá paní doktorka, zkrátka ošetření podle nejmodernějších standardů a požadavků doby..

Paní doktorka je opravdová profesionálka. Jen asi není pro "běžnou" pupulaci, za jeden zoubek i s vyčištěním kanálků si řekla o 5000, a předem to neřekla, úplně mi vyschlo v krku, když jsem vyndavala platební kartu, asi by bylo vhodné předem upozornit. Je mi líto, že od ní musím odejít, protože takové ceny si nemohu dovolit platit, ale pokud by toto někomu nevadilo, a tací určitě budou :-), tak vřele doporučuji. Ona i sestřička jsou hodné a milé. Děkuji Vám oběma :-) MMm

Nemůžu říct nejlepší, protože jsem chodil k Báře Klasové, ale paní doktorka je velice šikovná, zákroky u ní probíhají v naprosté pohodě a v profesionálním prostředí, kde se člověk cítí dobře.

Je skvělá.

Velmi příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem k pacientovi. Vysoce kvalifikovaná, pracuje nejmodernějšími léčebnými postupy. Mluví dobře česky a stejně tak i anglicky.

Mila a ohleduplna lekarka, ktera prijemne prekvapi nejen svoji cestinou, ale i cistou a moderne vybavenou ordinaci.