MDDr. Srnová Eva
Majerského 2039/232, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

S paní zabařkou a celou zubní ordinací máme jen ty nejlepší zkušenosti. Doktorka je příjemná, pečlivé, vše vysvětlí a přístup k dětem je jedinečný. Jezdíme cca 50km a cesta se vyplatí.
Je štěstí, že sem chodí celá naše rodina.

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

Profesionál, skvělý přístup k dětem a hlavně se nebojí pracovat s dětmi, co maji nějaký handicap. Toho si vážím nejvíc!

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

Nejlepší zubařka, co znám. Vše dokonale vysvětlí, ukáže na rentgenu, nic nepodcení. Synovi odhalila prasklý kořen zubu, i když nebylo na pohled nic znát. Skvělý přístup k dětem, než se vzpamatují, je vše hotovo a nakonec dostanou ještě malou odměnu .. syn se tam vždy těší :) Co víc si přát?

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

Úžasný přístup paní doktorky, mohu jen doporučit. I děti se vůbec nebojí. A vůbec přístup celého personálu je výborný.

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

Jsem velmi spokojená,paní doktorka Srnová je profesionál své práci.Rada k nej chodím s dětmi a doporučují všem!

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

Paní doktorka je jedním slovem úžasná. Milá a empatická, skvěle to umí s dětmi - ty ani nepostřehnou, co se s nimi v tu chvíli děje, umí perfektně odpoutat jejich pozornost. Chodíme k ní celá rodina a děti se na návštěvu k ní vyloženě těší!

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

K pani doktorce chodime cela rodina, je neuveritelne empaticka, vzdy vse vysvetli, je profesionalni, umi to krasne s detmi, dcera se vzdy na navstevu ordinace tesi.

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

Paní zubařka mě zbavila strachu z návštěvy zubaře:) Postarala se s velikou citlivostí o mé zkažené zuby,vždy vysvětlovala, co se bude dít,co právě dělá a snažila se,aby mě nic nebolelo. Chodíme k ní celá rodina a ani pro dceru není návštěva stresující. Kdybych nemusela mít otevřenou pusu,v křesle bych si mohla i zdřímnout:) Objednání je vždy na čas a čekání minimální v čekárně s hračkami a časopisy. Jinam k zubaři nechci.

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

Prijemna pani doktorka,vysvetli problem a moznosti lecby.Kvalitni a setrne osetreni. Jednoznacne doporucuji!

Umístění: MDDr. Srnová Eva Jiný

Pani doktorka je velmi sikovna a pecliva. Vse vysvetli. Umi velmi dobre osetrovat i detske pacienty. Vrele doporucuji.