Dentmedico
Sokolovská 131/86, Praha 8, Praha

Umístění: Dentmedico Trhání zubů

Paní doktorka je naprosto úžasná, pečlivá. Cokoli dělá je bez bolesti. Naprostá spokojenost. Nejlepsi zubařka,kterou jsem kdy měla.

Umístění: Dentmedico

Paní doktorka je naprosto luxusní - pečlivá, vysvětlí, skutečně se snaží, aby pro pacienta návštěva byla co nejpříjemnější. Je sympatická a až díky ní odbourávám strach ze zubaře a návštěv u ní se nebojím. Vřele ji doporučuji!!!

S paní doktorkou jsem naprosto spokojen. Je příjemná, vše vysvětlí. A vybavení ordinace má velmi moderní.

Byl jsem u paní doktorky Siudové na ošetření včera na klinice Dent Medico. Rozhodoval jsem se asi 4 roky, že musím se zubama moudrosti něco dělat a teď jsem se konečně odhodlal. Musím říct, že jsem byl velmi pozitivně překvapen. V čekárně a na recepci jsem měl dojem, že jsem spíše v nějaké velmi dobrém soukromém klubu, paní doktrorka profík maximální, příjemná, vstřícná a s naprosto odzbrojujícím úsměvem. Se sestřičkou Nikolou tvoří dokonalý tým, díky kterému by mě nikdy nenapadlo, že se budu k zubařce těšit. Žádná bolest, prostě neskutečný. Jen se ptám - proč to takhle nemůže fungovat u každého lékaře?