Hana Zallmannová Čechová
Opletalova 1013/59, Praha

K paní doktorce chodím pár let a musím říci, že je šikovná a empatická. Stejně tak jako její sestřička. Pro mě to byl nejdůležitější faktor, proč jsem zůstavála. Lidsky mi prostě sedla.
Nicméně jsem se po minulém zákroku rozhodla, že se poohlédnu po jiné odbornici/odborníkovi. Dokud šlo o běžné obtíže typu zubní kaz, bylo vše v pořádku. Vždycky jsem na mou žádost dostala injekci a zákrok byl bezbolestný a vcelku rychlý. Cenově je paní doktorka spíše levná, takže jsem se před pár lety u ní rozhodla předělat amalgám na estetičtější bílé plomby. Musím se přiznat, že mě vždy trochu udivovalo starší vybavení ordinace (asi proto jsou i služby cenově dole), ale nejsem zase zastánkyní ordinací typu kosmická raketa s diamantovým přehozem. Paní doktorka mi však nikdy neudělala rentgen, i když má být součástí běžné preventivní prohlídky. Tuším, že ho sdílí s druhým zubařem na chodbě, ale z rentgenu jsem viděla jen dveře s ručně popsanou cedulí. Prostředí jednoduše moderní nečekejte, u paní doktorky se vizuálně zastavil čas tak v osmdesátým pátým. Až na ten chybějící rentgen mi vlastně nic z toho nevadilo, protože paní doktorka se sestrou jsou opravdu příjemné a pomohly mi i se strachem. Poslední návštěva byla velmi rozpačitá. Byla jsem objednána na vrtání zubu (už navrtaný a zavložkovaný na 2 týdny), jenže se mi během volna ulomil kus moudráku. Protože mi horní osmičky narostly do strany, věděla jsem, že musí jednou pryč. Paní doktorka se rozhodla, že mi zub rovnou při té návštěvě vytrhne. Nechtěla jsem dělat přemoudřelou pacientku, ale podotkla jsem, že přeci jen kvůli tomu, že narostl divně, by možná byl fajn ten rentgen. Paní doktorka na to odvětila, že to nevidí jako nutné, že má zkušenost, že to bývá naprosto bezproblémové. Abych to zkrátila, paní doktorce se ani po hodině nepodařil zub vytrhnout. Zub celý "rožvejkala", tak, že už nešel kleštěmi uchopit. Celá zpocená mi vyplnila žádanku na stomatochirurgii, kde jsem si tedy musela 5 hodin počkat na zákrok, který ale pak trval 2 minuty!!! Pan doktor, který mi zub vytrhl, mi řekl, že nechápe, co paní doktorka vyváděla v té mé puse, že se stačilo podívat na rentgen, jak tam je zub narostlý a pak už jen tahat správným směrem. Samotné vytržení zubu považoval za naprosto bezproblémové. Komplikace jsem měla kvůli tomu "zmordování" okolí a čekání na stomachirurgii (začátek zánětu), takže jsem dostala antibiotika a bez odmlouvání 10 dní neschopenku. K paní doktorce se mám po zahojení dostavit, protože mi vlastně už podruhé vyvrtala zub a nevypnila ho- jen zas zavložkovala. Po této zkušenosti vím, že už si nechám zub dodělat někým jiným. A že už nebudu na sobě šetřit a dopřeju si péči se vším všudy - hlavně s tím rentgenem a modernějším vybavením.

Nejlepší doktorka co znám. I když jsem nebyla objednaná a přišla jsem, tak mne vždy v pohodě vzala. I přesto, že k zubaři chodím opravdu nerada, tak tady nebojím. Moc hodná sestřička a hlavně moc šikovná doktorka! Určitě doporučuji!

Pani doktorka je opravdu skvela, zubaru se bojim jak cert krize, ale pani doktorka je opravdu citliva, pecliva a sikovna! Neznam lepsi :o)

Super. Vždy když jsem měla kaz hned jsem jí řekla ať mi dá injekci a vůbec nic mě nebolelo. Je pečlivá a moc hodná. Opravdu doporučuji.

K paní doktorce Kutychové chodím přibližně 6 let a musím říct, že takovou zubařku jsem ještě nepoznal. Její velkou předností oproti jiným je ta, že k ní nechodíte nadesetkrát, jak to většina zubních dělá. Když jsem u ní byl poprvé spravila mi šest zubů během jedné, možná dvou návštěv. Od té doby chodím 2x za rok na preventivní prohlídky a mám klid. I když teď bydlím na druhém konci Prahy, ta cesta se mi vyplatí.

S paní doktorkou jsme velice spokojen (chodíme k ní skoro celá rodina), trhá s citem, umí člověka zbavit stresu, je ochotná. Umí zachránit i skoro zcela ztracený zub. Jediné, co bych jí vyčetl, že nedělá odpolední ordinace. (ranní vstávání mi nedělá dobře :-) )

K paní doktorce chodím již mnoho let a jsem s její péčí velice spokojená. Je velice pečlivá,vstřícná k pacientovi.
Sestry se již vystřídaly, ale vždy jsou ochotné a příjemné.

k paní doktorce chodím víc jak patnáct let a nemohu jinak než chválit.100%odborník ve svém oboru.Paní doktorka i sestřička je milá,příjemná a ochotná.

VÁŽENÁ NEZNÁMÁ, JÁ JANA ARAZIMOVÁ NEJSEM ŽÁDNÁ ZNÁMÁ ANI KAMARÁDKA PANÍ DOKTORKY A TO MĚ DOCELA MRZÍ PROTOŽE KAMARÁDIT SE S LIDMI JAKO JE PANÍ DOKTORKA A SESTŘIČKA Z TÉTO ORDINACE BYCH BRALA VŠEMI DESETI. PÍŠU ČISTOU PRAVDU JAK JÁ A MŮJ MANŽEL SE ZDE CÍTÍME. K PANÍ DOKTORCE JSEM SE DOSTALA ČIROU NÁHODOU KDYŽ JSEM HLEDALA NOVÉHO ZUBAŘE A ONA BYLA TŘINÁCTÁ NA PRAZE 9, KTERÉ JSEM VOLALA A ONA BYLA OCHOTNÁ NÁS VZÍT JAKO NOVÉ PACIENTY, A TÍMTO JÍ OPĚT DĚKUJI, JSME S NÍ NADMÍRU SPOKOJENI AŤ SE VÁM TO LÍBÍ NEBO NE. JÁ VÁM MOHU DOPORUČIT JEN JEDNO, CHOVEJTE SE VŽDY TAK JAK CHCETE ABY SE CHOVALI DRUZÍ K VÁM A UVIDÍTE, ŽE TO FUNGUJE, PROTOŽE PODLE TOHO CO PÍŠETE VAŠE CHOVÁNÍ ASI NEBUDE TO NEJLEPŠÍ, UŽ JENOM PROTO, ŽE SE NEUMÍTE PODEPSAT POD TO CO SAMA NAPÍŠETE.
JANA ARAZIMOVÁ

K paní doktorce už chodím několik let, jsem velmi ráda že jsem její pacientkou a nepotřebuji být příbuzná ani známá na to abych psala kladné hodnocení. Není nic na co bych si mohla stěžovat. Paní doktorka je milá, pečlivá, profesionální. Též sestřička je moc milá! A objednání velmi rychlé a ještě se sestřička snaží najít termín, aby jsme se setkali v čase kdy to vyhovuje oběma stranám. Zapletalová E.