Ordinace 5.patro, prostory ordinací MUDr.Jana Vorla
Ostrovského 253/3, Praha

Paní/slečna Kutílková je velice příjemná bohužel s nedostatkem praxe. Otevřela mi zub a neuměla vyčistit ani kanálky, dvakrát volala pana doktora Vorla, aby jí poradil. Čas stravený 2 hodiny 30 minut (byla jsem spocená, unavená prostě dlouhá cesta) s výsledkem provizoní plomby. Druhá návšteva ná výplň cca 40 minut dohromady 3700Kč. Zub je zub, ale bída a utrpení. Nedoporučuji!

Přístup paní doktorky je velmi šetrný, profesionální a i u nepříjemných zákroků pracuje klidně s rozvahou a maximální snahou odvést bezvadnou práci. Jesm velmi rád, že patřím mezi její pacienty.

S prací paní doktorky jsem nad míru spokojená. Vše vysvětlí, chová se k pacientům vstřícně a s objednáním nebyly nikdy žádné problémy. Také oceňuji, že jako pacientka jsem nikdy v čekárně nečekala více jak 10-15 minut, což se mi nikde jinde nestalo.

Paní doktorka je moc milá, vztřícná a nanejvýš šikovná a pečlivá. Absolvovala jsem u paní doktorky protetický zákrok a ač jsem se výsledku docela obávala, protože se jednalo o můstek v estetické zóně, je perfektní. Vždycky mi přesně vysvětlila postup, jak bude zákrok probíhat a časově mi vyšla pokaždé vztříc. Jsem moc spokojená a mohu Vám paní doktorku jen vřele doporučit.

Byla jsem s dcerou (6 let), která má panický strach ze zubařů. Nejen, že ošetření (vrtání) probíhalo bezbolestně, paní doktorka i sestřička byly po celou dobu zákroku na dceru moc milé, vše vysvětlovaly a dcera odcházela s tím, že se na příští návštěvu moc těší. DOPORUČUJI.

Můžu říct že paní doktorka je naprosto úžasná, díky ní se opravdu zbavuji panické hrůzy ze zubaře, kterou trpím už od dětství. Pokaždé mi vše vysvětlí a opravdu se snaží aby nic nebolelo. Vážně jen a jen doporučuji!!!

Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá, vše vysvětlí .... můžu jen doporučit !

Doktorka je milá, ale udělala mi rentgen zubů, aniž by se mě zeptala, zda s tím souhlasím. To je podle mě nepřijatelné.

MDDr. Eva Kutílková

Dobrý den.
Ráda bych reagovala na Vaši výtku. Předpokládám, že jste u nás byl(a) na vstupní prohlídce. V anamnéze, kterou každý nový pacient vyplňuje, se ptáme na možná zdravotní rizika, která by nás při výkonu ošetření mohla zajímat. Žen se ptáme na případné těhotenství. O provedení rentgenu při vstupní prohlídce informuje sestřička již do telefonu před plánovanou prohlídkou. Pokud se to ve Vašem případě přecijen nestalo, informovala jsem Vás o tomto plánovaném postupu a o jeho důvodu zajisté já, hned jak jste se posadil(a) do křesla. Prostor na položení otázek ohledně rentgenu a dobrá vůle na ně odpovědět věřím nechyběly.
V podstatě jde o screeningové vyšetření, zjišťující přítomnost kazu pod stávajícími plombami nebo v oblasti kontaktů sousedních zubů, kde se kazy obzvláště při stěsnání chrupu pouhým pohledem hůře diagnostikují. Efektivní dávka(což je veličina charakterizující ozáření člověka určitým zdrojem) při tomto zubním intraorálním vyšetření je zhruba 0,04 mSv, tedy 40mikroSv. Jen z přírodních zdrojů, člověk ročně získá dávku asi 3500 mikroSv. To znamená, že stejné ozáření dostane člověk během 4 dnů z přírodních zdrojů ionizujícího záření. Tedy jen z toho, že spí vedle své(ho) partnera(partnerky)nebo chodí do práce. Nemluvě o dalších, umělých zdrojích ionizujícího záření. A to o televizním přijímači, u kterého usíná a o monitoru PC, u kterého pracuje.
SÚJB označuje riziko při ozáření malými dávkami, konkrétně dávkami pod 0,1mSv za zanedbatelné(http://www.sujb.cz/?c_id=1019).
Věřím, že Vás výše uvedená fakta uklidní a přesvědčí, že vše, k čemu během Vaší návštěvy u nás došlo bylo nejen přijatelné, ale zároveň prováděno s dobrým úmyslem.

Tak tohle je nejlepší paní zubařka jakou jsem zažil, ktrou jsem viděl, a o které jsem slyšel..... chodit k ní je radost a celý léčební proces bych prohlásil za dokonalost :)

Paní doktorka je velmi šikovná, milá a zákroky jsou bezbolestné. Vše vyvětlí, jak bude výkon probíhat a jako velkou výhodu jsou i odpolední termíny pro objednání. Mohu jen doporučit