Samostatná ordinace PL - stomatologa
Paříkova 9a/910, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Služba navíc- máme svoji zubní laboratoř

Paříkova 9a/910, Praha

Samostatná ordinace PL - stomatologa

ordinační doba-
Po-Čt 14hod
Pá 8-13hod

Tak za naší rodinu už nikdy!!!!! A nikdy, myslím, jakože už opravdu nikdy víc. To, že paní doktorka není jemná, beru, ale to, že vrtá zdravé zuby, bez rentgenu, dá do pusy savku a vrtá a vrtá a vrtá, aniž by se zeptala, zda máte peníze a zda ze zákrokem souhlasíte atd, tak to teda ne. Přešli jsme celá rodina na zubní kliniku, ceny srovnatelné, u paní dr. jsme tedy nikdy v ceně kompletní hygienu neměli a nemáme ani u nového pana dr.,který práci paní doktorky taky nepochválil a předělával mě i manželovi dva zuby.
Takže my opravdu NEDOPORUČUJEME!!!!!!!!

Je pravda, že paní doktorka není z jemného kraje. Dělá věci pořádně, aby to drželo a nevypadlo. U minulé paní doktorky se mi stávalo, že se mi pod plombu něco dostalo, udělal se kaz a plomba venku. Paní doktorka vyvrtá díru, narve a našťouchá amalgam (druhý den to cítíte), ale ta plomba vám drží 15let. Spíš mě překvapuje, že tady pacienti nenapíšou, že v ceně je kompletní dentální hygiena a odstranění zubního kamene. Plomby Vám nejdřív rengenuje a když vidí kaz, tak vrtá. To zas není nikde, že by Vás posadila na rentgen a hned to měla v počítači.
Chápu, že vrtání bolí a možná od někoho méně a chápu, že když tam dá více materiálu, tak Vám ho naúčtuje, ale zas k čemu je Vám jemná péče, když pak díky ní jdete místo na vrtání na trhání...

Dobry den, jiz jsem vyzkousel vice doktoru a poprve jsem nasel u pani Prochazkove opravdu vynikajiciho odbornika, ktery za normalni cenu (nizsi nezli u vetsiny) udela vybornou praci. Jak vidim negativni hodnoceni, tak jsou to pravdepodobne lide, kteri nikde nebudou spokojeni. Mohu pani doktorku jen a jen doporucit. Evidentne ma nejnovejsi vybaveni, vlastni laborator a udela rychle a kvalitne co je potreba.

Ne a už nikdy ne! Mám jen jedny zuby a nehodlám mít v každém z nich minimálně dvě plomby, jak to má paní doktorka ve zvyku. Bohužel musím souhlasit se všemi negativními recenzemi tady. Paní doktorka se vás ani neptá, zdali máte u sebe peníze, rovnou vám do pusy strčí odsávačku a plombuje a plombuje.. a je nezastavitelná.. "a při příští návštěve uděláme další tři plomby..".. nejhorší je snad to, že když už ty plomby dělá, tak je to hala bala a za 15 minut odcházíte se 3 novými plombami v puse a dokonce i s bolestí zubů, kterou musíte minimálně 3 dny na to zahánět pojídáním brufenů. Jak se říká - práce kvapná, málo platná a mně osobně 2 plomby po týdnu vypadly a při další návštěvě, kdy jsem toto paní doktorce oznámil mně řeka, že na mě byla zřejmě příliš hodná, že mně tam neudělala větší díru.. wtf? Nemluvě o tom, že spolu se sestřičkou (která, pravda, je celkem milá), doporučují TVRDÉ zubní kartáčky za 35,- Kč/ks se všelijakým možným zakřivením a vychýlením štětinek.. bez komentáře.. takže hledám nového zubaře, nadále budu používat měkké kartáčky CURAPROX a zejména snad i začnu věřit recenzím na internetu..

Par zubaru jsem uz navstivila, ale abych odchazela z ordinace naprosto psychicky vyklepana jeste vic, nez kdyz tam jdu... za to mi opravdu pani Eva Prochazkova jako zubarka nestoji..Za velke penize jsem si u ni koupila prednasku jak jsem neschopna a kartacek, ktery v prodejne sezenu do 20 korun.

Dobrý den, ač nikdy komentáře nepíši, musím uvést že i já jsem již bývalým pacientem paní Dr. Po zbytečném čekání, respektuji prodloužený výkon či akutní ošetření pacienta, ale čekání a poslouchání ženského klepetání (se sestřičkou) mě opravdu již odradilo. Svou roli pacienta v dnešní době vnímám jako postoj klienta ( partnera), které ve své profesi nikdy nenechám čekat a pokud tak nejnutnější minimum s informací, že nyní dokončuji ( hovor, jednání, výkon atd. - jsou tam dvě). To se však opakovaně nestalo, při objednání dle nabídky lékaře, očekávám, že pokud mi byl čas nabídnut, není přímá překážka ho dodržet, tak budu obsloužena / vyřízena / nebo alespoň informována ze dveří ordinace. To však opakovaně neplatí, a tak odcházím jinam. Jinak jsem neměla s provedenými výkony osobně problém ani komplikace, ale ten vztah a přístup -- má opravdu REZERVY a jinde to zvládají prostě líp, bohužel!

Paní doktorka bývala kdysi velice schopná a šikovná. Nadprůměrně. Ale pak to začalo upadat a teď jsem rád, že jsem utekl. 2 roky po sobě mi vyvrtala 10 plomb, zuby mi po jejích zásazích boleli rok.
To je šup šup, práce kvapná, málo platná. A ven, další... A zaplatit.
To placení mi ve finále vadilo nejmíň. To strašný chování a urážení mi vadilo dost, ale taky bych ho ustál, kdyby mi po jejích zásazích nebolely takovou dobu zuby.
Kdepak. Už mám jiného zubaře, je to sice bručoun, vybavení má starší než super ordinace Procházkové, ale neodflikne mě. Piplá se s každou plombou.
Její práce byla: Sednout, vyvrtat všechno v ústech, co se jí nezdá, pak se zeptat, jestli chci dražší plomby či levnější, pak mi je tam nakydala (třeba i 10 najednou), řekla zkousnout a bylo hotovo. Pak jen zbývala šílená bolest celé měsíce... Brrrr.
Ještě že mám už toho nového zubaře.

Dobry den, k pani doktorce chodim uz nekolik let a podle meho nazoru dela svoji praci vyborne, jsem velmi spokojena a to moje zuby nebyly zrovna v dobrem stavu. Je pecliva, pani doktorka i sestricka jsou velmi ochotne a snazi se vyjit pacientum vstric. Je pravda, ze dopredu nevysvetluje, co bude delat, ale pokud jsem se zeptala, vzdy mne vse vysvetlila. Navic klade duraz na vysvetleni spravne ustni hygieny, ktera se v mem pripade musela dost zlepsit, za coz jsem pani doktorce moc vdecna. Organizacne maji ordinaci velmi dobre zvladnutou, cekaci doby nejsou dlouhe (samozrejme musite vzit ohled na to, ze nekdy prijdete v den, kdy se sejdou komplikovanejsi pripady a cekani se protahne, to je snad logicke). S dcerou jsem absolovala preventivni prohlidku a pristup pani doktorky i sestricky k detem je tez vyborny. Hodnoceni pisu na zaklade vcerejsiho nahodneho shlednuti nekolika hodnoceni a dnesni navstevy pani doktorky, pri ktere jsem se utvrdila v presvedceni, ze budu velmi rada, pokud se o moje zuby bude starat prave ona.

Dobrý den, tak to že stomatologické výkony bolí(to je pravda)
Ale je úplně jedno u jakého stomatologa.
Paní doktorka je rázná a tvdší,ale mě pomohla neskutečným způsobem.
Měla jsem bolestivý akutní případ o víkendu a byla tak moc hodná a laskavá, že dojela i se sestřičkou do své ordinace a tam mě kvalitně ošetřila.
A to i v něděli ,když mě na jiných pohotovostech nedokázali pomoci.
Byla jsem už vyčerpaná a tři dny jsem bolestí nejedla a nespala.ÚNAVA SE POTVRDILA.........tA NESKUTEČNÁ BOLEST NAKONEC BYLA CYSTA V KOSTI POD MRTVÝM ZUBEM ,KTERÝ JSME S PANÍ DOKTORKOU OBJEVILI UŽ JEN PODLE NESKUTEČNÉ BOLESTI .nA rtg SNÍMEČKU NEBYLO NIC VIDĚT.TAKŽE SI MUSÍTE UDĚLAT KAŽDÝ PACIENT SÁM OBRÁZEK JAKÁ PÉČE SE MU U PANÍ DOKTORKY DOSTÁVÁ....pANÍ DOKTORKA SE SNAŽÍ PODLE MĚ KAŽDÉMU VYJÍT VSTŘÍC.JÁ JÍ MUSÍM JEŠTĚ JEDNOU MOC MOC PODĚKOVAT, ZA TO JAK SE ZACHOVALA ONA I SESTŘIČKA KTERÁ O TOM ZMÍNĚNÉM VÍKENDU HRŮZY BYLA TAK OCHOTNÁ A PŘIŠLA PANÍ DOKTORCE POMOCI.
nAVÍC MUSÍM PODOTKNOUT, ŽE SI ZA TEN VÍKEND NEVZALA PANÍ DOKTORKA ANI KORUNU......jINÝ LÉKAŘ BY ZADARMO O VÍKENDU NEHNUL ANI BRVOU.
tAKÉ JEŠTĚ ZMÍNÍM PANA PROCHÁZKU MANŽELA PANÍ DOKTORKY ,KTERÝ JÍ OCHOTNĚ DOVEZL O VÍKENDU DO ORDINACE.
DĚKUJI lOSSMANNOVÁ

Specialita pí doktorky ::::
....musím souhlasit s tím, že savička v ústech Vám zabrání se ozvat, když nesouhlasíte a když přeci, tak v mém případě mě paní doktorka okřikla "Vy mi nebudete radit co mám dělat ".......šok a o ceně, kterou si pak řekla ani nebudu psát........ a dodnes zub s kterým jsem tam přišla není zaplombován, jsou rozdělané protetické práce, protože nutně MUSÍ vyrobit práci pro laborantku, kterou má na chodbě :-((( !!!!!!!!!!!! Její arogantní chování je nepříjemné......... sháním jiného stomatologa !!!!!!