Stomatologická ordinace
Jeseniova 208/2769, Praha

Paní doktorka je svým pacientům nebezpečná! I okem rozpoznatelné kazy posuzuje jako "prohlubně" ve sklovině, kazy pak nedokáže dostatečně odstranit, tudíž pacientovi hrozí odumření zubní dřeně, pokud se neobrátí na jinou ordinaci. Ani po odumření zubu nedokáže odborně najít a vyplnit zubní kanálky, protože nemá mikroskop. Svoji práci dělá naslepo, a pokud se jí nepovede, tak Vás obviňuje, že nechcete spolupracovat a s občasnou bolestí musíte počítat....to v případě, že vám v zubním kanálku zanechá nerv.

Vždy velmi milá a ochotná, pečlivá, prostě ideální zubařka, které se nebojím a můžu se spolehnout na její skvělou péči. Vždy se snaží najít termín, když je třeba, přestože objednací doba je poměrně dlouhá. Jezdím k ní přes celou Prahu, a mám v plánu k ní jezdit určitě i nadále, přestože se z Prahy stěhujeme pryč.

Paní doktorka Goldová je neuvěřitelně vstřícná a ochotná, navštěvujeme jí celá naše rodina a moje 5-ti letá dcera se k ní vždy velmi těší na počítání zoubků. Vždy nám velmi pečlivě vše vysvětlí a navrhne několik variant řešení (pokud jsou). Osobně jsem s jejími službami velmi spokojená, její "dočasná" (levnější) řešení jsou vždy dlouhodobá a neměla jsem nikdy žádné komplikace. Jsem její pacientkou již 20 let.

Paní doktorku mohu jenom chválit. Při ošetření je velmi citlivá, profesionální a lidská.

Paní doktorka byla vždy přívětivá a milá, v tomto ohledu si na ni absolutně nemohu stěžovat, kvůli tomu k ní chodí řada mých známých. Přesto považuji za povinnost zde upozornit, že jsem zašla víceméně náhodně jinam a nestačila jsem se divit - 7 kazů, některé rozpoznatelné pouhým okem (především mezi jedničkami), některé na rentgenu (předtím jsem chodila pravidelně!!). Cca rok se již léčím jinde, o dva zuby jsem bohužel stejně definitivně přišla, brzy půjdu na poslední zkažený zub, pod kterým je podle rtg také již poměrně starý zánět. Takže jakkoliv jste s paní doktorkou spokojeni, doporučuji navštívit jen tak pro jistotu ještě někoho dalšího...

VElmi citlivá, veliká odbornice a výborný člověk.

K paní doktorce chodili oba naši synové asi od 6 let, vždy po půl roce na preventivní prohlídky. V této době jsme s ní byli spokojeni, obvykle byla milá a vstřícná. Asi před rokem objevila synovi (dnes je mu 13) na stoličkách praskliny ve sklovině. Doporučila pečlivě čistit. Nedávno zuby začaly bolet. Se synem byl přítomen otec a ten doslova donutil paní doktorku zub vyvrtat, protože byl, na rozdíl od ní přesvědčen, že je tam kaz. Kaz tam skutečně byl a podobná situace se opakovala po 3 dnech s druhou stoličkou. Paní doktorka zuby odvrtala, dala provizorní plombu a po 2 měsících pozvala na dokončení ošetření. Výsledkem péče paní doktorky bylo, že jsme po týdnu jejího provizorního a nedbalého ošetření řešili již na soukromé klinice, jestli se budou muset ze zubů tahat nervy nebo se je podaří zachránit. Ve 13 letech dítěte a s pravidelnými preventivními prohlídkami !!! Jsem schopná omluvit, to, že paní doktorka nedělá rentgen zubů a nepozná pod sklovinou kaz. Co ale nemohu omluvit je to, že pod provizorními plombami nechala poměrně velké zbytky kazů, které dál bolely a ničily zuby. Péči paní doktorky proto nedopuručuji, protože není pečlivá a důsledná při ošetření.

S pani doktorkou som skutočne veľmi spokojná. Chodím k nej už roky a nemám čo jej vytknúť.Je veľmi ochotná, príjemná a hlavne všetko pekne vysvetlí. Videla som i negatívne príspevky a som dosť prekvapená, pretože som za tie roky nikdy nezažila, žeby pani doktorka nechcela ošetrovať deti, či bola nepríjemná. Rovnako ma zarazilo, že pisateľka spomína v hodnotení i sestričku. Pani doktorka už totiž značnú dobu ordinuje sama, sestričku nemá.

K pani doktorce jezdim pres celou Prahu, ale nikoho blize nehledam protoze si neumim predstavit lepsiho lekare/ku.

Neznám lepšího zubaře ! Milá, vstřícná, vše vysvětlí a pokud jde o děti, tak můj 2,5 letý syn ji miluje :-) Nesouhlasím s níže uvedeným názorem na dětí - k malému se chová skvěle a on na ni i skvěle reaguje, Maximální spokojenost !!!