Úsměv V Domově s.r.o.
V Domově 1875/22, Praha 3, Praha

Absolvent Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze obor zubní lékařství v Plzni
Člen České stomatologické komory
Zaměření parodontolo...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Záněty dásní

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Úsměv V Domově s.r.o. akutni zanet korunky

Volala jsem hned brzy rano panu doktorovi s akutni nesnesitelnou bolesti korunky, nejdrive mi prislibili prijmuti jeste ten den, ale vzapeti sestricka volala, ze me neprijmou vubec, i kdyz jsem jejich pacientka, nebot jsem u nich 2 roky nebyla. Nerozumim tomu, proc me muj doktor bez upozorneni vymaze ze sve kartoteky a rekne, ze uz me nikdy nove nenabere a ze si mam zajit na pohotovost se svym problemem. Zda se mi to jako velmi nevstricny a nelidsky pristup k nekomu, kdo ma hrozne bolesti a nemuze se obratit na sveho zubare. Mrzi me to. Chapu, ze ma k tomu sve duvody, ale ja bolesti ani nevidim a spolehala jsem na sveho zubare, ted zadneho najednou pry nemam a mam jit na pohotovost, kam jsem mohla jit jiz behem vikendu (kdy me bolest chytla), ale ja cekala na sveho zubare.. Smutne

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem nový pacient pana doktora Dražky, velmi spokojený s přijetím, péčí a podrobným vysvětlením dalšího postupu péče. Doporučuji.

W

Pana zubaře nedoporučuji, když jsem volala s tím, ze sice chodím k jinému zubari, ale ten momentálně nema dlouho volný termín a potřebuji ošetřit kaz před cestou do zahraničí a zda se mohu objednat k němu, mi sestřička sdělila ze ano at tedy přijdu. Následně mi zubař pouze sdělil ze opravdu kaz mám, ale ze mi jej neosetri (tímto dekuji za ono sdělení). Nechápu, proč mi rovnou nemohli říct, ze me proste neosetri a já si mohla ušetřit čas!

MUDr. et MDDr. Martin Dražka

dobrý den, to nás mrzí. na naléhání jsme si na vás udělali čas. a bylo vám vysvětleno, že nedoporučujeme ošetření krátce před odletem, protože nebyly akutní důvody k tomuto ošetření. nemůžeme jinému zubnímu lékaři zasahovat do práce...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je jednoznačně výborný lékař specialista. Po svých negativních zkušenostech s některými zahraničními "zubaři" z východních krajin mohu jen vřele doporučit. Dostalo se mi velmi rozdílné kvality péče a na další návštěvu u zubaře se poprvé v životě opravdu těším!

Pan doktor dokazal zazrak - do jeho ordinace se vzdy tesim :) Dostava se mi excelentni zubni pece, pan Drazka mi zachranil dva zuby ktere byly na odpis, a pokracuje v celkove rekonstrukci mych zanedbanych ust. Nejvice si cenim profesionality, zaroven ocenuji i lidsky pristup. Slecna sestricka je velice mila a usmevava, vzdy se spolu domluvime. Rozhodne doporucuji!

Dlhoročne spokojný. Od bežných kazov až po mostík, vždy bezbolestne, takže spokojnosť a k tomu krásna sestrička.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi Dražkovi docházím jako pacient téměř rok a nejsou to jen zdvořilostní návtěvy a preventivní kontroly. Absolvoval jsem u něj např. i trhání osmičky. Ze své předchozí zkušenosti se zubními lékaři mohu za sebe říct, že tento pan doktor a jeho sestřička patří mezi ty specialisty, kterým se bez obav vždy svěřím do péče.

Naprostá spokojenost - nic nedělá zbytečně, vše vysvětlí a hlavně opravdu profesionální a osobní přístup. Navíc na Prahu opravdu dobré ceny. Můžu jen doporučit

S panem doktorem i se sestřičkou jsem moc spokojena. "Ujali" se mne, když jsem se přistěhovala a měla pusu v zanedbaném stavu. Teď mi pan doktor pomalu dává zuby do pořádku. Mám ze zubaření šílenou hrůzu a vždy mě slévá smrtelný pot, ale s panem doktorem je návštěva snesitelná. Kvalitní péče sice stojí peníze, ale to stojí všude a přístup v této ordinaci je opravdu k nezaplacení. Rozhodně bych neměnila.
Děkuji za vše.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem nová pacientka, dlouho jsem v Praze hledala dobrého zubaře a musím říct, že s panem doktorem jsem spokojena. Poprvé na mě zubař nekřičel a nebyl naštvaný za to, že nemám ukázkové zuby - což se mi běžně v minulosti stávalo - naopak hezky vysvětlil vše, co je potřeba pro to, aby jsme zuby dali do pořádku. Poprvé jsem taky odcházela od zubaře s úsměvem. Také je ochotný, profesionální a trpělivý, stejně jako zdravotní sestřička. Mohu jen doporučit!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat, na jakém čísle a kdy je možné se objednat k vám do ordinace. Zkouším už 3 dny číslo, které mi přišlo během července v SMS a nemůžu se dovolat. Potřebovala bych přijít na prohlídku ještě během října, protože pak odjíždím na delší dobu do zahraničí. Děkuji

Dobrý den, z důvodu nepodepsání smlouvy se vracím na Ječnou. Takže nám vypadlo celé září za což se omlouvám. Nové číslo by se zde mělo objevit v nejbližší době. Děkuji Dražka

Dobry den,
skutecne tedy ordinujete zpatky v Jecne a tedy jen ty dva dny v tydnu? Potreboval bych prave osetrit citlivy zub, ale z duvodu velke pracovniho vytizeni mohu az v odpolednich hodinach.

dobry den, jsem zpatky na jecné. Jakmile to projde schvalováním systému by se zde mělo objevit nové telefonní číslo. jsme zde zatím v pondělí od dvou do večera a čtvrtek od devíti do dvou. děkuji Dražka