Koněvova 198, Praha

Moja skúsenosť bola jedna z najlepších, aké som mala. Zubárka je milá, ochotná a veľmi šikovná. Z mojej strany veľmi pekne ďakujem!! :)

Paní doktorka je excelentní, sestřička úžasná, péče bezbolestná a citlivý přístup a já obrovsky děkuji, protože jsem největší strašpytel pod sluncem, ale díky nim budu mít nádherný úsměv. Děkuji!!

Vzorná péče a ochota doktorky i sestry. Pomalu se přestávám bát zubařského křesla. Mohu jen doporučit!

Byla jsem u paní doktorky s dcerou,jednalo se o vyčištění kanálků a dání nové plomby.Paní doktorka si řekla Za výkon o 6 300 s tím že tento zákrok Vzp nehradí.Po telefonickém rozhovoru s Vzp jsem zjistila,že tento zákrok plně hradí.Při druhé návštěvě jsem si řekla o vrácení peněz s tím,že by mé dceři měla dodělat zub.Peníze mi byly vráceny s větou ať si najdu pro nás jiného zubaře na kterého budu mít peníze.Zub mé dceři nedodělala a poslala nás pryč.Hned druhý den jsem obvolávala zubní ordinace a našla jsem si zubařku která nechce za opravu zubu nic hned mi bylo řečeno že je to zcela plně hrazen zákrok a celý ho hradí Vzp.Chci jen říci hlídejte si své peníze a neplaťte tam kde nemusíte. A když se vám cena nezdá zavolejte si na pojišťovnu.Říci si o takové peníze za opravu jednoho zubu u 14 leté dívky je přece jenom moc .!!!!

S pani doktorkou Loffayovou mám len dobré skúsenosti. Objednaná som bola zakaždým naráno, a pani doktorka bola vždy v ordinácii a brala ma presne načas. Zákroky nebolia, doktorka je veľmi citlivá a chápavá. Všetko sa snaží pekne vysvetliť, zákroky neplánuje zbrklo ale premyslene a podľa potreby. S preložením zákroku alebo naplánovaním tak, aby som to finančne zvládla takisto nikdy nebol problém. S podozrením na zlú polohu osmičiek ma odoslala za špecialistom-stomatochirurgom, a panoramatický RTG mi nerobila zbytočne s odovodnením, že mi nebude plytvať termín na RTG (myslím že 2 panoram. RTG ročne poisťovňa prepláca) zbytočne, keď mi špecialista pravdepodobne bude robiť aj tak RTG sám (čo sa aj potvrdilo), takže s nejakým zbytočným odosielaním na RTG takisto nemožem súhlasiť. K pani doktorke som šla na odporučanie od známej, ktorá ju už navštevovala a rozhodne neľutujem.Naopak, odporúčam ďalej. Celkové hodnotenie pani doktorky Loffayovej i sestričky je na výbornú.

Pani doktorka je velmi milá a ochotná, takovou trpělivost jsem ještě nezažila - byla jsem trhat po prvé a velmi jsem se bála - reakce byla velmi citlivá, pani doktorka i sestrička dělaly vše proto, aby jsem to nějak přežila a nakonec mě ještě vyprovodily s milým úsměvem a povzbuzením. A to už bylo 6 večer a byla jsem xtý pacient v pořadí. Moc se mi líbá, že pani doktorka vše vysvětlí a pořád mluví o tom, co dělá - bála jsem se milionkrát míň a cítila jsem se jako zákazník a né jako otravný pacient. Za rentgeny jsem ráda - doteď mi je nikde nedělali (je mi 27) a vesele jse si chodila s 5 mezizubními kazy, které jsem se volným okem nevidí - takže ještě že mě pani doktorka na ten RTG nechala jít. Děkuji! Lukáčová

Bohužel mám oproti zejména pánům jiný názor i zkušenost. Je sice mladá a hezká, ale to je tak vše. Rozhodně není taktní, diskrétní. Chodila jsem k ní jak sama, tak s dětmi. Nelíbí se mi, že dělá RTG pravidelně každý rok, i když k tomu není zjevný důvod. Věta preventivně, pro jistotu mi přijde dost hazard- vzhledem ke škodlivost RTG, navíc u dětí. Během jedné návštěvy jsem poprosila, že jsem se dostala do finanční tísně a cena za plomby pro dceru je pro mě momentálně moc vysoká. Nesetkala jsem se vůbec s pochopením. Paní doktorka chce za plombu 1350Kč- když jiní lékaři jí dělají dětem zcela zdarma a hradí to pojišťovna. Pomluvila nás, kde se dalo. Začala nám dělat problémy, např. druhé dceři nebyla schopná zaslat slíbený RTG na ortodoncii. Museli si ho opakovaně vyžádat. Pokusila jsem se s ní domluvit, aby nám napsala žádanku jinam, kde dcera dřív již byla a plomba se tam nehradí. Opět nezaslala RTG, když jí volali, oznámila jim, že tam jsme jen proto, že nemám peníze a vůbec není důvod, aby dceru ošetřovali oni, že by jí klidně zuby vyvrtala sama. Že jsme tam jen na mou žádost. Pochopitelně začali zuřit, že tohle ještě nezažili, že takhle tedy ne. Dceru poslali opět na další RTG, aby věděli, co vůbec mají vyvrtat. Do fin. potíží se může dostat každý, v dnešní době to není zase tak moc neobvyklá situace. Naprosto nechápu chování zubařky! Rozhodně nedoporučuji! Navíc pokud jsme měli termín ráno- jako první, aby to děti pak stíhali do školy pokaždé přišla do práce pozdě. Samozřejmě se to může stát každému, ale u ní je to pravidlo.

Perfektní. Ani trhání moudráků nebolelo. Paní doktorka je navíc velice příjemná a milá. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je mladá, profesionální, trpělivá a šikovná. Podobně jako kolega recenzent jsem neměl rád zubaře. Tady mě strach přešel jakmile se otevřely dveře od ordinace. Paní doktorka i sestřička jsou neskutečně příjemné, veškeré zákroky jsou bezbolestné.

Perfektní moderní péče, příjemné férové jednání, zkušeně prováděné bezbolestné zákroky. Přicházel jsem k paní doktorce se strachem ze zubní vrtačky a se zuby děravými jak české silnice. Nyní se přímo těším na každou další návštěvu. Opravené zuby Dr. Loffayovou vypadají lépe než, když byly ještě bez kazu. Velká spokojenost a bezvýhradně doporučuji.