Eduard Stehlík, zubař Praha

Zelený pruh 52/1294, Praha
Stomatologická ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Stomatologická ordinace

Pan doktor je dobrej člověk já se bojím a když vstoupím do ordinace okamžitě zemne spadne strach pan doktor je citliví a trpěliví člověk a to se cení kort v téhle hektické době ????

Pan Stehlík je zubař z velkým Z! Jsem díky Vám velmi šťastná :-) . Moc Vám důvěřuji a nikdy jste mě nezklamal. Je vidět že máte dobré srdce.. :-)

Bohužel zuby mám od mládí špatné, ale díky péči pana doktora je mám v nejlepším možném stavu ! Ošetření vždy citlivé a profesionální, s vysvětlením co a proč dělá. Pravidelně k němu chodím už přes 15 let. Můžu jen doporučit.

Doporučuji

Pan doktor Stehlík,je opravdu lékař s velkým L.Je jemný a má zájem o své pacienty,aby se u něj cítili dobře.Díky jemu jsem se přestala bát zubaře a mám v puse opravený chrup.U bývalé paní zubařky,bych byla dávno bez zubů.Děkuji vám pane doktore,nepozbala jsem lepšího doktora než jste vy.

Pan doktor Stehlík, je příjemný, ochotný a výborný po profesní stránce. Mohu jen doporučit. Věra Martínková

Dobrý den. Měla jsem dlouhá léta potíže se zuby. Pak jsem dostala kontakt na Mudr. Stehlíka, který mě přijal mezi své pacienty a mé problémy ustaly. Pan doktor je odborník a lékař na svém místě. Díky němu se mohu ve vých 55 letech chlubit udržovaným chrupem, prakticky bez bolesti. Děkuji, pane doktore. M.D:.

Příjemný, zákrok provede vždy dobře, a nic nezanedbává.

Velmi dobrý a příjemný pan doktor.

Pan doktor je opravdu citlivý a vnímavý...radost k němu chodit na vrtání! :)