MUDr. Eduard Šťastný

Ortoped, Chirurg Více

Praha, Jičín, Dolní Břežany 3 adresa

Fakultní nemocnice v Motole, Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie
Lošťákova 650, Jičín

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie Jiný

Moje zkušenosti s léčbou v Praze a tady u pana doktora je velmi úspěšná. Pan doktor Šťastný je nejen milý a úžasný pán , ale i vstřícný . Děkuji mu za jeho péči . Je škoda, že takové nejsou všichni.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie Jiný

Skvělý a úžasný lékař, navíc velmi příjemné a zdvořilé chování. Se synem jsem byla u 2 předchozích ortopedů a až pan doktor poznal rupturu menisku při prvním vyšetření. Již jsme objednáni na operaci.Jsem vděčná, že jsme se k němu dostali!

Pan doktor mě zase vrátil do života bez bolestí. Je to odbornik na svém místě. Navíc velmi milý a příjemný svým vystupováním a jednáním s pacientem. Vše ochotně vysvětlí a najde to nejlepší řešení problémů. Mohu vřele doporučit.

Pan doktor mi velmi pomohl, mohu hodnotit jen známkou 5 hvězdiček. Sestřička pro mě OK, prostě organizuje, a to je správné.

Pan doktor je skutečný profesionál. Přesně ví o čem mluví, hledá nejlepší variantu operace nebo léčby. Pomohl mé dceři , kdy prováděl luxaci klíční kosti s plastikou vazů , měkkých tkání . Tato diagnoza není moc častá a byla jsem s dcerou u více odborníků a každý si myslel, že je to od ramene. Jediným pohledem pan doktor Štastný koukl a hned věděl, že je to klíční kost Je to člověk na správném místě. Má hezký přístup k pacientům a opravdu vše vysvětlí do detailu. Děkuji mu za vše touto cestou. Jste super.Mám k němu opravdovou důvěru.

Lékař příjemný, odborník na svém míste. Vse vysvetli, jednání ma vstřícné. Sestra je tez velmi schopna. Bohužel se musí u nej dlouho čekat, ma za dveřmi fronty :)

Pana dokrora mohu doporučit, 5 let mám problémy s ramenem, řešila jsem to asi s 10ti doktory a on byl první, který mi přesně vysvětlil diagnozu a snaží se mi pomoct. První dojem super, pokud dojde na operaci, doufám, že jsem si vybrala správně

Mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti,pomohl mi ne jednou,to že sestřička není příjemná?Nemohu souhlasit mám jen pozitivní zkušenost vždy je příjemná.Chodím k panu doktorovi vždy když mám nějaké problémy s konečníkem a jen ON mi pomohl.Už jenom když příjdu do ordinace tak je mi líp jeho přístup k pacientům hodnotím VELMI VÝBORNÝ.A je to doktor na svém místě.Nemohu souhlasit s názorem že to není nic moc.A pokud pán není spokojený tak ať si najde jiného lékaře,kdyby se každý lékař choval tak jako p.doktor Šťastný to by byla paráda,děkuji za to že JE

Pan doktor Šťastný = odborník na správném místě,lidský přístup k pacientovi
Nesouhlasím s názory,že sestřička je nepříjemná,kdykoliv jsem přišel do ordinace vždy byla velmi ochotná.

Přístup pana doktora je příkladem pro ostatní lékaře.Jsem s ním maximálně spokojen.S paní sestřičkou to samé.Když je v čekárně 10 lidí a čekají tam mnohdy hodinu a více,tak za to nemůže sestra,která se to snaží vysvětlit,bohužel většinou marně.