Zubní ordinace, IceDent s.r.o.
Živonínská 1630, Praha

Umístění: Zubní ordinace, IceDent s.r.o. Bolest a oprava zubu

Pan doktor a sestřička super bála jsem se zubaře s teď už nemusím vše vysvětlí.Už se nemusím bát další návštěvy oba jsou velmi vstřícní.Pro vstupu do cekarny je veliká televize můžete se odreagovat.

Naprosto nedoporučuji, pan doktor je přesně ten tip co nejdříve trhá a teprve pak přemýšlí. Pokud máte něco komplikovanějšího, najděte si raději opravdového odborníka.

S panem doktorem mám velmi špatnou zkušenost. Arogantní přístup,když se mi nelíbila jeho práce. Opravdu je dobré se mu vyhnout.Bohužel, co zkazil už nejde vrátit zpět, zuby jsou nenahraditelné a nedorostou jako vlasy. Korunky, co mi udělal se mi hýbou a blbě se s nimi kousá, protože je nalepil křivě...to že se hýbou je špatné, takže si je musím nechat předělat...Jeho ceny jsou nadstandardní, ale práce podprůměrná.

Nechápu, proč se u něho musíme objednávat, když v čekárně stejně strávíme čekáním min 30 minut až hodinu, pak doktor chodí pozdě, když jsem byl objednán na 8 hodin ráno, pan doktor si přišel o 20 minut později a ještě to trvalo než mě vzali a už v čekárně čekají další objednaní pacienti. Nevím jak to pan doktor dělá, ale musí tedy asi pospíchat aby stihl vzít další včas?

Velmi dobry stomatolog, jsem velmi spokojena. Provadi v ramci preventivni prohlidky rentgen k odhaleni kazu, ktere jsou jeste pod sklovinou. To mi predchozi stomatolog nedelal nikdy.
Vse vysvetli, zakrok je u nej bezbolestny. On i sestricka jsou velmi prijemni.

To ze se u nej plati i za ten amalgan - to ze pojistovna proplaci ten nejlevnejsi amalgan je jedna vec. Ale osobne si radsi priplatim za kvalitnejsi plombu, ktera vydrzi, nez abych si davala dvakrat do zubu proplacenou plombu, ktera po pul roce vypadne.

Vynikající přístup k pacientovi, vysvětlení postupu, poté bezbolestný výkon. Totéž platí i o sestřičce. Zkrátka profesionální přístup. Dodatečně děkuji a doporučuji.

Párkrát jsme u něj byli (3 lidi) a přišlo nám, že z nás tahá peníze za všechny úkony, které provádí. Na odbornost si nestěžuji.

Velmi sikovny,vstricny lekar.

Pan zubař s velký P. První lékař, u kterého se nebojím, neboť mi poví, co uděláme a cítím z něj pohodu. Při bolesti byl ochoten přijet do ordinace i o víkendu, aby mi pomohl.

Byl jsem spokojen