lékař

Dmytro Pashchenko

Zubař

Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Diplom lékařské stomatologické akademii m.Poltava 1998 r. Specializace - protetická stomatologie, Národní lékařská univerzita O. O. Bogomolca, Kyjev Stomatologická praxe od 1998r. Stomatochirurgie,protetická… Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Diplom lékařské stomatologické akademii m.Poltava 1998 r.

Stomatologická praxe od 1998r.

Stomatochirurgie,protetická stomatologie - Obvodní stomatologická poliklinika m. Kyjev 1998-2006 r.

Vedoucí lékař Stomatologicke ordinace 2006-2015 - stomatochirurgie, implantologie.
    Člen České stomatologické komory 2015

• zánět nervu
  • obnažené zubní krčky
  • zničení části zubu
  • defekty skloviny
  • zánět v okolí hrotu kořene

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Problém s dásní u osmiček

Samotný zákrok byl velmi šetrný a ohleduplný. Po dohodě došlo na extrakci obou horních osmiček. Konkrétní problém se zuby byl okamžitě vyřešen. Myslím, že se jedná o doktora, který se snaží nepůsobit žádnou bolest, aby ho pacienti s důvěrou a bez obav navštěvovali.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: extrakce zubu

“Včera mě rozbolel zub, pana doktora Pashchenka jsem si našla na internetu a objednala se na druhý den elektronicky ( má smlouvy s pojišťovnami, samé skvělé recenze a dělá i implantáty). Dnes jsem u něj byla na trhání 5 vlevo nahoře a mohu říct, že byla venku dřív, než jsem se začala bát! Vůbec to nebolelo a nebolí to ani teď, 3,5 hodiny po extrakci:-) Je přímo fantasticky hodný a šikovný. A nic jsem neplatila. Za dva měsíce tam jdu znovu a bude mi vyrábět nový zub na šroub do dásně.......”

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín, Vytržení osmičky

Moje první návštěva, šla jsem jen na prohlídku a zeptat se na mojí osmičku protože jsem věděla že musí ven. Pan doktor mi na to koukl a řekl že to hned vyndá--dal mi bezbolestnout injekci a než sem si všimla, na jeden tah uplně bezbolestně osmička byla venku! Strašně moc děkuji a doporučuji Všem! Já mám hrůzu ze zubařů, ale včera jsem odcházela ordinaci smějící se od ucha k uchu. Pan doktor i sestřicka jsou moc profesionální a moc moc hodní!!!

lékař Dmytro Pashchenko2017-07-04

dekuju

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Pan doktor je opravdový profesionál, vše důkladně vysvětlí, při vyšetření nespěchá a je velmi pečlivý a jemný. Nabízí nadstandardní i pojišťovnou hrazené varianty zákroku.
    I jako člověk na mě působil velice mile a laskavě, i proto mi byla návštěva ordinace příjemná a necítila jsem se tolik ve stresu jako u ostatních zubařů.
    S panem doktorem jsem velice spokojená a vím, že k jinému už nepůjdu.

• J

Všechno proběhlo naprosto v pořádku, pan doktor má opravdu lidský přístup, vše mi vysvětlil. Měla jsem docela komplikovaný zánět, takže jsem nakonec dostala korunku a byla u p. doktora několikrát a vždy bylo všechno naprosto v pořádku a provedeno kvalitně.

lékař Dmytro Pashchenko2016-11-22

Děkuji mockrát.

• M

Naprosto výborný lékař - příjemný, šikovný - prostě paráda! Při první návštěvě hned došlo na trhání osmičky a vše proběhlo na výbornou. Mockrát děkuji a vím, že na příští návštěvě už nebudu vůbec nervózní.

lékař Dmytro Pashchenko2016-04-12

Děkuji moc za názor

• K

Toto je poprvé, kdy jsem šla k nějakému zubaři, a ten se ke mně choval jako k člověku, a ne jako k nějaké přítěži. Velmi milý a laskavý doktor i sestřička. Vše vysvětlí a popíše, co bude dělat. Nesnaží se vnutit drahé zákroky. Opravdu veliká spokojenost! Ordinace je sice ve starší budově, ale samotná ordinace je výborně zařízená. Velmi doporučuji tohoto profesionálního pana doktora.

• M

Pana doktora mohu jen doporučit… Byl velmi komunikativní. Před zákrokem mi přesně vysvětlil, co bude dělat. Pan doktor umí výborně jednat s lidmi, jeho informace jsou přesné a srozumitelné. Je to profesionál, jak má být.

• J

Pan doktor je velmi příjemný, milý a profesionální. Ulomila se mi půlka zubu a celkem jsem musela na 3 návštěvy. Již po té první jsem věděla, že není třeba se obávat ani těch dalších, i když budou zahrnovat vrtání a podobné záležitosti. Pan doktor je velmi citlivý a jemný a není třeba se bát výrazné bolesti. Zároveň je znát, že svou práci dělá precizně a tak, aby byl pacient s výsledkem spokojený. Cenu za celý zákrok jsem se dozvěděla hned při první návštěvě, což jsem velmi ocenila. Byla jsem opravdu velmi spokojená a u pana doktora se rovnou zaevidovala. Vřele všem doporučuji:) P.S: ordinace je kousek od zastávky tramvaje Klamovka.

Velice děkuji za názor.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

I visited Dr.Pashcenko for a first visit. He was welcoming, honest, non-judgmental about my horrible teeth and very knowledgeable. He suggested a few varients for my problems. Made me feel at ease. Could only recommend him!

lékař Dmytro Pashchenko2016-02-29