CHYVEDENT s.r.o. (mapa)

Vyšetření dětí

Vyšetření rtg

Zubní vyšetření

Umístění: CHYVEDENT s.r.o. Běžný termín

Мне посчастливилось найти стоматолога - профессионала, которому нет равных! Большое спасибо, Дмитрий, за ваш труд!

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. Běžný termín

Pan doktor byl skvely, moc mily, vsechno mi vysvetlil, hned udelal rentgen, pokusil se najit nejlepsi reseni pro zachranu zubu, a kdyz zjistil, ze by to byla ztrata casu a nervu, tak mi ho rovnou extrahoval, do 15 minut bylo vse vyrizene, proste borec. Mam radost, ue jsem nasel konecne kompetentniho zubare.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. extrakce zubu

bola to uz druha osmicka, ktoru pan doktor trhal, zakrok bol setrny a hlavne rychly. maximalna spokojnost. dakujem

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o.

Nastesti nemam se zubari mnoho zkusenosti, nicmene subjektivne jsem s navstevou vice nez spokojen. :-)

Cilem navstevy byla registrace a extrakce vybocene horni osmicky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. Problém s dásní u osmiček

Samotný zákrok byl velmi šetrný a ohleduplný. Po dohodě došlo na extrakci obou horních osmiček. Konkrétní problém se zuby byl okamžitě vyřešen. Myslím, že se jedná o doktora, který se snaží nepůsobit žádnou bolest, aby ho pacienti s důvěrou a bez obav navštěvovali.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. extrakce zubu

“Včera mě rozbolel zub, pana doktora Pashchenka jsem si našla na internetu a objednala se na druhý den elektronicky ( má smlouvy s pojišťovnami, samé skvělé recenze a dělá i implantáty). Dnes jsem u něj byla na trhání 5 vlevo nahoře a mohu říct, že byla venku dřív, než jsem se začala bát! Vůbec to nebolelo a nebolí to ani teď, 3,5 hodiny po extrakci:-) Je přímo fantasticky hodný a šikovný. A nic jsem neplatila. Za dva měsíce tam jdu znovu a bude mi vyrábět nový zub na šroub do dásně.......”

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. Běžný termín, Vytržení osmičky

Moje první návštěva, šla jsem jen na prohlídku a zeptat se na mojí osmičku protože jsem věděla že musí ven. Pan doktor mi na to koukl a řekl že to hned vyndá--dal mi bezbolestnout injekci a než sem si všimla, na jeden tah uplně bezbolestně osmička byla venku! Strašně moc děkuji a doporučuji Všem! Já mám hrůzu ze zubařů, ale včera jsem odcházela ordinaci smějící se od ucha k uchu. Pan doktor i sestřicka jsou moc profesionální a moc moc hodní!!!

dekuju

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CHYVEDENT s.r.o. Běžný termín

Pan doktor je opravdový profesionál, vše důkladně vysvětlí, při vyšetření nespěchá a je velmi pečlivý a jemný. Nabízí nadstandardní i pojišťovnou hrazené varianty zákroku.
I jako člověk na mě působil velice mile a laskavě, i proto mi byla návštěva ordinace příjemná a necítila jsem se tolik ve stresu jako u ostatních zubařů.
S panem doktorem jsem velice spokojená a vím, že k jinému už nepůjdu.

Všechno proběhlo naprosto v pořádku, pan doktor má opravdu lidský přístup, vše mi vysvětlil. Měla jsem docela komplikovaný zánět, takže jsem nakonec dostala korunku a byla u p. doktora několikrát a vždy bylo všechno naprosto v pořádku a provedeno kvalitně.

Děkuji mockrát.

Naprosto výborný lékař - příjemný, šikovný - prostě paráda! Při první návštěvě hned došlo na trhání osmičky a vše proběhlo na výbornou. Mockrát děkuji a vím, že na příští návštěvě už nebudu vůbec nervózní.

Děkuji moc za názor

• zánět v okolí hrotu kořene