Fakultní nemocnice v Motole, 1.ot.kl.
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, 1.ot.kl. Jiný

Dobrý den,kdybych mohla udělovat Nobelovu cenu ve zdravotnictví,tak by ji získal z mého pohledu dr.David Jonáš.Měla jsem letité problémy s bolestmi nohou,zad.Pan doktor byl první ortoped,který mi pomohl od nesnesitelných bolestí,které trvaly 24 hod,takže jsem už nedokázala spát ,max 3 hod.Pan doktor je nesmírně empatický a vstřícný člověk a má zájem,aby člověka zbavil bolestí.Konzervativní léčba už nefungovala a pan doktor mi nabídl v dubnu operaci na OB klinice pravého kyčle.V měsíci říjnu jsem nastoupila na OB kliniku,kde mi pan doktor operoval levou kyčel,která byla ještě o stupeń horší .Z mých předchozích zkušeností s jinými ortopedy,kdy mi lékař ortoped řekl,že mám být ráda,že mám bolesti,že až je nebudu mít,že už nebudu chodit a cpal do mě injekce,které se samozřejmě platily a mě absolutně nepomáhaly,jsem z pana doktora Jonáše naprosto paf a děkuji i své snaše,že mi sehnala kontakt na pana doktora.Je to naprostý profík a vzácný člověk,kéž by bylo takových lidí na světě více.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, 1.ot.kl. Jiný

Panu doktorovi se nedá nic vytknout. Patří mu mé velké díky, po několika letech problémů s kolenem mi jako jediný ortoped pomohl. Kéž by takových lékařů se zájmem o pacienta bylo více.

U pana doktora jsem byla na pohotovosti v Motole a vše opravdu na jedničku. Přišla jsem s vodou v koleni. Nechal mi udělat rentgen kolene (což můj ortoped ani nezvažoval a řekl, že to není potřeba). Naopak pan doktor řekl, že nemůže udělat punkci, dokud nebude rentgen. Nabral vzorky, poslal na testy (což můj ortoped taky ani nezvažoval). Ptal se velmi důkladně, co mi bylo, co jsem dělala, co jsem brala. Při výkonu všechno komentoval, vysvětloval. Na kontrole byl velmi vstřícný a opět všechno vysvětlil a poradil. Slušný, profesionální, můžu jen doporučit!