Dent.

Danylo Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

47 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 15 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, kterou mi pacient sděluje a vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: preventivní prohlídka

U dr. Gorokhova jsem byla prvykrat na preventivni prohlidke a planuji se u neho objednat i v budoucnosti. Urcite ho muzu doporucit, je odbornik ale ma i lidsky pristup, doporucil mi i jake kartacky bych mela pouzivat ????

• K
    Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: Zubní kaz

Pan doktor je mladý, ale velmi šikovný. Je opatrný ve všech smyslech: vždy se zeptá jestli všechno v pořádku, má lehkou ruku. Má velmi příjemné vystupování a myslím si, že jo mají rádi nejen dospělé osoby, ale i děti. Doporučuji!

• K
    Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: ošetření zubního kazu

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý. Můj syn měl první zubní kaz a ošetření se velmi bál. Díky milému a vstřícnému přístupu pana doktora strach překonal a byl mile překvapen, že ho ošetření vůbec nebolelo. Po celou dobu úkonu se synem komunikoval a ptal se ho, jestli ho nic nebolí. Pan doktor je skutečný profesionál s lidským přístupem. Vřele ho doporučuji.

Umístění: DOBRÝ DENT

За първи път посетих зъболекаря Данило Горохов.Преди година го посети моя съпруг , останал с хубаво впечатление и ми го препоръча. Очарована бях от приветливото посрещане. Доктора работи бързо и с лекота,по време на самото лечение ме уверява, че всичко е ще е наред и няма да боли.Останах много доволна и бих го препоръчала като добър зъболекар. Петрова

Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: bolest dasien

Skutočne veľmi šikovný a milý pán zubár, ktorý Vám všetko podrobne vysvetlí, povie čo koľko bude stáť atď. Som veľmi spokojná a určite meniť nebudem.

• L
    Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: bolest zubu

perfektní přístup, velice doporučuji. Syn se zubaře bojí, ale v Dobrý den nepláče, úkony opravdu nebolí, zubař s dítětem komunikuje, vše vysvětluje.

• J
    Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: ošetření zubního kazu

Velmi příjemné a milé vystupování. Lékař vše dopředu vysvětlí a domluví se s vámi a při ošetření se ptá zda je vše v pořádku a nic vás nebolí. Ošetření zubního kazu velmi pečlivé (například nesrovnatelné s mým předchozím lekářem).

Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi příjemný, vše pacientovi vysvětlí a snaží se najít tu nejlepší variantu, aby byl člověk spokojený. Oceňuji i možnost online objednání a moderní ordinaci. Zubařů jsem se docela bála, ale po téhle zkušenosti už tomu tak nebude. Jednoznačně doporučuji.

• V
    Umístění: DOBRÝ DENT

Vynikajici pro dospele.Velmi pečlivý.Děla svoji práci na 100 procent)
    A ten nejlepši Zubář pro dětí.
    Moje dcera ho nemuže vynachvalit.
    Takže pro mojí rodinu sto procentně NEJLEPŠÍ!

• Umístění: DOBRÝ DENTSlužby: Odstranění kazu

Stejně jako mnoho lidí jsem se zubařů strašně bál a zuby zanedbal. Naštěstí přítelkyně objevila pana Gorohkova a i přes mou počáteční nedůvěru mě donutila ho navštívit. Můžu potvrdit, že hodnocení na tomto portále naprosto sedí. Péče je na velmi vysoké úrovní, přítup lékaře vynikající a v drtivé většině bezbolestný. Pan Gorohkov mi trhal osmičku i kořen a vše se zvládlo naprosto bez problémů. Hlavně mi vsvětlil i postup, co mám dělat jak po vrtání i po vytvžení zubu. Co se týká cen, tak jsou v normě možná bych je označil i jako příznivé. Všem můžu tohoto zubaře doporučit a ti kdo uvažují o změně zubaře by měli pana zubaře minimálně vzkoušet.

Děkuji za vyřešení mých problémů se zuby. Vděčný pacient, p. Dušánek.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup
    vždy jej naopak detailně informuji o každém z kroků, které právě probíhají nebo jej ještě
    čekají.
    Mí pacienti se také mohou vždy spolehnout, že jim doporučím několik léčebných
    postupů a společně zvolíme ten optimální, vedoucí nejen k jejich absolutní spokojenosti, ale
    především k dokonalému medicinskému a estetickému výsledku.

2010-2014: Absolvování Doněcké národní lékařské univerzity
    2014-2015: Absolvování Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolce (dosažení úplného
    vysokoškolského vzdělání v oboru stomatologie s kvalifikací lékař-stomatolog).
    2015-2016: Praxe na soukromé zubní klinice Smile Dental na pozici zubního lékaře.
    2016: Uznání vysokoškolského vzdělání a plné kvalifikace v rámci ČR (Univerzita Karlova v
    Praze)
    2016-současnost: Praxe na soukromé zubní klinice Dobrý Dent na pozici zubního lékaře.

Zubní ordinace DOBRÝ DENT:
    •Komplexní nabídka služeb