Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5 , Praha

Estetická stomatologie +5 Více

Fotokompozitní výplň • od 1 200 kč

Keramické korunky • od 5 500 kč

Ošetření zubního kazu • od 900 kč

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, ...

• zubní kaz

Cena není uvedená

Tenké fazety

od 8 000 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT extrakce zubu

I když jsem měla skoro paničky záchvat před trháním osmiček, za 20 min celý zákrok byl za mnou a opravdu to nebolelo! Pan doktor odvedl úžasnou práci a jsem moc šťastná, že jsem shodou okolností narazila na jeho služby. Děkuju moc :)

Umístění: DOBRÝ DENT prevence zubního kazu

Pan doktor je velmi šikovný a pečlivý. Odstranění zubního kazu proběhlo bezbolestně a rychle. Jsem maximálně spokojená.
S radostí doporučuji!!!

Umístění: DOBRÝ DENT zubní plomba

Mám od pana doktora dělané plomby. Jsem spokojená, protože o nich ani nevím, že je mám. Pan doktor je vždy velice laskavý.

Umístění: DOBRÝ DENT trhání osmiček

Dobrý den, ráda bych i touto cestou poděkovala panu doktorovi, kterého jsem si intuitivně vybrala a svěřila mu trhání svých moudráků, které se mi vlastním přičiněním pokazily (příliš jsem lpěla na duchovnosti a byla plná výčitek ke druhým lidem). Nikdy předtím jsem na trhání zubu nebyla a nebylo to pro mne lehké přijmout. K panu Danylu Gorokhovi jsem ucítila důvěru a také vše dobře dopadlo. Bylo o mne postaráno, rány se dobře zahojily. I přesto, že jsem na svoji pojišťovnu (211) nemohla uplatnit nárok proplacení, šla jsem sem, protože pocit důvěry a bezpečí je pro mne důležitý. V ordinaci je příjemná atmosféra, sestřičky jsou milé a empatické a oba páni doktoři vstřícní a šikovní. Ještě jednou velmi děkuji, přeji vše dobré a Boží požehnání.
S úctou Lucie Kejvalová, Jablonec nad Nisou

Pan doktor Danylo Gorokhov je velmi šikovný a hodný lékař. V jeho ordinaci jsem byla již několikrát. Léčí to co jinde zanedbali. Vždy vše vysvětlí a ochotně zodpoví všechny dotazy. Nyní mě dělal bílou plombu, která je k nerozeznání od normálního zubu.
Pan doktor Gorokhov je i přes svůj velmi mladý věk opravdový profesionál.
Díky za péči pane doktore.

Umístění: DOBRÝ DENT Implantace

Rád bych poděkoval panu doktorovi Danylu Gorokhovu za perfektně odvedenou práci. Dříve jsem navštěvoval pana doktora s různými problemy pravidelné údržby (karies, plomby, korunky). Každá návštěva byla náprosto bezproblemova: vstřícný přistup, vždy detailní vysvětlení a usmev.
V tomto roce však se mně stala nepříjemná věc - po úrazu jsem ztratil přední zub v horní čelisti a hrozilo, že budu chodit s dírou v puse. Pan doktor Danylo Gorokhov si udělal čas na mimořádnou návštěvu a udělal provizorni estetickou korunku. Samozřejmě, nechtěl jsem skončit s protézou a tak podle doporučení pana doktora rozhodnul pro implantace. Protože pro mně to byl první zákrok podobného rázu, jsem se docela bál. A zbytečně! všechno proběhlo bez sebemenšího problemu: doktor Danylo Gorokhov nejdříve provedl kostni plastiku, aby se zachovala estetika úsměvu. A po 4-ch měsíců provedl implantace samotnou kvalitním českým implantatem. Všechno proběhlo bez komplikaci, jen málý otok po zákroku, který zmizel následující den. Korunka nebyla problem pro mne, tuto proceduru již znám. Jsem naprosto spokojen s výsledkem i výkonem pana doktora: rychlé jednání, detailní vysvětlení postupu a hlavně usměrnění strachů: implantace je jen delší procedura, než korunka samotná. Doporučují!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

K panu Gorokhovovi chodim jiz delsi dobu, velmi se mi libi, ze si da cas vam vysvetlit, co a proc to bude delat.

No zejmena ze mi jde predevsim o zdravi vasi ustni dutiny a dobre odvedenou praci.

Dekuju! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT

Po úvodní návštěvě mám parádní pocit. Vše mi bylo vysvětleno, příjemná atmosféra. Doporučuji a těším se na další návštěvu.

Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Doktor je velice milý a ochotný. Vše mi skvěle vysvětlil. Takže určitě doporučuji a těším se na další návštěvu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídka

U dr. Gorokhova jsem byla prvykrat na preventivni prohlidke a planuji se u neho objednat i v budoucnosti. Urcite ho muzu doporucit, je odbornik ale ma i lidsky pristup, doporucil mi i jake kartacky bych mela pouzivat ????

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den ,

Rada by som sa opytala, ak som novy pacient a potrebujem si spravit novu bielu plombu, kolko am to bude stat? Myslim komplet cele vysetrenie. Chcem si spravit prehlad.

Dakujem

Migasova

Dobrý den
    Cena plomby záleží na její velikost
    Minimální cena bílou plomby je 1200 Kč
    Po prohlídce můžeme udělat plán, podle kterého to budeme postupně spravovat
    Začneme nejakutnějším a pak postupně dame to do hromady

Dent. Danylo Gorokhov

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, zda se k Vám mohu objednat (popřípadě se stát Vaším pacientem), i když jsem se nedávno registroval u jiného zubaře ? (bohužel jsem byl otřesen jeho přístupem)
    Pokud ano, budou i v tom případě případné zákroky hrazeny pojišťovnou (VZP)?
    Je mi 23 let, delší dobu jsem nebyl u zubaře a jelikož již mám nějaké problémy, chtěl bych je řešit co nejdříve.

Děkuji

Dobrý den
    Přimam nové pacienty a nevadí, že jste byl zaregistrovaný u jiného zubaře
    Po prohlídce můžeme udělat pro vás plán a vypočítání

Těším se a přeju hezký den
    Doktor Gorokhov

Dent. Danylo Gorokhov