Jindřicha Plachty 535/16, Praha 5, Praha
DOBRÝ DENT

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Běžný termín • od 500 kč

Estetická stomatologie

Fotokompozitní výplň • od 2 000 kč +4 Více

Vím, že každý z mých pacientů si zaslouží individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací...

• Zubní kaz

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Tenké fazety

od 10 000 kč

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Skvělý a profesionální přístup. Pan doktor je usmívavý a vždy jasně vysvětlí problém. Dochvilnost také velice oceňuji a děkuji, přijdu zas!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT Jiný

Ošetření vždy bezbolestné a rychlé. Tento pan zubař a jeho bratr mě zbavili strachu ze zubařů a zachránili chrup. Mohu každému jen doporučit a patří jim velké poděkování. Jinam už bych nešla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

jako vždy - ochotný a skvělý!!!! Podrobně popíše, navrhne další postup. Děkuji a těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT Běžný termín

Pán doktor je skvelý - nenašla som niečo, s čím by som nebola spokojná. Milý prístup, pekná ordinácia, ochota vysvetliť všetko ohľadom liečby.

Umístění: DOBRÝ DENT Jiný

The doctor was so kind and attentive, I'm more than satisfied! Despite his young age, he is a professional. I had to do periodontal root cleaning and Mr. Gorokhov did a great job, I felt that I was in good hands.
Definitely recommend!

Umístění: DOBRÝ DENT Jiný

Na různých stránkách jsem viděla, že doktoři si názory píšou sami, nevěřím, že by si to sami psali, proč by to dělali a za tento názor jsem rozhodně nedostala zaplaceno ???? jak si někteří jedinci myslí. Byla jsem dnes po dlouhé době u zubaře. Ten kdo hledá najde. Povedlo se mi to až na 42 telefonát. Pan doktor je milý, vše vysvětlí a do ničeho netlačí. Dokáže pochopit finanční situaci člověka. A nechá vám čas na rozmyšlenou. Veliká spokojenost. ????P. S. Ta daleká cesta za hezký úsměv stoji za to.

Umístění: DOBRÝ DENT

Pan doktor vse vysvetli, nikdy jsem nemela pocit, ze by nejak pospichal, nikdy me nic nebolelo, proste vzdycky uplna pohodicka a to doslova. Snazil se mi pokazde vyjit vstric s terminem a kdyz byl akutni problem, vzal me hned. Za me fakt profik, tak by to melo vypadat, doporucuji vsem????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT Preventivní prohlídka

Z prostředí, kde jsem poprvé, nemám dobrý pocit, ale pan doktor je lidský, takže jsem se uklidnil. Díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Danylo Gorokhov je dobry lekar. S preventivni prohlidkou jsem naprosto spokojeny. Doktor vsechno podrobne vysvetlil. Doporucuju.

Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Velmi příjemné jednání, rychlé a kvalitní ošetření. Naprosté dodržení objednacího času. Můžu jedině doporučit.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, zda se k Vám mohu objednat (popřípadě se stát Vaším pacientem), i když jsem se nedávno registroval u jiného zubaře ? (bohužel jsem byl otřesen jeho přístupem)
    Pokud ano, budou i v tom případě případné zákroky hrazeny pojišťovnou (VZP)?
    Je mi 23 let, delší dobu jsem nebyl u zubaře a jelikož již mám nějaké problémy, chtěl bych je řešit co nejdříve.

Děkuji

Dobrý den
    Přimam nové pacienty a nevadí, že jste byl zaregistrovaný u jiného zubaře
    Po prohlídce můžeme udělat pro vás plán a vypočítání

Těším se a přeju hezký den
    Doktor Gorokhov

Dent. Danylo Gorokhov

• Dobrý den, je možné aby mi zubní lékař nechal tzv. "cementovou" výplň, tak ji nazval můj zubní lékař dva měsíce v zubě.
    Děkuji za odpověď. Martina

ano