Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha 5, Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta
774 12.....

Ošetření zubního kazu (od 900 kč)

Keramické korunky (od 5 500 kč)

Fotokompozitní výplň (od 1 200 kč) + 5 Více

Tenké fazety (od 8 000 kč)

Bělení zubů (od 6 500 kč)

Běžný termín (200 Kč)

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, ...

• zubní kaz
  • zlomenina zubu
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita O.O.Bohomolcja

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Ruština, Ukrajinština

Umístění: DOBRÝ DENT Implantace

Rád bych poděkoval panu doktorovi Danylu Gorokhovu za perfektně odvedenou práci. Dříve jsem navštěvoval pana doktora s různými problemy pravidelné údržby (karies, plomby, korunky). Každá návštěva byla náprosto bezproblemova: vstřícný přistup, vždy detailní vysvětlení a usmev.
V tomto roce však se mně stala nepříjemná věc - po úrazu jsem ztratil přední zub v horní čelisti a hrozilo, že budu chodit s dírou v puse. Pan doktor Danylo Gorokhov si udělal čas na mimořádnou návštěvu a udělal provizorni estetickou korunku. Samozřejmě, nechtěl jsem skončit s protézou a tak podle doporučení pana doktora rozhodnul pro implantace. Protože pro mně to byl první zákrok podobného rázu, jsem se docela bál. A zbytečně! všechno proběhlo bez sebemenšího problemu: doktor Danylo Gorokhov nejdříve provedl kostni plastiku, aby se zachovala estetika úsměvu. A po 4-ch měsíců provedl implantace samotnou kvalitním českým implantatem. Všechno proběhlo bez komplikaci, jen málý otok po zákroku, který zmizel následující den. Korunka nebyla problem pro mne, tuto proceduru již znám. Jsem naprosto spokojen s výsledkem i výkonem pana doktora: rychlé jednání, detailní vysvětlení postupu a hlavně usměrnění strachů: implantace je jen delší procedura, než korunka samotná. Doporučují!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

K panu Gorokhovovi chodim jiz delsi dobu, velmi se mi libi, ze si da cas vam vysvetlit, co a proc to bude delat.

No zejmena ze mi jde predevsim o zdravi vasi ustni dutiny a dobre odvedenou praci.

Dekuju! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT

Po úvodní návštěvě mám parádní pocit. Vše mi bylo vysvětleno, příjemná atmosféra. Doporučuji a těším se na další návštěvu.

Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídky

Doktor je velice milý a ochotný. Vše mi skvěle vysvětlil. Takže určitě doporučuji a těším se na další návštěvu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT preventivní prohlídka

U dr. Gorokhova jsem byla prvykrat na preventivni prohlidke a planuji se u neho objednat i v budoucnosti. Urcite ho muzu doporucit, je odbornik ale ma i lidsky pristup, doporucil mi i jake kartacky bych mela pouzivat ????

Umístění: DOBRÝ DENT Zubní kaz

Pan doktor je mladý, ale velmi šikovný. Je opatrný ve všech smyslech: vždy se zeptá jestli všechno v pořádku, má lehkou ruku. Má velmi příjemné vystupování a myslím si, že jo mají rádi nejen dospělé osoby, ale i děti. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DOBRÝ DENT ošetření zubního kazu

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý. Můj syn měl první zubní kaz a ošetření se velmi bál. Díky milému a vstřícnému přístupu pana doktora strach překonal a byl mile překvapen, že ho ošetření vůbec nebolelo. Po celou dobu úkonu se synem komunikoval a ptal se ho, jestli ho nic nebolí. Pan doktor je skutečný profesionál s lidským přístupem. Vřele ho doporučuji.

Umístění: DOBRÝ DENT

За първи път посетих зъболекаря Данило Горохов.Преди година го посети моя съпруг , останал с хубаво впечатление и ми го препоръча. Очарована бях от приветливото посрещане. Доктора работи бързо и с лекота,по време на самото лечение ме уверява, че всичко е ще е наред и няма да боли.Останах много доволна и бих го препоръчала като добър зъболекар. Петрова

Umístění: DOBRÝ DENT bolest dasien

Skutočne veľmi šikovný a milý pán zubár, ktorý Vám všetko podrobne vysvetlí, povie čo koľko bude stáť atď. Som veľmi spokojná a určite meniť nebudem.

Umístění: DOBRÝ DENT bolest zubu

perfektní přístup, velice doporučuji. Syn se zubaře bojí, ale v Dobrý den nepláče, úkony opravdu nebolí, zubař s dítětem komunikuje, vše vysvětluje.

Preventivní prohlídky

Umístění: DOBRÝ DENT bolest dasien

Umístění: DOBRÝ DENT bolest zubu

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den ,

Rada by som sa opytala, ak som novy pacient a potrebujem si spravit novu bielu plombu, kolko am to bude stat? Myslim komplet cele vysetrenie. Chcem si spravit prehlad.

Dakujem

Migasova

Dobrý den
    Cena plomby záleží na její velikost
    Minimální cena bílou plomby je 1200 Kč
    Po prohlídce můžeme udělat plán, podle kterého to budeme postupně spravovat
    Začneme nejakutnějším a pak postupně dame to do hromady

Dent. Danylo Gorokhov

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, zda se k Vám mohu objednat (popřípadě se stát Vaším pacientem), i když jsem se nedávno registroval u jiného zubaře ? (bohužel jsem byl otřesen jeho přístupem)
    Pokud ano, budou i v tom případě případné zákroky hrazeny pojišťovnou (VZP)?
    Je mi 23 let, delší dobu jsem nebyl u zubaře a jelikož již mám nějaké problémy, chtěl bych je řešit co nejdříve.

Děkuji

Dobrý den
    Přimam nové pacienty a nevadí, že jste byl zaregistrovaný u jiného zubaře
    Po prohlídce můžeme udělat pro vás plán a vypočítání

Těším se a přeju hezký den
    Doktor Gorokhov

Dent. Danylo Gorokhov