Stomatologická klinika - MUDr. Daniella Křížová
Jankovcova 1595/14, Praha

Umístění: Stomatologická klinika - MUDr. Daniella Křížová Jiný

Po rokoch dovery odchadzam od tejto stomatologie s velkym sklamanim. Niekokrat praktizovana iteracia zadnych zubov, kvoli prasknutym korunam, nezahojene Endo, vytvorena cysta, reklamacia, pani Doktora D.K zacala tvrdit, ze je to mojou chybou, a nie nekvalitnym spracovanim. Pri navsteve novej ambulacie a kompletnej analyzay sa mi len utvrdilao, ze jej pristup nie je spravny. Dokonca sa zmienila, ze namiesto dalsej reparacie prasknutej korunky, zub musi ist von, to viedlo k tomu, ze som si nasla ineho lekara a tam mi bol potrdeny opak. Prosim vsetkych o zvazanenie, aby ste nedopadli ako ja.

Umístění: Stomatologická klinika - MUDr. Daniella Křížová Jiný

Oceňuji velmi přívětivý přístup, podrobné vysvětlování a především precizní práci (v mém případě šlo o korunku). Jen a jen doporučuji.

Umístění: Stomatologická klinika - MUDr. Daniella Křížová Jiný

Lituji, že jsem začala docházet do ordinace MUDr. Křížové. Byla vstřícná, když jsem platila tisíce až desetitisíce při každé návštěvě. Pak jsem ale podstoupila vytržení zubu a náhradu implantátem. Byl špatně vystředěn a bolestivě tlačil na přední zuby, které jsem měla mírně vychýleny. Vznesla jsem obavu z většího zkřivení, ale bylo mně řečeno, že se to nestane. Do půl roku se mně přední zuby vychýlily natolik, že jsem se přestala usmívat a začala mít sykavky. Paní doktorka odmítla tvrzení, že je to špatně nasazeným implantátem a poslala mně na ortodoncii ke kolegyni, která měla vysoké ceny a špatné recenze. Z důvodu koronavirové krize jsem se ale letos dostala do složité finanční situace. Hledala jsem ortodontistu, který má smlouvu s pojišťovnou, všude měli plno. Nakonec mně na jedné klinice vyčíslili cenu 54.000,-Kč. Napsala jsem paní doktorce zdvořilý dopis s vysvětlením svojí situace a žádostí o poloviční příspěvek. Neodpověděla. Ani na další výzvy. Nakonec jsem ji sehnala telefonicky. Bez logického vysvětlení mně přesvědčovala, že se daly zuby do pohybu samy, úplně náhodou v době, kdy byl na ně vynaložen tlak. Teď vidím, že vstřícnost trvá do doby, kdy potřebuje nás, pacienty. Když potřebuji pomoc já a právem, přestávám být pro paní doktorku zajímavá. Přišla jsem s úsměvem, odcházím s křivými zuby a šišlám.

Umístění: Stomatologická klinika - MUDr. Daniella Křížová Vstupní/preventivní prohlídka

Můj původní zubař odešel do důchodu a proto jsem hledal nového, ke kterému bych se mohl zapsat. Při objednání na vstupní/preventivní prohlídku mi bylo telefonicky sděleno, že musím předem zaplatit 500 Kč z důvodu toho, že se řada lidí přihlásí na termín a následně se nedostaví a lékař nemůže přijmout jiného pacienta, protože má vždy rezervovaný čas na jednotlivé pacienty. Dále mi bylo sděleno, že bez zaplacení mě nepřijmou. O peníze prý nepřijdu, buď je pak mohu využít na nějaké ošetření nebo mi budou vráceny. Zaplatil jsem tedy a dostavil se v daný termín. Lékařka se během prohlídky chovala velmi neprofesionálně až neeticky, když začala zpochybňovat práci mého předchozího zubaře (mimochodem byl to primář zubní kliniky v nemocnici, který mě měl v péči 24 let a neměl jsem jediný důvod si na něj stěžovat), jak mi špatně zaplomboval zub (který mě mimochodem nebolí a plomba už drží asi 10 let). Celou dobu mě přesvědčovala na různé produkty, od implantátů, které nepotřebuji (strašila mě že mi zdravé zuby dlouho nevydrží a žebych s nima hned měl něco dělat), přes bělení zubů až po rovnátka, které rozhodně nepotřebuji. Zkrátka za každou cenu ze mě něco vyrejžovat. Když jsem trval na tom, že chci být jen někde zapsán, že mě nic nebolí a že chci jen chodit na preventivní prohlídky, rychle se se mnou rozloučila, že má prý dalšího pacienta. Když jsem chtěl vrátit vstupní poplatek 500 Kč, tak mi sdělila, že mi nic nevrátí, protože jsem tím zaplatil za vstupní prohlídku (kterou hradí moje pojišťovna). Když jsem se ohradil, tak mi bylo vysvětleno, že na faktuře bylo uvedeno "Rezervace termínu ošetření - vstupní prohlídka/DIAGNOCam" a že je to za ten DIAGNOCam, který hrazený není a že když bych ho nechtěl, tak jsem to měl předem říct a neúčtovali by mi nic. Když jsem se bránil, že mi to předem řečeno nebylo a jak mám vědět, co je DIAGNOCam a že mi to takhle do telefonu rozhodně nikdo neřekl a že vstupní prohlídka byla podmíněna zaplacením částky, tak mi odpověděla, že jí to nezajímá a že zaplacením faktury jsem s tím souhlasil (přičemž na faktuře žádné další vysvětlení k tomu není). Takže jsem odcházel s pocitem, že jsem byl podveden a že jediné, co zajímá tohle zařízení jsou prachy a nic víc.

Umístění: Stomatologická klinika - MUDr. Daniella Křížová preventivní prohlídka

Jednu hvězdičku dávám za to, že sestra a lékařka byli sympatiční. Jinak jsem byl na prohlídce preventivní před měsícem než jsem šel sem a našli mi jeden kaz (pak jsem se odstěhoval a proto sem hledal nového zubaře v Praze a musel jsem jít na přijímací prohlídku). Zde mi bylo řečeno, že mám kazů 16 a že mi musí vytrhat všechny 4 "moudráky" a celkově si řeknou o 25tis.Kč. Proto jsem šel ještě jinam na vyšetření zubů, stejně důkladné a zjistili mi ten jeden kaz o kterém sem věděl a že není vůbec potřeba trhat moudráky. Takže jsem zaplatil 200Kč místo 25tis.Kč.....snaží se vyrejžovat co to jde.

W
Umístění: Stomatologická klinika - MUDr. Daniella Křížová

Na kliniku paní doktorky jsem chodila cca před 3 lety. Odešla jsem z důvodu, že se tam střidali zubaři. Pokaždé jsem byla u někoho jiného. To by, ale nebyla příčina mého slabého hodnocení. Byla jsem objednána na zhotovení onlaye ( cca 11 000) během návštěvy mi bylo řečeno, že místo zubu, který byl zamýšlen dělat uděláme zub vedle. Vše bylo na rychlo. Zub nebyl řádně vyspravený a korunka byl udělána na zub, který mě do několika měsíců začal bolet a tím pádem jsem vyhodila peníze. Navíc můj současný zubař řekl, že mi na zdejší klinice byly zuby vyspravovány bez celkového náhledu a neřešil se můj zásadní, problém špatný skus. Dnes mám zoubky jako perličky, nádherný úsměv a za daleko menší peníze než na zdejší klinice. Věřím, že mají moderní přístroje,ale to má většina soukromých pražských klinik. Zlaté české ručičky jsem zde nenašla.

Lékaří i sestry jsou sice spíše mladší generace, ale velmi zkušení a uctiví k pacientům. Ceny za služby jsou v Praze obvyklé, prostředí velmi příjemné a čisté. Lékařka vždy seznámí se stavem a navrhovanou léčbou, používají moderní přístup a techniku. Zákroky jsou bezbolestné, případně je vždy možnost aplikovat injekci.

Já k paní doktorce chodím už několik let a s jejím přístupem i péčí jsem velmi spokojená. Vždy mi dopředu všechno vysvětlí, doporučí mi varianty, zkrátka komunikuje. Teď jsem s sebou brala poprvé i malého syna, pusu sice zatím neotevřel, ale paní doktorka mi říkala, ať ho ani nenutím, že to zkusíme příště, povozila ho na křesle a pro začátek mu tam všechno ukázala. Takže přístup k dětem taky výborný. Je tam hezké prostředí (všechno nové). Já nemám žádnou výtku.

Já jsem s praci paní doktorky velice spokojená. Vždy dbá o to, aby byly zákroky provedeny šetrně a pravidelně se mě ptá, zda mě něco nebolí. Kdybych měla srovnat jiné zubaře, které jsem navštívila, u paní doktorky to bylo o 100%.lepší! Musím pochválit i tým celkově a příjemné a přátelské prostředí, které je dle mého názoru také důležité při ošetřování pacientů.

Zubaře jsem se vždy bála a jako malá i utíkala , když jsem přišla k paní MUDr. Danielle Křížové byla jsem velmi mile překvapena. Milí lidé, moderní přístroje a prostředí čisté a příjemné. To je vše, co bych od profesionálů očekávala.