Zubní pohotovost
Palackého 5, Praha 1, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

U

Pohotovost jsem byla nucena navstivit ja i pritel ( v rozmezi 1 roku) a ani jednomu znas se tady nic hrozneho nestalo. Osetreni bylo rychle a vecne, ale to tak na pohotovosti je, neni to primarni pece. Na pozdrav obema odpovedeli. Priteli nakonec nic nedelali, coz jsme ocenili, odesel s poucenim a radami. Mne musela dr. vrtat zub bez umrtveni a docela se snazila a setrila me, delala to na etapy, abych mezitim mohla vydechnout. Jestli delali obliceje nevim, mela jsem starosti sama se sebou. Nicmene jak uz jsem psala, nic hrozneho se nam nestalo, oba jsme si za sve bolesti mohli sami, podcenili jsme vcasnou navstevu sveho zubare, takze jsme cekali na pohotovsti peknou sprchu, coz se nastesti nekonalo. Za ruku me sice pani dr nedrzela a slzu jsem si utrela sama, ale jako sedmihlava san mi rozhodne neprisla. Pusobi mozna prisneji, ale zase si umim predstavit co ji tam kolikrat leze za individua, tak uz je tim mozna taky trochu poznamenana. Zuby dost boli a mozna nektere negativni recenze jsou taky trochu ovlivneny emocemi s bolestmi spojenymi. Ale treba taky ne ;-). Za me- ja uz si radeji zuby budu resit bez odkladu, abych predesla zbytecnemu trapeni navic, ale kdybych tam jeste nekdy musela, tak klidne pujdu.

Dobrý večer,

11.1.2016 jsem navštívil pohotovost ve Spálené 12, neboť zánět ve dvou kanálkách mne přiváděl k šílenství a 9 zubních ordinací mne odmítnulo s tím, že už končí nebo ať se objednám. Což bylo pro Hippokratovu přísahu celkem solidní KO ve všech 9 bodech. Zubní pohotovost ve Spálené 12 s obsluhující Lékařkou MUDr. Satinskou byla má jediná šance. Je pravda, že jsem v čekárně čekal hodinu, neboť jsem nebyl jediný, kdo měl potíže, ale i tak byl ochota samotné sestřičky i MUDr.Satinské naprosto úžasná. Sestřička byla příjemná, zřetelná a jasně podala informace bez zbytečných oklik. MUDr.Satinská naprosto profesionální přístup spojený s příjemným úsměvem a klidem. Vysvětlila mi, co bude dělat, proč to bude dělat a před zákrokem se ptala zda si přeji anestezii,se kterou jsem souhlasil a která byla zajištěna injekci, kterou jsem vůbec necítil, zda mne to či ono bolí, atd. Domluva byla skvělá a já musím MUDr.Satinskou skutečně pochválit. Od bolesti mi pomohla, neboť přesně věděla kam sáhnout a o udělat. Osobně silně uvažuji o přestupu od mé současné zubařky k MUDr.Satinské. Mé doporučení je tedy na místě. Rozhodně nevěřte těm nasazeným štěnicím a konkurenčním hlupákům, kteří závidí její oblíbenost a profesionalitu a tak se snaží hanit její jméno. MUDr.Satinská je skvělá. !!! A pod to se klidně podepíšu.

S pozdravem a přáním hezkého večera

Je to pár hodin co jsem přijela od MUDr.Michalkove ze zubní pohotovosti ve spálené ulici..Po neskutečných bolestech kdy bych mlatila bolestmi hlavou o zeď jsem po několika šílených dnech dobrá.. Dostala jsem hrozny zánět a po bohatých zkušenostech jsem opravdu umírala strachy!Přiznám se že mi ukapla bolestí nejedna slza..ale jejich přístup,maximální profesionalita,a opravdu lidský přístup kdy Vás sestricka hladí a uklidňuje Vás..jsem ještě nezazila!Paní doktorka je úžasný člověk se srdcem na pravém místě,a nejen to..pomohla mi od šílených bolestí a zbavila mě i psychických zábran.. Za mě absolutní jednička!

Fenomenalni od zacatku do konce. Od pocatecniho telefonatu, ve kterem vam sestra sdeli, ze vam po telefonu nic nesdeli, pres problem zvonek, az po priserny pristup vsechn pritomnych. Dosluhujici sestra vychazejici do cekarny na pozdraveni reaguje slovy "Jezisi, vas tu zas je" a pak bez jakehokoliv rozlouceni podesrane odkraci domu, lekarka samotna se pak pta, co mi je a na odpoved, ze mam zanet nervu v dolni sestce vystekne "A to jako vite jak? Posadte se, ja se kouknu" a jiz bere do ruky vrtacku. Po koukani se vrtackou jsem s sebou zcela necekane skubla (a taky mam pravem rozvrtany jazyk :)) a bylo mi vysvetleno, ze kdyby se koukalo s injekci, tak se nepozna, jestli me to boli. Inu... po nekolikaminutovych dohadech k injekci doslo, bylo mi vysvetleno at si dojdu za svym zubarem a k pozdravu opet nedoslo. Zakladni lekce slusneho chovani je nezbytna, stredoveke postupy by taky nebylo od veci zmenit.

V tydnu jsem zacal pocitovat bolest leceneho zubu. Bohuzel jsem byl mimo Prahu veril jsem ze to do pondelka vydrzim. Bohuzel sobotni odpoledne jsem pod silou bolesti musel jit na pohotovost. Prvni co me napadlo ze narazim na nejakeho reznika, ale opak byl pravdou. Privitala me drobna doktorka, ktera byla velmi mila a snazila se mi pomoc. Cekal jsem ze se s tim nebude parat a rovnou zub vytrhne. Naopak napsala mi leky, abych vydrzel do pondelka. Bohuzel v noci jsem opet moc nespal sel jsem opet na pohotovost... Trhani bylo neodkladne..:( Presto jaky jsem mel strach vse pani doktorka provedla bez bolesti a s notnou davnou podpory! Vice lekaru jako je tato! Vsem kdo tady pi**** vzkazuji... Kecat na netu umi kazdy do oci nikdy nic nereknete!

Pohotovost ve Spálené jsme navštívili, protože nebyla jiná možnost. Čekali jsme cca dvě hodiny v čekárně, kde byl poměrně zmatek v pořadí. MUDr. Michálková byla milá a ochotná pomoc od bolesti, zánět v zubu pročistila a uvolnila tím tlak v celé ústní dutině, a podala poučení jak se starat o zub než navštívim svého lékaře.

včera jsem musela letět na pohotovost, jelikož moje zubařka má dovolenou..hledala jsem a hledala a zamířila do Spálené ulice. Po x hodinách čekání(což mi nějak nevadilo) jsem přišla na řadu.
Sestřička a ani doktorka nepozdravila, jen chtěly poplatek a OP. Nestihla jsem říct, co mne konkrétně trápí a už doktorka měla v ruce kleště a začla mi trhat sedmičku. Bez injekce, bez upozornění..jsem myslela, že tam zkolabuju bolestí. Takovéhle ošetření z doby kamenný jsem dlouho neviděla.
Takže pohotovost ve Spélený? Už nikdy, tohle zážitek stačil.

Jé možná už se nám paní doktorka trochu zlepšila nyní naopak neudělá s bolestí vůbec ale vůbec nic a pošle vás domů po pár zaťukání železem na zoubky, že ta akutní bolest kterou máte a nemůžete spát a brečíte se LÉČÍ pět dní! tak děkuju že ste mi na pohotovosti nepomohla. Už nikdy. Nejhorší na tom je že v Praze prostě není na výběr a okolo není už vůbec nic.

me bolesti zacali asi po 23:00 v slzach mne muz vezl na nejblizsi pohotovost do krce, ouha,ouha uz pul hodiny zavreno a to i kdyz sme na vratnici uhradili poplatek /nase chyba/, pak na tel. radu spatneho rodinneho radce asi nepritel na telefonu sme tryskem ujizdeli do vojenske nemocnice a to uz jsem chtela umrit. nakonec jsme dorazili do spalene a pri cekarne obsazene 4 lidmi sem se chtela zhroutit na vzdy. setkala jsem se ale s opravdu super peci i rychlosti a navic s velkym pochopenim. Velmi mila sestricka mne nechtela zastrelit kdyz jsem ji zoufale podavala cestovni pas,bolesti sem ani nevidela a popadla uplne spatnou tasku, byla jsem pripravena se kat a uhradit vse v hotovosti jako uz jednou kdysi v krci.sestricka ale diky r.č a diky trvale adrese levou zadni dohledala vse potrebne pres pc a jen mi usmevave sdelila vse v poradku, pani doktorka byla fajn nevidela problem ze netusim ktery zub mne boli protoze jednu minutu to byly vsechny a zahy zadny a to dokola. kdyz sme se shodly dostala jsem injekci a sla chvilku pockat ven aby uz injekci a osetreni mohl dostat dalsi pacient a odsypalo to. za 3 minuty bezbolestne lec v hysterickem strachu /jo priznavam urcitou labilitu co se zubare tyka/ jsem cekala co dal. zakrok trval chvilinku a ja vyvrtana, se zavlozkovanym zubem a plne informovana sem rikala nashledanou a dekuju moc. zaplat buh a zlate ruce a trpelivost pani doktorce. ted jsem sla vyhledat zubare co mi vyresi dalsi problem a prvni co mne napadlo chtela bych ji. tak doufam ze bere nove pacienty. tohle neni recenze naobjednavku ani si to nepise pani dr.jmenuji se Lucie Miric-Maskova a rada vas uvitam s pejsky v mem psim salonu la bouda Pha 4 na meteorologicke

Dnes jsem byla u paní doktorky na pohotovosti, sice jsem čekala 2 hodiny v čekárně, ale stálo to za to. Společně se sestřičkou byly velmi příjemné a profesionální, paní doktorka mi vše vysvětlila, podpořila mě a v těch nejhorších chvílích mě i pohladila, problém během chvíle takřka bezbolestně vyřešila. Moc děkuji! :-)