Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pani doktorka je kapanek lina. Vyvrtala mi kaz bez anestezie,zub boli dal. Prijdu tedy znova, vyvrtala tedy znovu, bolelo to jako blazen, pac zas bez anestezie, udajne nic nevydrzim. Pak povida: on tam bude asi zanet! Ale ze by ho vycistila, to uz ji nenapadlo. Kdyz zub bolel dal, tak jsem sla jinam, kde vycistili kanalky a byl pokoj!

L
Ověřeny pacient

Poprosila bych všechny, kteří k této doktorce chodí, jednou jděte k jinému zubaři a nechte si udělat rentgen zubů. Budete se divit, kolik máte kazů, špatně udělaných plomb a zubů, včetně zadělaných zánětů.
Plobmy neumí dávat pořádně a vždy se pod plombou udělá další kaz. Pokud nechcete aby Vám vypadly zuby, tak to jednou alespoň udělejte a přesvědčíte se sami. Můj nový lékař se zhrozil !!! Již rok mi opravuji ty stejné plomby, které ona dělala. Stále jsem se divila, proč mě bolí zuby, když chodím každý měsíc k zubaři a ono ejhle. Stačí jít k jinému opravdu odborníkovi a letité bolesti zmizeli. Nádhera ! Udělejte to a hlavně ušetříte spoustu peněz.

C
Ověřeny pacient

Příteli pana doktorka zničila několik zubů. Plombu, která několikrát vypdla mu vždy jen udělala znovu a ještě si některé musel připlatit. Když se příteli dostavila příšerná bolest zubu poté, co plomba asi počtvrté vypadla, mu paní doktorka dala "přechodnou plombu" a objednala ho za déle jak za měsíc. Naštěstí se nad ním vzhledem k bolesti, která ho nenechala několik dní spát a žádné prášky ji netlimily, slitovala jiná zubařka a pak jsme se nestačili divit, co v zaplombovaném zubu objevila. Co vše měl odumřelé, zanícené a v podstatě ve stavu, že prý ani nebylo možné, aby nějaký lék bolest ztlumil. Jak se vyjádřila o paní doktorce Jurčové a její péči o zuby mého přítele se asi domyslíte. přítel k nové zubařce nyní chodí tak 1x týdně nebo 1x za 14 dní a vždy se mu tak hodinu a půl věnuje a dává mu zuby dopořádku. Pokud někdo potřebuje víc než jen běžné prohlídky, tak tuto lékařku velmi a velmi nedoporučuji

D
Ověřeny pacient

Velice milá a ochotná paní zubařka. Chodíme k ní celá rodina, děti se nebojí, neprotestují, což je pro nás největší plus. Sestřička je také velice ochotná a milá.

M
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojena s jak s přístupem, tak s péčí. Moje maminka, která se vždy zubařů bála k paní doktorce chodí ráda, jelikož má citlivý přístup. S cenami jsem taktéž spokojena, myslím, že oproti jiným zubařům je daleko levnější. Nechápu negativní reakce. Mohu vřele doporučit.

J
Ověřeny pacient

Schválně jsem si našla hodnocení na moji bývalou zubařku a nestačím se divit, kolik se zde najde pozitivismu. Nepatřím mezi kritiky a rozhodně už ne mezi ty, kteří škodí druhým, ale zkušenosti mám tedy jiné. Se mnou skoro pokaždé jednala jak s póvlem, který si zřejmě pod její špatně udělanou plombu, která sotva vydržela rok, schválně zasadila zánět jako blázen, který chtěla okamžitě řešit vytrhnutím. Naštěstí tedy byla i druhá cesta na záchranu zkázy, samozřejmě s vysokohorskou přirážkou. Po x hodinovém vysedávání v křesle po dobu pár měsíců jsem se díky ní začala poprvé bát zubařů. Nikdy mi sama od sebe nenabídla anestezii a nevysvětlila postup při složitějším zákroku. A to její kývání hlavou s povzdechy a slovy jako ,,Ježišimarja, to snad není možný" by si také mohla odpustit, když si prohlíží rentgenový snímek, protože přesně kvůli tomu ji tam pak pacienti chodí nepravidelně. Ale, to vlastně může být taktika, že... Palec nahoru pouze pro sestřičku, i když k čemu to je, když jdete dovnitř vynervovaní a ven s náladou pod psa...

V
Ověřeny pacient

Já si nemůžu pomoci, ale příjdou mi to lži co tady píšete. Mě paní doktorka nebyla schopna za celý rok opravit zub a to jsem k ní chodila každý týden. Akorát vždy inkasovala za stejný zub, který vlastní chybou opravovala. Stálo mě to hromadu peněz a doteď mě bolí zuby. Vždy jsem na křesle pouze 10 minut a zve mě na dodělání třeba jen kazu na př. týden, hrozné jednání. Pokud si myslí, že jsou lidi milonáři, tak se asi hodně plete, kdyby byl aspoň vidět výsledek. Zubařku jsem úspěšně po x letech konečně vyměnila a je to nebe a dudy. Nedoporučuji !! Akorát Vás oškube !

M
Ověřeny pacient

S paní zubařkou i sestrou V. K. jsem velmi spokojen. Ochotné, citlivé (jsem fňukal), ceny zákroků naprosto přijatelné. Na čas se ordinaci mihla dcera paní zubařky, taktéž z mé strany výhrad nebylo a to zdaleka nejen proto, že by z fleku mohla nakráčet na přehlídkové molo.

Ověřeny pacient

Tak mi dnes vytrhla zub. Dopadlo to výborně.Při pohledu do její přívětivé tváře to ani tolik nebolelo.

Ověřeny pacient

Paní doktorku i sestřičku mám moc ráda. Je pečlivá, milá a rychlá. Nikdy jsem neměla s nimi žádný problém. Snaží se vyjít ve všem vstříc.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti