Dagmar Zajíčková, zubař Praha

Zubař Více

Hostinského 1533, Praha
Praktický lékař - stomatolog

Názory

Velmi dobrá ordinace, kvalitní služby i prostředí. Nadstandardní služby. Doporučuji.

velmi dobra kvalita, osobni pristup

Velmi dobrá zubařka, dražší, ale má nové vybavení a téměř bezbolestné vrtání. Velmi dobrý přísup k pacientovi.

Jsem velmi spokojen.

Je velmi prijemna, pecliva a slusna. Sikovna zubarka.

Líbí se mi její přístup k pacientům, strach mám vždycky, ale s touto paní doktorkou ho zvládnu :o)
Jsem spokojená s ošetřením i s výsledky...

Je draha, znicila mi zub tak, ze ted jsem musela jit jinam, aby mi ho dali do poradku! Nedoporucuji.

Skvělá a příjemná Zubařka a lékařka. Jsem rád že jsem se dostal do jejích rukou. Má skvelý přístup k pacientovi a vše předem vysvetli a připraví na to co bude následovat.
Mockrát děkuji. David Pohořálek

Velmi dobrá zubní lékařka a člověk. Vždy jí mám na blízku a zub mě vyléčíla i doma..........

Skvělá lékařka. V její ordinaci mě opustil několikaletý strach ze zubaře (pěstovaný přístupem mé předchozí lékařky). Každý úkon předem vysvětlí, připraví vás na nadcházející bolest, která je ale stejně zanedbatelná proti očekávání. Mohu doporučit všem, kteří mají hrůzu ze zvuku vrtačky.
P.S. Který lékař se vám za bolest omlouvá tak, až máte pocit, že ho to bolí víc než vás?