Stomatologická ordinace
Biskupcova 99, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Citliva, pecliva a sikovna pani doktorka. Pecuje o zuby cele nasi rodine uz nekolik desetileti a nikdo si nemuzeme sebemene stezovat.

Pokud nechcete dopadnout tak jako já a muset po 10 letech pravidelného navštěvování zubařky přejít k odborníkovi, aby vám zachránil na nemalé peníze to, co vám doktorka zkazila, tak ROZHODNĚ SE VYHNĚTE TÉTO ORDINACI. K této zubařce jsem chodila 10 let a pravidelně, tedy jsem prevenci nezanedbávala. Bohužel mi špatně odvrtala kazy, kdy pod plombou mi pak zub do cca roka odumřel a pak časovaná bomba pokračovala tím, že nevyčistila všechny kanálky (např. u stoličky ze 4 kanálků vyčistila a ošetřila pouze 2 z nich a ještě nekvalitně, tj. ne do celé jejich hloubky) a tak časem vznikly váčky, kdy jeden z nich bohužel zasáhl i kost, tedy o tento zub přijdu a nebude pravděpodobně možné udělat ani implantát, zbylé špatně ošetřené zuby se doufám podaří zachránit. Celý problém spočívá v tom, že tato doktorka dlouhodobě neinvestuje do svého vybavení a tak její rentgen je velmi nekvalitní, tak není schopná uvedeným problémům předejít či je pak správně řešit. Rtg smínky jsou tak nekvalitní, že sama pouze odhaduje, co zobrazují a to i za pomoci své zdravotní sestry. POKUD TEDY NECHCETE DOPADNOUT TAK, ŽE I PŘES VAŠI SNAHU K PREVENCI BUDETE MUSET INVESTOVAT OPRAVDU NEMALÉ PENÍZE NA OPRAVDU TOHO, CO TATO DOKTORKA DLOUHODOBĚ NEŘEŠÍ A NEUMÍ ŘEŠIT, NAJDĚTE SI JINOU 1. MLADŠÍ A TEDY MOTIVOVANOU DOKTORKU 2. S ODPOVÍDAJÍCÍM ZÁKLADNÍM VYBAVENÍM ORDINACE.

Moji zene naprosto zruinovali predni zuby v Uzbekistanu - pod kounkami to nevycistli a strasne to zhnisalo. Ve Svycarsku jsme sli k jednomu z nejznamejsich zubaru v Zurichu a ten videl jedine reseni - zuby vytrhnout a cele naradit umelym chrupem. A samozrejme by to stalo tisice franku... Bydleli jsme v USA a tak jsme sli k nejlepsimu zubarovi tam - stejna story. Sli jsme k pani Pokorne, a ta po nesnadnem zakroku zene zuby dokazala zachranit! Pani Pokorna je doslova svetova spicka, vime to z vlastni zkusenosti, nikam jinam bych v zivote nesel. Skoda ze nemuzu dat tech hvezdicek vic, tato karlovna zubaru by si jich zaslouzila moc. Neslo by hvezdicky nahradit drahokamy?

Paní doktorku mi doporučila společná kamarádka, před 25 lety. Skoro totožný příběh viz nahoře, při první prohlídce zjistila problém, který školní zubařka řešila neúspěšně přes rok. Jak již bylo řečeno, také já již vodím i své děti, a za zákrok, kdy docházala mému tehdy VELMI neposednému synovi vyspravit zub plombou během doslova čtyř vteřin by měla získat titul doktor roku. Tu plombu má dodnes (cca 7 let). Když k tomu přidáte neuvěřitelně profesionální přístup, kdy dokáže vše vysvětlit, uklidnit a ještě pobavit to vše za nízké ceny ve srovnání s jinými zubaři, tak se opravdu hrozím doby, kdy půjde na zasloužený odpočinek.

Po několika hledáních jsem již před 18 lety zakotvila u paní doktorky, protože byla první zubařka, u které jsem se cítila dobře. Teď už chodí i moje děti a manžel a jsme všichni spokojeni. S dětmi to umí, je sympatická a komunikativní.

Zkušená, milá, ochotná a většinou i trpělivá :-)

Pani doktorka je velice prijemna nemam nejmejsi problem, sestricka je take fajn.

Dobrý den, chodím k paní doktorce od roku 1996. Co bylo neodborně za studentských let zaplombováno mi šetrně postupně paní doktorka opravila, doslova s láskou se mi starala 20 let o spodní šetsku bez nervu, která více než zub připomínala skořápku a pokud musela trhat, netrpěla jsem ani trochu. Dnes k ní už vodím oba syny a můžeme pět jen a jen chválu. Opravdu.

Nejlepší pani zubařka

K paní doktorce Pokorné chodím už od malička. Nikdy bych ji neměnila. Dokonce i když jsem žila na Slovensku, souhlasila s tím, že si mě nechá v evidenci, i se zahraniční zdravotní pojišťovnou, abych k ní mohla chodit dál. Vyřezávala mi dva zuby moudrosti ("neproklubane" pres dasen), vedela ze se bojim, protoze to hodne boli a svym empatickym pristupem mi cely zakrok uplne maximalne zprijemnila.
Velmi si na ni cenim take toho, ze mi nevnucuje zadne specialni zubni kartacky, pasty a jinou "specializovanou" a "nutnou" peci. Vzdycky ochotne a odborne poradi a vysvetli kladne i zaporne stranky veci.