Stomatologická ordinace
Jankovcova 788/16, Praha 7, Praha

V ordinaci moc příjemné jednání, dr i sestra. Minimální platby, za časů poplatků bylo často ošetření i překvapivě bez poplatku. Přestože jde o zuby, chodím sem s důvěrou a celkem ráda již několik let. Neměnila bych, jsem moc spokojená

Paní doktorka Opekarová je ta nejlepší zubařka jakou jsem kdy měl a znám a díky ní se již zubaře nebojím nikterak. Je velmi pečlivá, klidná, milá a vždy a ochotně vše vysvětlí a zbaví Vás strachu. Paní doktorko mnohokrát Vám děkuji a vždy půjdu jenom k Vám.

V léčbě paní doktorky je i manželka, synové, snacha i vnoučata. Je to profesionál tak jak má být. Je rychlá, milá a není zlatokop. Prostředí čekárny i ordinace je uklidňující a příjemné. Nejlepší lékař po stránce odborné i lidské jakého jsem poznal.

Po 13-ti letech jsem se vydala na doporučení známého k paní doktorce. Nejenže mi nevynadala, že jsem se tak dlouho o chrup nestarala, ale opravila co se dalo, nikdy nechtěla ani korunu a i když mi vytrhala nějaký ten zub, nikdy nic nebolelo. Vím o 6 známých, co k ní chodí také a všichni si jí jen pochvalují. Paní doktorka i sestřička - vždy s úsměvem. Díky!

Paní doktorka Opekarová je nejen skvělá zubařka, ale i skvělý člověk.

Přestože pracuji v Jednotce operativního zásahu městské policie, zubařů jsem se vždycky strašně bál. Lékařka paní Opekarová mě však svým báječným přístupem přesvědčila, že se již bát nemusím. Opravdu skvělá dentistka! Doporučuji.

Báječná lékařka!!!

Po všech stránkách super.

Paní doktorka Opekarová je naprosto jedinečná jako odborník i jako člověk. Jsem v její péči již několik let, podstoupil jsem i náročnější zákrok (domodelování dvou špatně vyvinutých zubů) a vše vždy proběhlo na výtečnou. V péči paní doktorky je též moje matka již v seniorském věku a bolestivou proceduru přechodu z vlastních zubů na protézu absolvovala naprosto pohodově. Od známých vím, že spousta pražských stomatologů se chová jako zlatokopové, ale paní doktorka Opekarová je zářným příkladem toho, že to lze i jinak, tedy na vysoké odborné úrovni a bez zdírání pacientů.

paní doktorka je výborná! dlouho jsem sbírala odvahu abych opět navštívila stomatologa (mám fóbii) ale jsem ráda že jsem si vybrala právě paní doktorku Opekarovou, je to profesionálka, pracuje rychle ale pečlivě, není problém si říci o injekci. v ordinaci vždy vládne milá atmosféra a klid a já si na to jinak nenáviděné křeslo sedala ráda, zoubky mám krásně opravené a dokonce se obešlo bez moralizování že jsem dlouho nechodila. teď už tu chybu neudělám a za půl roku jsem u paní doktorky na kontrole jako na koni :-)