Praktický lékař - stomatolog
Krškova 807, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

V ordinaci MUDr. Bečvaříkové jsem nový. Dovolím si porovnávat přístup, komunikaci, citlivost při vlastním zákroku se stomatologickým centrem MUDr. Jakuba Smrčka. Je to stejné. Všem doporučuji. Pro doplnění opravdu jsem cíťa.

Ja tedy musim pani doktorku jen doporucit.Chodim k ni uz 10 let vcetne mych deti a nemam jediny problem..Na deti je mila a prijemna...

Mám s paní doktorkou velice dobré zkušenosti. Opravila dceři stoličku kvalitně a bezbolestně. Když si dcera nechtěla nechat vyndat zoubek kvůli rovnátkům aby lépe držela, paní doktorka dceru uklidnila, že ji nic bolet nebude a překážející zub byl pryč. Dcera se dalších návštev nebojí a to je dobře. Jsem s její péčí naprosto spokojená. Marie Spáčilová

musím, bohužel, přidat velmi slabé hodnocení paní doktorky Bečvaříkové! Protože již nyní můžu srovnávat s jinou lékařkou, kam jsem dceru - bohužel až po několika letech - přehlásila, chci alespoň tímto způsobem upozornit všechny rodiče na neprofesionální přístup v léčbě dětí....NEDOPORUČUJI JI NIKOMU ! Jen platíte a zákroky, které provedla a nechala si zaplatit, musel jiný lékař opravit - zdarma!

Opravdu moc paní zubařce děkuji!!! Chodím pravidelně každý půl rok, vždy jsem odcházela s úsměvem a vychválena, jak mám perfektní chrup. Letos mi to ale nedalo a vyzkoušela jsem lékařku jinou. Po udělání rentgenu jsem se zhrozila, bylo mi nalezeno 7 kazů a oznámeno, že musí ven všechny čtyři osmičky. Ze dvou zubů mi dokonce bude vyndavat nervy, což si myslím, že v mých 22 letech je docela brzo. A to že k ní chodím už odmala a rovnátka mi ani nedoporučila, mě taky docela zaráží. Vážně nechci vědět, jak by mé zuby vypadali za pár let, kdybych chodila pořád k ní, to už bych asi měla umělé ...

Také mám velmi špatnou zkušenost. 2,5letá dcera měla kaz, ale zubařky se bála. Ta se tvářila, že je dcera jediné dítě z Barrandova, které se bojí otevřít pusu. Jednat s dětmi podle mě vůbec neumí. Při třetí návštěvě, kdy dcera pusu konečně otevřela, zubařka řekla, že už je zub tak zkažený, že ho necháme být, a až bude bolet, máme jet přímo na vytržení do Motola. Přešli jsem do Domu zubní péče, kde velmi milá paní zubařka dceru zbavila strachu a zub jí opravila. Je to už přes dva roky a dcera stoličku stále má.

K paní doktorce chodím, již od útlého dětství a měl jsem mnoho problémů se zuby. Z doslechu od kamarádů, jejich zubaři často přicházeli k poslednímu řešení a to k vytažení špatně opravitelných zubů. Naopak, paní doktorka mi na několika stoličkách dlouho pracovala, aby je zachránila. Úspěšně a za to jí moc děkuji. Její odbornost je určitě na vysoké úrovni, což jako laik soudím podle vybavenosti ordinace a podle jejího přístupu ke mně.

Daniel

Tuto zubařku opravdu nedoporučuji, pokud se chcete o své zuby dobře starat, což předpokládáte, když jdete k odborníkovi. Mojí zubařkou byla od 13 do 19 let. Nikdy mi neudělala rentgen, takže mi nezjistila mezizubní kazy, které pak v celé své "kráse" odhalila až po delší době moje nová zubařka.
Jednou jsem byla na preventivní prohlídce, ona mi zuby prohlédla a řekla, že je všechno v pořádku. Já jsem jí však upozornila na černou tečku, které jsem si sama všimla, a ona na to: "no vidíte, to je kaz" a vyvrtala mi ho...:DDD no moc vtipný to není bohužel.
Teď mi moje nová zubařka z rtg zjistila, že pod jednou plombou, kterou mi dělala MUDr. Bečvaříková je buď nějaká podložka nebo se mi tam kazí zub a je to blízko nervu. Tak doufám, že až si přijdu pro výpis z karty, potvrdí se mi první varianta!
Přeju všem lepší dokotory a hodně zdraví!
Veruch

Byla jsem s dcerou na vytržení zubu. Nechala nás hodinu a půl čekat. Nejdříve vzala obchodního zástupce a pak přišel na řadu objednaný pacient. Tento nám dával přednost, protože věděl, že jeho ošetření bude na delší dobu, ale arogantní syn paní doktorky, který jí dělal setřičku ho odbyl s tím, že on je objednaný. Když po dlouhotrvajícím čekání konečně paní doktorka začala s ošetřením dcery, ta začala vyvádět (hrozně se bála, že to bude bolet). Paní doktorka byla krajně nepříjemná a po vytržení se s námi dále nebavila. Nenechala dčeři ani vypláchnout pusu. Stáli jsme uprostřed ordinace s pusou plnou krve a doktorka se k nám otočila zády a šla zvednout vyzvánějící telefon. Tedy takovýto přístup jsem ještě nikde nezažila. To už nechávám stranou, že nám stále vnucuje rovnátka, která jsou momentálně zbytečná, protože má dcera ještě dost mléčných zubů. Rychle pryč od ní.

Při preventivní dětské prohlídce místo aby pí doktorka sundala zubní kámen, okamžitě doporučila jít k dentální hygienistce (o hrazení zákroku se vůbec nezmínila), přičemž s ní spolupracující dent.hyg. (již jsme dříve absolvovali) je návštěva zcela zbytečná - ukáže vám, jak si čistit zuby a za to zalatíte 400 Kč. Můj stomatolog pro dospělé vše dělá stejně, a to zdarma.