Soukromá zubní ordinace
Hovorčovická 1281, Praha

s dcerou chodíme k paní doktorce cca 4 roky - na doporučení kamarádky - nejdříve to vypadalo, že už se nevmáčkneme do kartotéky, ale naštěstí se sestřička smilovala :-). Od té doby se dcera nebojí, při oznámení : "zítra jdeme k zubařce..." Ví, co ji tam čeká - skvělý přístup, žádné křičení, komandování, výčitky typu, vždyť už jsi veliká, i menší děti otevřou pusu a drží ... no to snad nemyslíš vážně, co brečíš, vždyť ti nic nedělám ... atd ... Paní doktorka vždy vysvětlí, co bude dělat, co se musí udělat, a že to asi zabolí, dcera ví co bude a je klid! Ikdyž to někdy bolelo ( několik trhání ) a plakalo se, tak jen chvíli. Profesionální přístup - práce paní doktorku baví a dělá ji s láskou, chce dětem pomáhat ne jen udělat čárku za dalšího pacienta. I sestřička velice příjemná. Opravdu jen a jen mohu chválit, chválit a chválit :-). Kéž by takových lékařů bylo více ... Děkujeme

Nejlepší zubařka, s jakou jsem měla kdy tu čest se potkat! Vřele doporučuji!!!
A samozřejmě nesmíme opomenout ani úžasnou sestřičku! Dámy děkuji za dlouholetou a skvělou péči o mé zuby :)

Musím říct , že je to nejlepší zubařka kterou znám. Velice precizní a lidský přístup. Chodím k ní 23let a moje první plomba od ní drží dodnes. Vždy sedím na křesle ikdyž mám jen prevenci bez zákroku 30minut. Vřele doporučuji , doufám , že nám ještě nějaký pátek bude ordinovat. Nastolila vysokou laťku , až nám odejde do důchodu a budeme si muset najít jiného zubaře .....

K téhle paní zubařce chodím od první třídy ZŠ a teď už je mi 30 let....To, že k ní chodím, pokládám za jedno z největších štěstí, která mě potkala, a to bez nadsázky. Chodím k ní také moc ráda, ikdyž mám třeba tušení, že tam jdu s kazem nebo na trhání, je to, jako bych šla k nějaké milé tetě na návštěvu. Jako velké pozitivum beru i to, že je jedním z mála lékařů, který bere své povolání jako poslání lékaře, nikoliv pouhé podnikání, jak se lze přesvědčit u některých jiných lékařů v současné době. Jejím doporučením lze vždy naprosto věřit, protože vždy jsou pro člověka tím nejlepším. Takového lékaře sotva u nás jinde najdete. Takže jsem šťastná, že k ní můžu také přihlásit svého syna, pro kterého to bude první zubař a doufám, že tak dostane do vínku "lásku k zubaři", čímž se málokdo může pochlubit.

Jsem šťastná,že k ní chodím. Je výborná, moc milá, velmi hodná a laskavá paní. A sestřička taky.

Nejlepší zubařka, s jakou jsem měla kdy tu čest se potkat! Vřele doporučuji!!!

Já tu ženskou prostě miluju! A sestřičku taky! Jezdím za nimi přes celou Prahu a jezdila bych přes celý svět, beze srandy. Zažila jsem si své po tolika letech bez zubařky (špatná zkušennost) v prváku na obchodce, ale ona na mě zapůsobila velice klidným dojmem a díky ní jsem překonala strach ze zubařů, dokonce tam chodím ráda! Přístup, preciznost, lidskost. Prostě the best!

Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měla. Pečlivá, svědomitá, skvělý osobní přístup. Rozhodně bych neměnila. Je to opravdu profesionál. Chodím k ní již 15 let a opravdu jsem velmi spokojená.

výborná a svědomitá