Blanka Váchová, zubař Praha

Zubař

Krškova 807, Praha
Praktický lékař - stomatolog

F

Od mala mám fobii ze zubařů, díky ní to zvládám :) Velmi ochotná a vytížená, ale vždy jsme našli termín aby mi to vyšlo se školou.

Vynikající lékařka, která zvládá s přehledem i vyděšené a citlivé pacienty :) Vše vysvětlí, předvede. Mohu jen doporučit.

Velmi paní doktorku doporučuji!

Se vším vždy poradí, dopodrobna vysvětlí. Nikdy není nepříjemná a i bolestivé zákroky zvládá s citem. Opravdu velmi ochotný a milý přístup, jak ze strany doktorky, tak i sestřičky. Dle mého názoru, jeden z nejlepších týmu na barrandovské poliklinice ;-)

Paní doktorku velmi doporučuji. Je jemná a citlivá, poradí, velmi se člověku věnuje, otevřeně hovoří o dalších krocích v léčbě. Vysvětlí nezbytné kroky v domácí péči. Velmi příjemný člověk!

odborník, příjemný přístup, dobře vysvětlí péči o zuby

Kromě dlouhého čekání jsem spaní doktorkou moc spokojena.Moc milá a opravdu pečlivá.Ta lidskost u některých doktorů dost chybí.

Paní doktorka Váchová je skvělá doktorka. je přívětivá, vstřícná a klidná, což jsou vlastnosti, které pacienti u zubaře ocení možná ještě víc, než u jiných lékařů. takže se u ní nemusím bát. jsem pacientka upoutaná na invalidní vozík, ale paní doktorka s tím nemá žádný problém a se vším, co je potřeba (manipulace s vozíkem, přesun na vyšetřovací lůžko...), mi pomůže. navíc je velmi pečlivá, u léčby vždy zvažuje víc možností, vše pečlivě vysvětlí, takže se mohu na rozhodování "co dál", podílet.

výborná,mohu jen doporučit

Potvrzuji názory ostatních, kvalitní péče s dlouhodobými výsledky, ovšem velmi vytížená lékařka, jak už to u dobrých doktorů bývá.

Velmi dobrá péče pí doktorky. Každý její zásah do mé ústní dutiny s trvalým úspěchem.Mohu jen a jen doporučit.