Umístění: Poliklinika Petrovice preventivní prohlídka

K paní doktorce jsem přešla asi před třemi lety od dětského stomatologa a jsem velmi mile překvapena - paní doktorka je milá, ochotná a z prohlídky nejsem vůbec tak vyklepaná, jako jsem bývala u svého dětského stomatologa. Mohu vřele doporučit!

Šla jsem k paní doktorce po 6ti letech co jsem nebyla u zubaře. Měla jsem obrovský ale vážně obrovský strach ze zubařů, dokonce se mi zdály noční můry a furt jsem to odkládala a odkládala. Na nový rok v lednu 2015 jsem se rozhodla, že už prostě musím jít. Našla jsem si paní doktorku podle názorů na této stránce a považuju tohle rozhodnutí za velmi přínosné. S paní doktorkou jsme o tom mluvily, proč jsem tak dlouho nebyla. Prohlídla mi zuby. Zjistila že mam 3 malé kazy (což jsem zajásala že tak málo za tu dlouhou dobu) :) a po celou dobu zákroku mě uklidnovala, mluvila na mě, rikala co zrovna dela, co bude dělat dál, citlivě a jemně mi to odvrtala a byla naprosto úžasná. Téměř jsem nic necítila. Paní doktorka mě zbavila strachu ze zubařů a jsem strašně ráda, že jsem se rozhodla právě pro ní.

Paní doktorka Pletánková je ta nejlepší zubařka co jsem kdy měla. Naučila mě se tolik nebát zubařů.Je profesionální ale také hlavně lidská.Vždy mi podrobně vše vysvětlí a celou dobu zákroku uklidňuje.Jedním slovem úžasná.Velmi jí děkuji za trpělivost(a že musela být velká).Pacientka Kateřina Nováková

Je skutečně velmi dobrá.

Je to ,,paní doktorka" , jakou jsem opravdu leta nepotkala. Velmi citlivá a ohleduplná, milá, ošetřuje zcela bezbolestně, zná své limity při extrakci, nemučí pacienta, raději přepošle ke specialistce - paní doktorce Mlynářové, sestra je také milá a ochotná... Pevně doufám, že budou ordinovat velmi dlouho. Této lékařce zkrátka patří můj obdiv. Alena Vedralová

Obdivuji pani doktorku za to ze souhlasila s resenim asi velmi sloziteho
stomatologickeho problemu - pokus o preleceni davno "korunkovaneho" zubu.
Zatim jsem absolvoval asi 1,45 hod sezeni v jeji kresle a priznavam se ze jsem skoro nic neucitil.
Je velmi citliva, sikovna, trpeliva a ohleduplna. Doufam ze se ji podari mi pomoct a urcite budu psat dal do tohoto hodnoceni. Muj pribeh jeste
nekonci !
Valentin Kambourov
Praha Sterboholy

Musím napsat osobní zkušenost s paní doktorkou. Jsem velmi, opravdu velmi neukázněná pacientka. Dostala jsem doporučení na paní doktorku Pletánkovou, navštívila jí, stala se její pacientkou a pak jsem si dala 7 let podivnou pauzu. Vyhledala jsem jí až s dost akutním problémem. Ještě podotýkám, že mám přímo hysterii z usednutí do křesla a jakéhokoli zákroku. Paní doktorka byla skvělá. Okamžitě mne vzala na ošetření i zpět do stavu svých pacientů. Zákrok proběhl pro mne nepochopitelně zcela bezbolestně a já si teprve nyní uvědomila, že jsem plýtvala zbytečně časem a probdělé noci s bolestí se nedají vrátit . Tahle paní doktorka zcela napravila reputaci všem stomatologům, které jsem doposud poznala. Vím, že k ní půjdu příště z menším strachem a snad se jej časem zcela zbavím. Patří jí můj veliký obdiv a hlavně dík. Abnormálně trpělivá, šikovná stomatoložka a i velmi dobrý psycholog.
Děkuji

Osobně jsem dlouhodobě velmi spokojena a vřele doporučuji její péči, která je individuálni a velmi zodpovědná. Celkový dojem kazí jednání a přístup sestry, která je nepříjemná a arogantní.

ano, super