K paní doktorce chodíme celá rodina od dětství a nikdy nebyl problém, tedy až do té doby, než jsme po letech zjistily, že nám v puse udělala pěkných pár problémů. Má tolik pacientů, že i když potřebujete akutně vyléčit zub, není schopna dát plombu - trvá to příliš dlouho, zub vyvrtá napůl, ucpe hmotou, která "má uzdravovat" a objedná za 4 měsíce, poté opět trochu vyrtá, "ucpe" a opět objedná za 4 měsíce. Takto to udělala se 4 zuby. Nakonec si nevěděla rady a objednala nás k jejímu známému stomatochirurgovi, který si za opravu zubů řekl 8tis. Náš nový zubař řekl, že už dlouho neviděl takto špatnou práci.

Kvalita. Zvládne materiál všech možných kvalit.. :-)

K paní doktorce chodím od dětství a je velmi šikovná. Díky své praxi na chirurgii mi vytrhla moudráky bez mrknutí oka. Je moc šikovná a milá.

Velmi kvalitni pece a lidskym pristupem.Martina Machova

Byl jsem u paní doktorky na předem objednaném trhání osmičky - orientovala se podle 10 let starého rentgenu a pak byla překvapená, že zub nejde vytrhnout. Nakonec jsem musel na pohotovost na Vinohrady. Je milá dokud se daří, ale když přišel problém, měl jsem pocit její absolutní bezradnosti a bezmocnosti. Stomatochirurg, který to po ní spravoval, říkal, že mi v puse udělala pěknou Hirošimu.

zlaté ručičky,zlatá povaha,obdivuji se a klaním

Paní doktorka je opravdu velice milá a vstřícná, protože ačkoliv nejsem její pacientkou, tak mne velmi ochotně nejen poradila (v době dovolené mé lékařky) ale dokonce i problém zkoukla a otestovala, aby mi následně mohla se svým nejčistším svědomím na základě svých nesporně letitých zkušeností poradit a pomoci. Jsem přesvědčená, že pokud by bylo třeba, tak by problém bez ohledu na to, že jsem nebyla objednána a nejsem její pacientka byla ochotná a připravená řešit potřebným zákrokem. Opravdu velmi děkuji a kéž by takových jako je paní doktorka Mlynářová bylo více a více...

Velmi milá a ochotná paní doktorka i sestřička, chodíme k nim už leta celá rodina a naprostá spokojenost. Nikdy bych neměnila!!!!

Nikdy jsem se nesetkala s lepší doktorkou. Mám tříletého syna a toto je jediná doktorka, která to s ním umí a u které nezlobí. Za sebe mohu říct, že ze zubařů mám celý život strach, ale tady se sice taky bojím, ale paní doktorka se vždy maximálně snaží, aby zákrok byl co nejméně bolestivý. A musím přiznat, že vlastně se jí to vždy podařilo. Je to báječný člověk a pacient tu má pocit, že není jen nějakým x-tým pacientem v řadě, ale že je i člověkem, se kterým se zde jedná na úrovni živého tvora. A co si budem povídat, to se jen tak v lékařství nevidí. Paní doktorce všichni děkujeme, celá naše rodina a mí přátelé, kteří jsou s ní víc jak spokojeni.

Paní zubařka je skvělá. Vždy vám ochotně pomůže a nevadí jí, když tam musí být přesčas, což so skoro vůbec nevidí. Sestřička je taky velice příjemná. Chodím k ní už přes 10 let a neměnila bych. Vždycky mě obě dvě přivítají s úsměvem a prohodíme i pár vět (o dovolené, atd...) je to opravdu výborný přístup!!!!