Soukromá stomatologická ordinace
Lovosická 40/440, Praha

Umístění: Soukromá stomatologická ordinace Jiný

Nejmilejší doktorka a člověk na světě s tou nejpříjemnější sestřičkou Vše podrobně vysvětleno a opraveno.

Paní doktorka je velmi profesionální a pečlivá. Chodím k ní dva roky, našla mi kaz, který předchozí lékařka přehlédla a zaléčila ho.

Velmi milá lékařka, skvělý přístup k pacientovi, pomáhá pacientovi překonat strach ze zubního ošetření a navíc také trpělivá, pacientovi se pečlivě věnuje na 100% . Paní doktorku mohu jen doporučit, J.Kopecká, Praha 3

Paní doktorka je skvělí specialista.Prijemny přístup jak paní doktorky tak sestřičky ja jsem maximálně spokojen z její péčí a mohu jen doporučit. Martin Vojtěch

Tato lékařka je velmi milá a lidská, ale když přijdete na ošetření ve stanovenou dobu a lékařka má opakovaně běžně 1/2 h zpoždění, tak vás to přestane bavit

Velika neserioznost !!!
Pani Prusova sama-sebe uvadi na servru www.dent.cz kde je mozne najit stomatology nabirajici nove pacienty do evidence.
Jaka je praxe? Se setrickou jsem se po telefonu domluvil, ze prijdu a "Pani doktorka se na mne podiva a pak se domluvime". To co jsem bral za nesikovny slovny obrat do telefonu se ukazalo vice nez pravdive.
Dosel jsem ve smluveny cas. Nechali me stat na chodbe. Zde se me sestricka zeptala jestli uz nejaky rodinny prislusnik k nim chodi. Odpoved, ze "Nechodi" sla skonzultovat do ordinaci. Vratila se s dotazem, ze jaky mam problem. Popsany problem sla opet skonzultovat do ordinace. Pak se vratila s tim, ze me do evidence neberou.
Reagoval jsem ze tohle jsme predse mohli vyresit po telefonu, a ze domlouvat si termin, a hnat pacienta do ordinace me prijde velice neseriozni. A ze snad pani doktorka musi vedet jestli pacienty bere nebo ne. Bylo me odpovezeno pouze tichym pokrcenym ramen.

Prošla jsem již více ordinacemi, ale tato je z nich naprosto výrazně nejlepší - jak v odborné profesionalitě všech pracovníků, tak v lidském přístupu. Toto pracoviště mi vrátilo důvěru v současné zdravotnictví, za což skutečně děkuji. DF

Ochotná, šikovná, spolehlivá