Praktický lékař - stomatolog
Krškova 807, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Byla jsem na akutním odstranění korunek a i v době jeho dovolené mne p. doktor přijal , i když jsem nebyla registrována. Odstranění bylo provedeno vysoce profesionálně a k mému překvapení naprosto bezbolestně. Zároveň stále informuje pacienta co bude v průběhu zákroku následovat. Při každé návštěvě jsem odcházela naprosto spokojená. Velmi profesionální přístup a hlavně bez stresu. Příjemné prostředí, absolutně není co vytknout. Vřele doporučuji.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Pana doktora jsem navštívila při akutních bolestech ,kdy můj zubař měl dovolenou.Peče i přístup byl naprosto skvělí ! Doporučuji

Tento stomatolog mi dělá zuby už od mých 15 let. Nikdy a to opakuji nikdy, bych nezašel k jinému. Tento lékař mě zbavil strachu z těchto zákroků. Je milý, vtipná, vystupuje velmi profesionálně, ordinace je čistá, uklizená a cítím se v ní uklidněně. Všechny přátelé posílám k němu. Nemůžu si na nic stěžovat. Mohu vřele doporučit.

Nejdřív jsem si myslela, že chce pro mě co nejlepší péči, ale jenom pokud se jedná o placené zákroky, radši vám bude dělat modelční řez, než aby vám opravil pár kazů. Díky němu jsem prožila noci plné bolesti.

Pan doktor Ayoub je velmi přívětivý a citlivý stomatolog. Vzhledem k tomu, že nepatřím zrovna k odvážným a ukázněným pacientům, měl se mnou velkou trpělivost. S jeho ošetřením jsem velmi spokojena. Mnohokrát děkuji!

PaedDr. Vilma Častová

Vynikající odborník, specialista. Celá naše rodina jsme jeho dlouholetí pacienti a jsme velice spokojeni s jeho přístupem a způsobem provádění zákroků a léčením problémů.

Odborník na svém místě!! Citlivý, ohleduplný ! Operace zubů moudrosti,
kterou mi provedl, proběhla bez násled.komplikací. Díky !