Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Dnes jsem byl u pani doktorky Matulíkové poprvé a popravdě jsem se dlouho nesetkal s tak milým a ochotným přístupem. Při vyšetření i ošetření velice pečlivá a citlivá. Pokud by to takto fungovalo všude začal bych po doktorech chodit rád :-)

Umístění: Poliklinika Petrovice Zanícená mazová žlázka

Jestli chcete navštívit tuto paní doktorku, tak možná jen se zlomeninou, co vám dá do sádry, ale jestli tam jdete na chir. zákrok, tak je lepší tam nechodit!!!!
Šla jsem tam se zanicenou mazovou zlazkou v podpaží. Jednoho pacienta, má v ordinaci pul hodiny a když už na vás dojde rada po x hodinách čekání, tak vám řekne, ať vy se ještě posadite a vezme lidi, co tam přišli před par minutami... Paní doktorce říkám, nezlobte se, ale mám jít na radu a už mám bolesti...
Na to mi drze odpověděla, ze jestli se mi něco nelíbí, tak ze se mužů sebrat a jít se ošetřit jinam. Když mě paní doktorka nakonec vzala, tak jsem se ji ptala na na další věci k mému problému a jen mi skakala do řeči a k tomu měla dodatek, ze se mě na nic neptala.
Když už došlo na zákrok, tak mi ránu “umrtvila” nepockala ani 5 vteřin a už mi to řezala !!! Takže jsem všechno cítila a slzy mi tekly proudem.... Nejsem žádný doktor, ale nemělo by se chvíli počkat a pak se pacienta zeptat, jestli to necítí a nebolí ho to ?
Bylo ji to jedno, když mě viděla v bolestech.
Poté mi ránu zalepila, mě bylo z té bolesti špatně a na omdleni a hnala mě, ať se zvednu a ať jdu čekat do čekárny na zprávu.
Neměla by mi zprávu napsat náhodou hned ?
Psala ji další hodinu a já v bolestech čekala v čekárně, bez prášku na bolest. V čekárně už nikdo nebyl, jen já sama a byla jsem v takovém šoku, ze i přítel se uvolnil z práce a přijel.
Po hodině čekání vylezla ven a říká, zítra si přijďte na prevaz ráno a pockate si tady zase par hodin. Vzala jsem zprávu a říkám, ze zítra už vážně nepřijdu a ani nikdy jindy !!!!
Takovéto chování, jsem už dlouho nezažila a doufám, ze už nikdy nezažiju. Mate nám pomáhat a ne nás uvádět do šoku a větších bolesti!!!!
Za mě nejhorší doktorka, co sem kdy zažila.

Umístění: Poliklinika Petrovice

Neprofesionalni, nepodava dostatecne informace o lecbe, resp. o moznostech lecby. Velmi neochotna, hlavne se pacienta co nejdrive zbavit. Na to, ze ma plnou cekarnu, chodi pozde. Naprosta nespokojenost, nelze doporucit.

Výborná,milá paní doktorka,ale i sestřička,léčím u nich zlomeninu zápěstí,vždy ochotné,usměvavé,všechno v klidu vysvětlí,jsou to dámy na svém místě

Skvělá, profesionální paní doktorka! Takto lidský přístup by měli mít všichni doktoři. Je vidět, že ji práce neobtěžuje, ale baví:)

Byla jsme u paní doktorky zatím jen jednou s malou dcerkou a ona i sestřička byly velmi milé, pro děti měly v ordinaci připravené hračky, že si ani dcerka nevšimla, že jí někdo něco dělá. Akorát jsme déle čekali v čekárně, ale s tím se u dobrých lékařů počítá.
Petra V.