Dentikl
Vratislavova 11, Praha 2, Praha

Umístění: Dentikl Jiný

Skvěle provedená dostavba předního zubu a bezproblémové vytržení dvou zubů "moudrosti", včetně ostatních vyšetření.
Diky

Když jsem byla u paní doktorky poprvé, neměla jsem k ní důvěru. Strach ze zubařů dělá své, navíc když vidíte tak mladou tvář. Po dvou opravách a jednom trhání zubu jsem názor změnila a včera odcházela s úsměvem. Paní Kaminskou vřele doporučuji. Je velice milá a pečlivá a rozhodně nemá v úmyslu Vám jakkoli uškodit či Vás trápit :-)

Pokud od stomatologa očekáváte ujištění, že je všechno v pořádku a to co není, určitě nebude bolet, jste na nesprávné adrese. Jestliže ovšem hledáte péči na vynikající úrovni spolu s jistotou, že nic nebude zanedbáno nebo odbyto, mohu se připojit k pochvalným hodnocením a paní doktorku jedině doporučit.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Z důvodů stěhování jsem měl možnost poznat práci již několika zubařů a musím uznat, že paní doktorka Kaminská je zatím nejlepší zubařka, kterou jsem poznal. Je naprosto profesionální, erudovaná a svoji práci odvádí na skvělé úrovni.

S paní doktorkou mám velké množství negativních zkušeností. Chápu, že některé naše konflikty vycházely z nedorozumění a vzájemného nepochopení, faktem však zůstává, že paní doktorka je nejhorší zubařkou, se kterou jsem se zatím setkala. Vybírala ode mě neoprávněně regulační poplatky (které mi pak také musela vrátit), chovala se arogantně (například mi řekla, že se se mnou nebude bavit, protože mi nerozumí, když mám po zákroku znecitlivělá ústa), dávala mi najevo, že můj názor nemá smysl, ona je odborník a ode mě se očekává pouze pravidelné placení. Na mé dotazy odpovídala (pokud vůbec) velmi neochotně. Byla velmi nepříjemná, její chování místy překračovalo hranice profesionality, obzvláště těsně před tím, než jsem od ní odešla. Celkově se mnou nedostatečně komunikovala, v důsledku čehož mě několikrát překvapila tím, že mi po zákroku řekla, že jí za něj mám zaplatit (a to ne úplně malé částky, obzvlášť vzhledem k tomu, že se to nestalo jednou), zatímco já jsem vůbec nevěděla, že se jedná o placený zákrok. Paní doktorka tvrdí, že mě o všem poučila dopředu a já vím, že když je člověk v nepříjemné, stresující a bolestivé situaci, může ledacos přeslechnout, jen mě překvapuje, že jsem vysvětlení paní doktorky přeslechla tolikrát. Spory s paní doktorkou řešila i VZP a revizní komise. VZP rozhodla v můj prospěch, revizní komise ve prospěch paní doktorky (jednalo se o tvrzení proti tvrzení). Obrázek o ní si můžete udělat sami, já však doporučuji vyhnout se jí obloukem.

Alžběta Kaminská

toto nedorozomění mne mrzí. Souhlasím s vyjádřením revizní komise stomatologické komory,která vyhodnotila stížnost jako neudůvodněnou a subjektivní.
Chtěla bych Vám popřát, ať jste u současného stomatologa spokojenější.

MDDr. Alžběta Kaminská

Celá naše rodina chodí k paní doktorce od loňského září a můžu jí vřele doporučit. Já osobně jsem velice ráda, že k ní chodím. Díky prvotřídní péči a vstřícnému přístupu mi pomohla se spravením zubů, který mi předchozí zubařka zanedbala. Poměr ceny a kvality je na dnešní dobu úžasný. Vřele doporučuji já i celá rodina :))

Paní doktorka Kaminská je velice ochotná, milá a vstřícná. Chodíme k ní s manželem už druhým rokem a jsme s ní úplně spokojeni. Plomby od ní nepadají a vždy nám dá na výběr, jestli chceme ošetřit zadarmo na pojišťovnu nebo si chceme připlatit za lepší materiál. Jen víc takových mladých lékařů!!!