Centrum zubní péče Jarov
Koněvova 205/2427, Praha

• zubní lékař - stomatolog

Pani stastna je vcelku prijemna, ale s jej pracou som nebol spokojny. Ceny su v porovnani s ostatnymi zubarmi co mam skusenost vyssie (dava iba biele plomby, u mna to bolo za 1500 czk na zub), ale navyse mi ten zub urobila spatne a nechala mi pod nim kaz. Tuto skusenost mali aj iny uzivatelia podla toho co som tu cital, ale ich komentare boli odobrane. Urcite NEDOPORUCUJEM!

Paní doktorka Šťastná je opravdu super zubní lékařka, kterou mohu vřele doporučit. Před ošetřením nám vždy nám vše vysvětlí. Chodím k ní společně se synem a zvládli jsme i kazy, a to bez pláče!
Má skvělý přístup k dětem stejně jako její asistent Karel Buchvaldek. Je to nejlepší stomatolog jakého znám!!!

Velice šikovná a sympatická paní doktorka i asistent .Vše opravdu skvěle funguje od objednání až po zákrok .Oceňuji hlavně profesionalitu a lidský přístup k pacientovi.Mohu Všem jen doporučit.

Další návštěva v ordinaci slečny doktorky byla opět příjemným zážitkem. Oceňuji profesionální a zároveň empatický přístup sl. doktorky a jejího asistenta.

Přesto že recenze většinou nepíšu, paní doktorka Šťastná si to opravdu zaslouží. Perfektní přístup, vstřícné jednání, uplně bez bolesti. Mohu jen doporučit!

Byl jsem u paní dr. Šťastné na zákroku a byl jsem velmi spokojen s jejím profesionálním přístupem, vše mi postupně vysvětlila, používá moderní metody, nic mě nebolelo. Velmi příjemné prostředí, krásná a moderní ordinace a usměvavý asistent :)

Pani doktorka je skvelá:) Je milá, usmievavá,šikovná, nenažila som ju nikdy so zlou náladou a človek sa cíti v jej péči fakt dobre. Po odchode Vás síce bude bolieť pusa z prípadnej 2 hodinovej návštevy, ale možete si byť istí, že to budete mať spravené tip top. S pani doktorkou sme si spoločne s mojimi zubami užili chvílky. Doporučujem ju svojim kamarátom a určite ju doporučujem aj Vám!! Takže nebáť sa a smelo do toho:)

Velice milá a příjemná paní doktorka. Ošetření u ní je vždy naprosto bezbolestné, oceňuji také velmi přátelský přistup k našim dětem, docílila toho, že návštěvy u zubaře jsou již bez breku. Mohu doporučit.

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná vše vysvětlit. S ošetřením a výsledkem jsem moc spokojená. Oceňuji její profesionální přístup. Vřele doporučuji :)

Nejlepší stomatolog!!! Šetrná, starostlivá, pečlivá, přátelská, profesionální, a k tomu ještě krásná! Jediný zubař od kterého ani injekci necítíte a v puse vám udělá úplné zázraky! DOPORUČUJI NÁVŠTĚVU!!!