Stomatologická ordinace
Tovární 12/1342, Praha

Musím potvrdit slova hodnotitele DR. Velmi podobná zkušenost. Naštěstí jsem změnil dříve a stalo mě to "jen" sedmičku dole. Dneska je zubarina opravdu někde jinde. Během zákroku vám nic neřekne a jen vrtá, případně trhá, kdyz ji to přestane bavit...

Nejhorší zkušenost se stomatologem jsem absolvoval právě u MUDr. Vackové. Klasická zubařka ze staré školy, jejíž prioritou je provedení co nejvíce zákroků u maximálního počtu pacientů a tím pádem inkasovat co nejvíce od pojišťovny. Po několikaletém docházení do její ordinace, po letech vypadávání plomb (díky nekvalitnímu zpracování), akutních a bolestivých zánětů ze špatně provedených výplní a i následném čištění kanálku jsem se dostal do situace, kdy můj chrup připomínal rozbombardované pole. Přistoupil jsem k okorunkování většiny zubů, zaplatil několik desítek tisíc na doplatcích a záhy začal zjišťovat, že ani tato práce nebyla odvedena nejen dobře, nýbrž absolutně špatně. Korunky nejen že byly příšerně nasazené, ale esteticky připomínaly nekvalitní protézu. Po tom, co se mi pod jednou z korunek vytvořil zánět, jsem změnil zubaře, neboť paní doktorka na mě neměla čas a na mou stížnost ohledně silné a akutní bolestivosti (již jsem měl bohaté zkušenosti se záněty, tudíž jsem dobře věděl o co jde) mi sdělila, že "jde o nějakou reakci" (???!) a de facto mně odkázala na zubní pohotovost.
Začal jsem navštěvovat soukromého dentistu, který byl naprosto zhrozen úrovní odvedené práce a trvalo cca rok, než mi dal chrup jakžtakž dohromady. Výsledek několikaleté "péče" MUDr. Vackové je v mém případě ten, že mám ve svém relativně mladém věku skoro všechny zuby okorunkované, stálo mě to cca 300 000,- Kč, X hodin strávených v zubařském křesle a X probděných nocí s bolestmi ze zánětů. Nyní jsem v péči skutečně "normálního" zubaře, který se vzdělává, kterému jde o zdraví a stav pacienta a o zubařskou čest a pověst.
MUDr. Vacková se hodí maximálně na úpravy totálních protéz důchodcům, rozhodně nedoporučuji k ní jít pokud je Vám 1-70 let a máte byť jeden jediný vlastní zub. Zničí Vám ho a ještě se bude tvářit že to je normální.

Paní doktorka je skvělá!!!Mohu jen doporučit-milá a příjemná.

velice dobra pani doktorka,mam s ni jen dobre skusenosti,rozumi se sve praci mohu všem jenom doporučit

U

Mám s ní velmi dobré zkušenosti