Aleš Puchmeltr, ortoped Praha

Aleš Puchmeltr

Ortoped Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Seydlerova 2451, Praha 5 Stodůlky, Praha
Ortopedická ordinace, Chiro s r.o., Poliklinika Lípa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Dobrý den,
bohužel musím po nedávné návštěvě u tohoto pana doktora říci, že s pacientem jedná pouze v souladu se svým titulem (doktor mediciny), nikoliv povoláním (lékař). Byl nepříjemný až arogantní, bagatelizoval mé subjektivně (samozřejmě neodborně) vnímané a popisované obtíže, dokonce mě téměř obvinil ze lži (!), zřejmě jsem ho svou žádostí o vyšetření nad rámec standardního předepsání léku obtěžoval. Rozhodně bych mu doporučil zopakovat si Hippokratovu přísahu (zejména tu část o vykonávání lékařských úkonů).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pán doktor je jeden skvelý odborník,operoval mi obidve nohy a musím povedat,že lepšieho lekára som si vybrat nemohla,som velmi spokojná,nie je to len skvelý odborník,ale je ludský a velmi ochotný.Vrele doporučujem !


J
Ověřeny pacient

Výborný ortoped, člověk na svém místě, je jen třeba ho trochu postrčit a pak dokáže zázrak. Rameno mi dal dohromady, tak jako by to nikdo nedokázal a velmi vzorně se o mne staral - včetně naplánované rehabilitace. Velké díky jemu a celému týmu ÚVN, který dokázal malý zázrak. J.Knapik 15.6.2013


K
Ověřeny pacient

Pana doktora Puchmeltra vřele doporučuji. Je rázný, ale ručičky má šikovné. Dal mi dohromady totálně rozsekaný kotní. Díky němu a týmu z ÚVN zase chodím, bez berlí a bez problému. Pokud chcete držet za ručičku, tak si zajděte k obvoďákovi.


G
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla na kontrole po operaci u pana doktora, velmi příjemný, komunikativní k danému problému. Koleno mám spravené, ještě musím rehabilitovat. Vřele doporučuji, nic nezanedbá. A pokud mám pocit, že něčemu nerozumím, tak se ho zeptám přímo. Všichni, když něco vysvětlujeme, máme pocit, že ten druhý tomu musí naprosto rozumět. Tak se nebojte, pan doktor vždy odpoví.


A
Ověřeny pacient

Souhlasím, že na někoho může pan doktor působit mírně zvláštně, ale velmi komplikovanou zlomeninu kotníku a přetržené vazy mi spravil tak precizně, že rok a půl po operaci si na zranění při pohybu již prakticky nevzpomenu. Za mě velké díky.


H
Ověřeny pacient

Zdravím, hodnotím poprvé a jen z důvodu toho co jsem zde četl a dnes měl vlastní zkušenost. Pan doktor, je naprosto normální člověk, profesionál, kderý se nevykecává, provede diagnostiku - v mém případě vyšetření pohyblivosti kolenního kloubu, rentgen a objednání na magn. rezonanci při podezření na problém s vnitřním meniskem. Po diagnostice mi sdělil prognózu vývoje a nastínil možné řešení, ale až z výsledku rezonance. Dle mého laického posouzení použil veškeré dostupné možnosti k diagnostice problému a nevím co by ještě měl víc dělat. To, že není tzv."ukecaný" nechce slyšet omáčku a zaměří se striktně na problém může u některých vyvolat pocit, že je arogantní, nebo tak něco.... V každém případě se domnívám, že výsledkem by měla být správná diagnostika z níž vzejde postup řešení Vašeho problému, a vyplakat se na ramínko o svém bolavém kolínku mohu přeci manželce či kamarádům. Každý máme asi holt jiná kritéria...... :-) Hurykán235


G
Ověřeny pacient

Velmi nepříjemný, arogantní, chová se, jako kdyby ho pacienti velice obtěžovali a úrazy si dělali naschvál, aby se on tím musel zabývat. Zapomíná, že i oni jsou lidi, a, byť je to neuvěřitelné, občas i inteligentní. Ohledně určení diagnózy nejistý. Než aby vám řekl něco k tomu, co se vám přesně je, napovídá toho spoustu o tom, co všechno jste udělali špatně a prakticky z vás celou dobu dělá naprostého "méně-inteligentního-člověka".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Dobrý den,byla jsem u pana doktora v ambulanci a opravdu horší přístup k pacientovi jsem nezažila. Byl na mě nepříjemný, arogantní a bagatelizoval mé zdravotní problémy. Pak jsem přešla k jinému ortopédickému lékaři a nakonec se ukázalo,že mé v uvozovkách bagatelizované problémy vyústily v operační řešení,proto všem vřele doporučuji,aby nevyhledávali tohoto lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dobrý den,

MUDr. Puchmeltr byl pro mě prvním odborníkem, který mi po letech spravil rameno, které jsem měl poškozené z tenisu. Nyní se mohu mé zalibě opět plně věnovat.

Jsem mu za to velmi vděčný.

K mým dotazům byl vstřícný a vše patřičně vysvětlil.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti