Ortopedická ordinace, Chiro s r.o., Poliklinika Lípa
Seydlerova 2451, Praha 5 Stodůlky, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ordinace, Chiro s r.o., Poliklinika Lípa Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě, věnuje se pacientovi - diagnózu určil meniskus na základě magnetické rezonance. Již jsem jím byla operovaná - forma atroskopie je šetrná .Pan doktor je velký odborník a vlídný lékař, vše pacientovi dobře vysvětlí.

Umístění: jiné místo

bohužel musím po nedávné návštěvě u tohoto pana doktora říci, že s pacientem jedná pouze v souladu se svým titulem (doktor mediciny), nikoliv povoláním (lékař). Byl nepříjemný až arogantní, bagatelizoval mé subjektivně (samozřejmě neodborně) vnímané a popisované obtíže, dokonce mě téměř obvinil ze lži (!), zřejmě jsem ho svou žádostí o vyšetření nad rámec standardního předepsání léku obtěžoval. Rozhodně bych mu doporučil zopakovat si Hippokratovu přísahu (zejména tu část o vykonávání lékařských úkonů).

Pán doktor je jeden skvelý odborník,operoval mi obidve nohy a musím povedat,že lepšieho lekára som si vybrat nemohla,som velmi spokojná,nie je to len skvelý odborník,ale je ludský a velmi ochotný.Vrele doporučujem !

Výborný ortoped, člověk na svém místě, je jen třeba ho trochu postrčit a pak dokáže zázrak. Rameno mi dal dohromady, tak jako by to nikdo nedokázal a velmi vzorně se o mne staral - včetně naplánované rehabilitace. Velké díky jemu a celému týmu ÚVN, který dokázal malý zázrak. J.Knapik 15.6.2013

Pana doktora Puchmeltra vřele doporučuji. Je rázný, ale ručičky má šikovné. Dal mi dohromady totálně rozsekaný kotní. Díky němu a týmu z ÚVN zase chodím, bez berlí a bez problému. Pokud chcete držet za ručičku, tak si zajděte k obvoďákovi.

Dnes jsem byla na kontrole po operaci u pana doktora, velmi příjemný, komunikativní k danému problému. Koleno mám spravené, ještě musím rehabilitovat. Vřele doporučuji, nic nezanedbá. A pokud mám pocit, že něčemu nerozumím, tak se ho zeptám přímo. Všichni, když něco vysvětlujeme, máme pocit, že ten druhý tomu musí naprosto rozumět. Tak se nebojte, pan doktor vždy odpoví.

Souhlasím, že na někoho může pan doktor působit mírně zvláštně, ale velmi komplikovanou zlomeninu kotníku a přetržené vazy mi spravil tak precizně, že rok a půl po operaci si na zranění při pohybu již prakticky nevzpomenu. Za mě velké díky.

Zdravím, hodnotím poprvé a jen z důvodu toho co jsem zde četl a dnes měl vlastní zkušenost. Pan doktor, je naprosto normální člověk, profesionál, kderý se nevykecává, provede diagnostiku - v mém případě vyšetření pohyblivosti kolenního kloubu, rentgen a objednání na magn. rezonanci při podezření na problém s vnitřním meniskem. Po diagnostice mi sdělil prognózu vývoje a nastínil možné řešení, ale až z výsledku rezonance. Dle mého laického posouzení použil veškeré dostupné možnosti k diagnostice problému a nevím co by ještě měl víc dělat. To, že není tzv."ukecaný" nechce slyšet omáčku a zaměří se striktně na problém může u některých vyvolat pocit, že je arogantní, nebo tak něco.... V každém případě se domnívám, že výsledkem by měla být správná diagnostika z níž vzejde postup řešení Vašeho problému, a vyplakat se na ramínko o svém bolavém kolínku mohu přeci manželce či kamarádům. Každý máme asi holt jiná kritéria...... :-) Hurykán235

Velmi nepříjemný, arogantní, chová se, jako kdyby ho pacienti velice obtěžovali a úrazy si dělali naschvál, aby se on tím musel zabývat. Zapomíná, že i oni jsou lidi, a, byť je to neuvěřitelné, občas i inteligentní. Ohledně určení diagnózy nejistý. Než aby vám řekl něco k tomu, co se vám přesně je, napovídá toho spoustu o tom, co všechno jste udělali špatně a prakticky z vás celou dobu dělá naprostého "méně-inteligentního-člověka".

Dobrý den,byla jsem u pana doktora v ambulanci a opravdu horší přístup k pacientovi jsem nezažila. Byl na mě nepříjemný, arogantní a bagatelizoval mé zdravotní problémy. Pak jsem přešla k jinému ortopédickému lékaři a nakonec se ukázalo,že mé v uvozovkách bagatelizované problémy vyústily v operační řešení,proto všem vřele doporučuji,aby nevyhledávali tohoto lékaře.