Praktický zubní lékař
Jinonická 1313/25, Praha

Komplexní servis zubního ošetření a dentální hygieny pod operačním mikroskopem. Protetika, estetika předních zubů, zlaté a kompozitní výplně, fazety, ...

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Ošetření kořenových kanálků bylo v minulosti synonymem hrůzy a bolesti. Co dodat když v průběhu tohoto ošetření u MUDr. Koudely usnete! s pocitem klidu a jistoty, že jste v nejlepších rukou? Naprosto bezbolestné ošetření, a to včetně anestezie. Perfektní práce v kombinaci s empatickým přístupem a profesionalitou. JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI! Ošetření kanálků na pojišťovnu? - kdo je soudný, tak v žádném případě.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Chodím k němu již něco kolem 20 let a vždycky jsem se setkala s výbornou péčí, klidným přístupem. Dnes za ním dojíždím na kontroly i ošetření 100 km a nikdy bych neměnila za jiného. Klobouček, pane doktore :-) !

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Stalo se vám někdy, že jste (bez anestezie) u zubaře na křesle usnuli? Mě poprvé u pana doktora. Důvody si každý odvodí: klid, pohoda, příjemná atmosféra i prostředí.

Vstřícný, komunikativní, ohleduplný, profesionální v komplexním hledisku možných úrovní hodnocení. Takový je pan doktor, ze kterého mimo jiné získáte objektivní dojem, že Vám chce opravdu pomoci a nejste pro něj jen další položka z kartotéky.

Dostavil jsem se se zlomenou stoličkou. Bylo provedeno prozatímní řešení, které mělo být následováno osazením korunky v rámci návštěvy do 2 měsíců.

Díky okolnostem se mi mojí vinou podařilo toto zrealizovat až za dlouhých 6 let. Prozatímní řešení spolehlivě fungovalo po celou dobu bez jakéhokoliv sebemenšího selhání a toto bylo i příjemným zjištěním pro pana doktora, zjevně však ne zdrojem překvapení.

Marně přemýšlím, co by se dalo panu doktorovi a jeho ordinaci vytknout.

Vřele doporučuji a děkuji za možnost být ošetřen protože to za to více nežli stojí.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Z návštěvy ordinace pana doktora Koudely jsem byl nadšený. Překvapil mě velmi přátelský a profesionální přístup. Pan doktor byl moc milý a vše mi podrobně vysvětlil. Zaujaly mě moderní technologie, které ke své práci využívá. Dříve jsem se návštěvy zubaře obával, ale díky panu doktorovi už žádné obavy nemám. Jsem velice rád, že jsem jeho pacientem. Návštěvu v jeho ordinaci mohu každému doporučit.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor Koudela je nejlepší stomatolog s profesionálním přístupem, kterého jsem potkala. Chodí k němu i moje mamka a jsme naprosto spokojený.
DOPORUČUJI!!!
Je to špičkový odborník! Velmi děkuji za odvedenou práci panu doktorovi Koudelovi a jeho týmu!

Jak po stránce funkční tak estetické,obrovská spokojenost.
Nádherné korunky!!!
Pan doktor je báječný,milý a ochotný.
Tam máte předem jistotu dokonalé ,profesionální práce.

Umístění: Praktický zubní lékař Špatně vyčištěné zubni kanálky u 6 zubů

Děkuji za zcela profesionálni odvedenou práci panu doktorovi Koudelovi a jeho týmu.Konečně mě po dvou letech přestali bolet zuby.Vstřícnost,odbornost na vysoké úrovni.Děkuji Daniela Patričná

Umístění: Praktický zubní lékař chirurgická extrakce zubu

Velice sympatický pan doktor, péče za jedna a přístup profesionální. Opravdu dobrý poměr cena/výkon, nemůžu si stěžovat! Děkuji mockrát a brzy se uvidíme.

Vynikající. Maximální spokojenost. Téměř vše už bylo řečeno v předchozích hodnoceních a já to mohu jen potvrdit. Profesionální práce i jednání.

Najlepsi zubar a asi najlepsi lekar u akeho som kedy bola :). Pan doktor mi robil zubne kanaliky, zakrok bol uplne bez bolesti a cely cas mi vysvetloval co a preco robi. Sestricka tiez super :)