Zubní ordinace
Čumpelíkova 2/1764, Praha

Byl jsem jejím pacientem několik let, až do jejího odchodu do důchodu naprostá spokojenost. Ovšem to, jakým způsobem ukončila svoji činnost mne překvapilo a pobouřilo. To, že půjde do důchodu přece musela vědět už v 11/09, kdy jsem byl na kontrole. Nic neoznámeno a v 1/2010 při bolesti zubu jsem byl překvapen info o jejím odchodu. Takže po nás potopa, fakt děkuji.

Tento týden jsem se byla osobně objednat a také mě zarazila zpráva o odchodu paní zubařky do důchodu. Do poslední chvíle prý myslela, že po ní ordinaci převezme jiný lékař - proto ten odkaz na objednávání až v lednu. Po dr. Vlkové další výborná zubařka o kterou přicházím.

Pení doktorka byla velice pečlivá, příjemná. Občas si napočítala i úkony, které měly být hrazeny pojišťovnou, ale budiž. Přesto, že jsem u ní byl v listopadu, nasledně se pokoušel telefonicky objednat začátkem prosince, bylo mi řečeno sestou ať zavolám začátkem příštího roku. To jsem udělal a... "Ordinace zrušena, vyzvedněte si dokumentaci". Tz. sežeň si zubaře, kde umíš. Velmi neseriozni a neprofesionální jednání!!!!

Jsem velice spokojena, chodím k ní více než 25 let, zachrání co se dá, někdy i co se nedá. Je velice příjemná

Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná, ohleduplná, ale hlavně odborně na výši.Její ošetření je vždy dokonalé, plomby od ní drží léta. Ošetřuje mne již přes 30 let a nemám jedinou špatnou zkušenost!

je hodná a svědomitá