AMBULATORIUM - zubní ordinace
Sokolovská 161, Praha

K paní doktorce Miffkové chodím už přes dvacet let. Je skvělá, pečlivá a já říkám, že od té doby, co ji mám, se zubaře nebojím. Na vrtání zubu u ní si ani nenechávám dávat injekce, je tak opatrná, že to nepotřebuji. Chodí k ní i moje dvě dcery a jsou moc spokojené. Není lepší paní doktorky! :-)

Paní doktorka Miffková je vynikající zubní lékařka. Pečuje o mě už řadu let k mé plné spokojenosti. Je vždy milá, empatická, trpělivě dokáže pacientovi vysvětlit zdravotní problém.Mohu paní doktorku všem vřele doporučit.

nejlepší zubařka,co jsem kdy měl!!!

Paní doktorka je skvělá.Nic u ní nebolí a je přijemná i na povídaní :) a s příjemnou sestřičkou!!!!! :) jedině doporučuji!!

K paní doktorce chodím už dost dlouho na to, abych mohla potvrdit velmi kvalitní ošetření i přístup (včetně sestřičky). Je pravda, že si někdy musím i přes objednaný čas počkat, ale upřímně, není to snad VÝBORNÁ známka toho, že i na úkor čekání dalšího pacienta "nezkrátí" jen kvůli času ošetření pacienta? Já si tedy raději počkám!!! R.R.

paní doktorka je sice dobrá,ale i když je člověk objednán na určitou dobu,přijde na řadu i dvě hodiny poté.
S pozdravem B.V.

Paní doktorka je úžasná u ní nic nebolí a mám příjemnou sestřičku.

Tri zubari mi rekli ze moje zuby jsou k nicemu ze by mi je museli vytrhat a nastrelt novy ale tato zubni lekarka mi vsechny zuby spravila a nemam s nimy zadny potize.

Paní doktorka Miffková je hotový poklad, vždy pečlivá a nikdy u ní nic nebolí víc,než bezpodmínečně musí!!!