Dental Karlin
Peckova 9, Praha

Dobrý den, také se chci podělit o svou zkušenost s paní doktorkou, mému 3,5 letému synov dnes rozvrtala dvě stoličky a tím skončila, že prý syn nespolupracuje- ( a to si předtím nechal dát injekci, vyvrtat zuby a stále dokázal mít otevřeno.) Patrikovi pak do zoubků narychlo nacpala dočasnou plombu a poslala nás na analgosedaci.. kterou v tomto věku dětem nedělají. Rozhodně mi tento přístup přijde neprofesionální. Paní doktorku v žádném případě NEDOPORUČUJI!!!
Velmi uvažuji, že si budu na paní doktorku stěžovat.

Dobry den,

Rada bych zdělila vám svoji nespokojenost- dnes jsem byla z dcerou na první navsteve u pani doktorky Dziamyanave a dopadlo to velmi spatne- moje 2,5 rocni
dcera, ktera pred tim velmi ochotne spolupracovala s doktori, nechtela ani otevrit pusu....Musim tedy priznat, ze kdyby na me tak prisne a neprijemne mluvili, asi bych
taky odmitla veskerou spolupraci... Pani doktorka je mozna dobra pro dospeli, ale rozhodne neumi to s detma, aspon ne s takhle malýma :(. Myslela jsem, ze vase
klinika se zrovna hlasi jako "přívětive prostředí pro ošetřování dětí".