Stomatologická praxe
Jankovcova 16/788, Praha

Pana doktora si velice vážím z důvodu stálého sebevzdělávání, profesionálního, slušného a přátelského přístupu ke mně i zbytku mé rodinné smečky. Je to stomatolog, který odvádí provotřídní práci v perfektně vybavené ordinaci a bezesporu je i lékařem, který "žije" svým povoláním. Na kolegyňky sestry samozřejmě byl a bude vždy přísný, protože je zároveň velkým perfekcionistou. Ale to chce myslím od svých podřízených v dnešní době každý bez ohledu na obor svého podnikání.

Pan doktor je opravdu příjemný a 100% profesionál.Jsem moc ráda,že k němu chodím.Už nemám strach ze zubaře.

S péčí pana doktora jsme velmi spokojeni, nejen šikovný lékař, ale vše vysvětlí a k tomu velmi milá sestra. Můžeme jen doporučit.

Skvělý odborník a skvělý člověk.Chodím k němu ráda,nemám nic proti až na sestřičku která mi dneska málem strčila odsávačku do krku a velmi neprofesionálně s ní zacházela.

Znám se s Adelem již dlouho jako s člověkem i jako se zubařem. Jako člověka si ho vážím, jako zubaře se ho bojím. Bojím se ale každého doktora, včetně prodavače v lékárně. Adel ale dokáže vždy vymyslet něco, co ten strach dost zmírní. Naposledy mi nabídl na zubařském křesle kafe, i když věděl, že by mě horký asi zabilo :-) Dal jsem si ho. A žiju. Je fakt odborník na svém místě. Jo a poznámka na konec - z jeho ordinace je vidět jedna obrovská zubní vrtačka - kdo zde byl, ví o čem mluvím.

Milý,vstřícný,přátelský, opadne ze mne většina obav. Má zájem o pacienta, poradí, pomůže. Odborník na slovo vzatý.

Profesionál na svém místě

nejlepsi paradontolog a stomatolog vubec. A jako clovek supr :-)

nejlepší

není co dodat:)