Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Ve své soukromé praxi se věnuji psychologickému poradenství, koučování a terapii pro dospívající i dospělé.

Vedle svojí praxe v pedagogicko-psychologické poradně působím také jako lektorka na Masarykově univerzitě, pracuji také v univerzitní poradně UTB.

Zkušenosti jsem nasbírala v oblasti klinické psychologie, psychoterapie, poradenství a vzdělávání.

Už několik let pomáhám otevírat klientům cestu k sebepoznání a lepšímu životu. Věřím totiž, že v životě může být každému dobře, když objeví sám sebe a svůj potenciál, žije podle svých hodnot, má dobrou práci a kariéru a umí udržovat a budovat vztahy, které mu prospívají.

Moje motto: "Nejtemněji bývá před svítáním."

Svou terapeutickou prací provázím klienta na cestě k tomu, aby se cítil lépe. Ve své praxi vycházím z psychoterapeutického přístupu zaměřeného na řešení. Tento přístup se zaměřuje na hledání řešení místo několik až desítek hodin strávených podrobnou analýzou problémů. Soustředí se na učení dovedností nebo rozvíjení řešení, nikoliv problémů. Díky tomu klient dosahuje rychle a efektivně pozitivních změn.

Délka terapie se odvíjí podle potřeb klienta a jeho cílového stavu. Samozřejmou součástí mých služeb je absolutní diskrétnost a mlčenlivost před i po ukončení spolupráce. Více informací můžete najít na www.zuzanatomaskova.cz. Kontaktovat mě pro objednání nebo další informace můžete na mailové adrese zuzkatomaskova@gmail.com

Vzdělání
- Magisterské studium Psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity
- dokončuji Komplexní výcvik v terapii a poradenství zaměřeném na řešení (Dalet institut)
- absolvovaný Sociálně psychologický skupinový výcvik
- Psycholog ve zdravotnictví (akreditovaný kvalifikační roční kurz)
- Psychodiagnostické kurzy
- Kurzy v oblasti koučování, vedení lidí, komunikace, psychosomatiky, seberozvoje, překonávání úzkostí a dalších

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. on-line konzultace

Paní Zuzanu,velmi doporučuji,za poslední rok moje nejlepší investice ;) Při terapii se cítím volně ale není to jen o„ vypovídání " ale z každé hodinky si odnesu praktické myšlenky,kroky jak se posunout dál ;) děkuji a velice doporučuji!

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. individuální psychoterapie

Paní Tomášková je velice příjemná, sedla mi hned od prvního sezení. Vždy naslouchá a dokáže nasměrovat správným směrem i v případech, kdy jsem se sám zamotal ve svých myšlenkách.

Empatie, prostor, otázky které vedly k řešení problému

Velmi příjemná a empatická paní psycholožka. Moc doporučuji :)

Paní psycholožka je velice příjemná a má široké spektrum znalostí. Její empatie a schopnost naslouchat mi poskytly prostor k otevřené a důvěrné komunikaci, což mi pomohlo zpracovat mé osobní problémy. Její přístup je velmi podpůrný, což mi dodávalo důvěru během sezení.
Děkuji

Paní Tomášková je moc milá a ochotná pomoci. Sedla mi hned od prvního sezení a nebylo vůbec těžké se o problému začít bavit. Doporučuji :)

Byla jsem spokojena. Velmi empatický a lidský přístup.

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. individuální psychoterapie

Všichni jsme odlišní a každému vyhovuje trochu jiný přístup k terapeutické pomoci. Po více než půlroční spolupráci musím konstatovat, že "zaměření na řešení" není jenom marketingová formulka, ale způsob, který mě osobně velmi vyhovuje, a v mé minulé zkušenosti s psychology chyběl.

Často naše sezení připomínají více koučing než terapii. Toto volné nastavení beru jako plus; všechno stále vychází z mých konkrétních a aktuálních potíží. Rozhled paní terapeutky je úctyhodný; do veškerých témat vnáší kontext a velké množství obsahu na zamyšlení. V situacích, kdy se začnu motat v mých pocitech, je velice empatickým způsobem schopna mě usměrnit zpátky k podstatě toho, co mě trápí, a posunout mě dál tam, kde je to možné.

Nějakou dobu jsem přemýšlel nad tím, jak to bude vypadat v momentě, kdy mi dojdou témata. Vzhledem k tomu, že nemám problém se otevřeně bavit prakticky o čemkoliv, ukazuje se, že něco takového v dohledné době nehrozí. Do té doby se proto budu těšit na naše další setkání.

Umístění: Zázemí – terapeutické centrum, z. s. individuální psychoterapie

Paní terapeutka je neskutečně nápomocná a z každého sezení odcházím s nějakým možným řešením situace či podmětem, nad kterým mohu dále přemýšlet a rozvíjet se tím. Už po prvním sezení jsem viděla pokrok. Paní terapeutka mi pomohla v mnoha oblastech mého života a to např. stres ze školy, kreativní blok, rodina a kamarádské vztahy. Paní terapeutka je velmi sympatická, empatická a má skvělý smysl pro humor. Dokáže v člověku probudit motivaci. Moc děkuji a vřele doporučuji!

Paní Tomášková je příjemná a empatická. Nebojím se s ní mluvit o všem a nikdy mě netlačí do témat, které sama nechci otevřít. Vytváří bezpečné a klidné prostředí, přichází vždy s dobrými nápady a nechává mi prostor, abych si odpovědi nacházela sama.