Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Hradec Králové

• „Nejlepší zubař. Je hodný, velice šikovný, lidský, injekci od něj vůbec necítíte. S jeho prací jsem vždy spokojená. Od té doby co k němu chodím, jsem se přestala bát vrtání. Více

Milady Horákové, Hradec Králové Mapa

Denti Dent s.r.o.

• Zubař, Ortodontista

„Vůbec bych se nebál pro paní doktorku zavést i hodnocení výborný, jako ve školních škamnách. Spravila mi onehdá s přirozeným šarmem takřka ztracený zub tak, že drží jako přibitý. Mám ji proto rád a vřele ji každému doporučím. Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Stomatologická klinika LF UK a FN

• „Paní doktorku mohu jen chválit, je příjenmá, vše mi vysvětlila a profesionálně a bezbolestně ošetřila..minimální čekací doba..sestřička je také moc hodná..příjemné prostředí..jsem ráda, že jsem p.doktorku našla..děkuji.. Více

Foerstrova 1656, Hradec Králové Mapa

Zubní laboratoř

• „No operace čelisti s panem doktorem je fakt super, sice mám momentálně zánět v raně. Ale pan doktor dělá všechno pro to abych byl zase ok... Lidský přístup. A co mohu říct, že kdyby pan doktor byl zubař i na opravu všech zubů atd... Tak jsem u něho každý den... Doporučuji všem. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Paní doktorkaa je velice dobrá jak svou odborností , tak lidským přístupem.Doporučuji.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí Mapa

Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o.

• Zubař

Komenského, SZŠ 234, Hradec Králové Mapa