Soukromá zubní ordinace
Lhotská 2072, Praha

S paní doktorkou Gerákovou mám nejen já, ale i ostatní členové rodiny velice dobré zkušenosti. Od té doby, co jsem přešla od dětské stomatoložky, mám zuby v pořádku a bez jediného kazu. Mému příteli a mému otci dala zuby komplet do pořádku a všichni si ji nemůžeme vynachválit. Je pečlivá a velice milá. Bohužel, jedinou nevýhodou je delší doba strávená v čekárně (až jednu hodinu po objednaném čase). Mohu jen doporučit, i když v současné době nové pacienty nenabírá. Myslím, že to o její kvalitě vypovídá hodně.

Paní doktorka je výborná lékařka, pečlivá, svědomitá. Chodím k ní již řadu let a rozhodně bych neměnila. Nechápu zde takovou nepříjemnou kritiku a kritikům doporučuji soukromé ordinace v centru Prahy, kde sice bude sestra ve značkovém plášti, na recepci dostanete zdarma kávu, budou se k vám chovat jako k nejdůležitějšímu člověku na světě, ovšem na jednu plombu či preventivní prohlídku si budete muset vzít hypotéku...Paní doktorko, tímto Vám děkuji za péči, kterou mě i celé mé rodině věnujete a díky které máme chrup naprosto dokonalý :-)

Dlouhé čekací doby, prostředí na mě působilo jako bych se vrátila o 20 let zpátky a už vůbec nepočítám fakt, že sestra měla ušmudlaný plášť. Působilo to na mě opravadu odpudivě. Když byla paní doktorka nachlazená, při ošetření si nevzala ani roušku a naprskala mi do mé otevřené pusy. Naštěstí mi nemusela nikdy dělat žádný velký zákrok, tak jsem ráda, že už k paní doktorce nechodím.

Paní doktorka je milá, pečlivá, ovšem sestřička objednává na jeden čas i 5 lidí

K paní doktorce jezdím přes celou Prahu více jak 20 let.A to proto,že je velmi pečlivá a přívětivá.Díky její péči jsem nepřišel ani o jeden zub.Přestože mi bude již 70let.Dosud mi nevypadla ani jedna plomba.Postupně k ní přešla celá moje rodina,se stejnými výsledky.
Kvalita našeho chrupu nezáleží jen na lékařské péči ale také na naší péči a to by si měli pacienti uvědomit!Během mé poslední návštěvy,přijala do péče dva další pacienty,kteří byli jinde odmítnuti.Což potom někdy vede k delší čekací době.

Jde o velmi obětavou a nesmírně pečlivou paní doktorku, která je vlídná a za všech okolnosti se snaží pomoci. Je to opravdový odborník, profesionál.

Vážená Michalo a všem Vám podobní kritici paní doktorky,
měli byste se stydět psát sem takové věci!!!
Paní doktorka je nejen pečlivá, šikovná, velmi milá a příjemná, ale její práce hovoří opravdu o všem. Chodím k paní doktorce již více než 10 let a nešel bych jinam. Ano, čeká se déle, ale za tu její péči to určitě stojí. Pracuje s nejnovějším vybavením, pro spokojenost pacienta udělá úplně vše. Uvědomujete si, že měla být již dávno v důchodu a pracuje dál jen kvůli nedostatku ostatních stomatologů?? Uvědomujete si, jaké máte štěstí, že ještě takoví doktoři existují? Uvědomujete si, že ve svém věku bývá v ordinaci i 10 hodin denně? Až dokážete to, co ona a budete vykonávat své povolání s takovou láskou a takovou oddaností, tak kritizujte!!
Paní doktorko, tímto Vám vzkazuji své srdečné díky a trpělivost s pacienty, kteří si neváží toho, co ve Vás mají.
Všude Vás vřele doporučuji, jelikož jsem nadmíru spojený!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je pravda, že čekací doba je hodně dlouhá, ale její práce zato stojí. Opravu zubů provádí opravdu pečlivě a jemně. Zároveň se snaží vše vysvětlit a nabídne různé možnosti. Je schopná poradit a doporučit což velice oceňuji. Několikrát se mi stalo, že jsem měla nějaký akutní problém a byla ochotná v práci zůstat déle aby mi pomohla. Jsem ráda, že tuto zubařku mám.

Jestli je nejlepší, nevím, protože neznám ani zdaleka všechny. Z těch, co jsem poznal, nejlepší je. Proto dávám toto ocenění.
Vysvětlí, oč jde, co bude dělat a proč, takže ti, co mají strach - a já ano - jsou klidnější. Možná, že čekání je dané i tímto lidským přístupem, kromě toho velký počet pacientů jsou důchodci, se kterými se nutně musí jemněji při vysvětlování.
Na druhé straně než být hotový hned a mít problémy, raději si počkám.
Paní doktorka vysvětlí i varianty ošetření, jejich výhody, nevýhody a cenové relace. Oceňuji na ní také to, že se snaží postupovat konzervativně ve smyslu snahy zachránit zub, pokud to jde, než ho jednoduše vytrhnout.
I proto k ní putuju už přes 30 let a nelituju cesty přes celou Prahu, protože se mi to zdravotně i časově vyplatilo.
Nikdo není dokonalý, ani paní doktorka, takže někdy mám problém jí odpovědět, když má ruku či vrtačku v mých ústech a na něco se ptá...

Dlouhé čekání je bohužel skutečností a těžko se na pracovišti vysvětluje, já jsem jinak ale byla vždy spokojená, finančně (po porovnání s kamarádkami), hodnotím jako průměrné. Dneska zubní lékaři opravdu nejsou levní a je jich hlavně málo. Lékařské zařízení ordinací není žádná levná legrace. Srovnejte si vybavení ordinace praktického lékaře a zubního lékaře.
Kdybych studovala medicínu, tak jedině všeobecnou, ne specializaci. Předepsat ATB na angínu či poslat k příslušnému odborníkovi není tak těžké. Horší je zbytečná administrativa,kdy se lékař stává kancelářskou krysou - s prominutím, to se mi nelíbí, ubírá jim to čas na pacienty a zatěžuje, na 90% zbytečně.